Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
26. Memorijalni karate kup Slavonski Brod 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani 6,7 g.
KATA-Cicibanke 6,7 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g.
KATA-Mlađe učenice 8,9 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Mlađe učenice 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici (b/ž/n/z)
KATA-Učenice (b/ž/n/z)
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA DISABLED (MALE) -16 years
KATA DISABLED (MALE) +16 years
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (D1)
Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (D2)
Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (D3)
Kumite - Učenice 10.11 g. -44 (D4)
Kumite - Učenice 10.11 g. +44 (D5)
Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (D1)
418
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
83
0
DJANA TRBOVIC (KKTRAVN)
418
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
73
0
ADNA ZUKIC (KKTRAVN)
244
0
ANA ANTUNOVIĆ (KSZEDOK)
73
0
ADNA ZUKIC (KKTRAVN)
166
0
LANA DELIĆ (KSTK-A)
499
0
MELISA ČORNOK (DARDA)
769
0
TEODORA LUKIĆ (SLOGA)
418
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
83
DJANA TRBOVIC (KKTRAVN)
673
0
EDINA SIPOVIĆ (IPPONB)
74
0
NEJRA ZUKIC (KKTRAVN)
199
0
NAIDA TRAKIĆ (KSTK-A)
744
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
100
0
LAMIJA SOFTIĆ (KSTK-A)
722
0
PETRA DOGAN (MAXIVK)
84
LEJLA ŠILJAK (KKTRAVN)
73
0
ADNA ZUKIC (KKTRAVN)
499
0
MELISA ČORNOK (DARDA)
769
0
TEODORA LUKIĆ (SLOGA)
83
0
DJANA TRBOVIC (KKTRAVN)
673
0
EDINA SIPOVIĆ (IPPONB)
744
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
100
0
LAMIJA SOFTIĆ (KSTK-A)
84
0
LEJLA ŠILJAK (KKTRAVN)
73
0
ADNA ZUKIC (KKTRAVN)
769
0
TEODORA LUKIĆ (SLOGA)
744
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
84
0
LEJLA ŠILJAK (KKTRAVN)
769
0
TEODORA LUKIĆ (SLOGA)
744
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
673
0
EDINA SIPOVIĆ (IPPONB)
199
0
NAIDA TRAKIĆ (KSTK-A)
84
0
LEJLA ŠILJAK (KKTRAVN)
673
0
EDINA SIPOVIĆ (IPPONB)
Osvajači medalja
1. AIDA TRSTENJAK, GLOBUS Čakovec
2. TEODORA LUKIĆ, Sloga-Hemofarm
3. ADNA ZUKIC, Travnik GS-TMT
3. EDINA SIPOVIĆ, IPPON
Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (D2)
246
0
ASJA BEGUNIĆ (KSZEDOK)
382
0
CHIARA MAJIĆ (KAO)
246
0
ASJA BEGUNIĆ (KSZEDOK)
367
0
DŽENITA HASIĆ (KSTK-A)
505
0
AJNA MEMIĆ (KKTRAVN)
382
0
CHIARA MAJIĆ (KAO)
424
0
ADNA KARAHASANOVIĆ (KSZEDOK)
107
0
MERIMA BRKOVIĆ (KSTK-A)
780
ANASTASIJA MITROVIĆ (POLET-B)
367
0
DŽENITA HASIĆ (KSTK-A)
382
0
CHIARA MAJIĆ (KAO)
107
0
MERIMA BRKOVIĆ (KSTK-A)
780
0
ANASTASIJA MITROVIĆ (POLET-B)
367
0
DŽENITA HASIĆ (KSTK-A)
780
0
ANASTASIJA MITROVIĆ (POLET-B)
107
MERIMA BRKOVIĆ (KSTK-A)
Osvajači medalja
1. DŽENITA HASIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona
2. ANASTASIJA MITROVIĆ, Polet-Brod
3. CHIARA MAJIĆ, Karate Akademija Osijek
3. MERIMA BRKOVIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona
Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (D3)
191
0
EMA JAHIĆ (KSTK-A)
770
0
LANA STEVANOVIĆ (SLOGA)
452
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
770
0
LANA STEVANOVIĆ (SLOGA)
191
0
EMA JAHIĆ (KSTK-A)
479
0
DORA SMILJANOĆ (KSRH)
254
0
NIKA ŠIMIČIĆ (KSZEDOK)
569
0
EMA BEŠIĆ (VELIKA)
97
ERNA GUTIĆ (KSTK-A)
770
0
LANA STEVANOVIĆ (SLOGA)
479
0
DORA SMILJANOĆ (KSRH)
569
0
EMA BEŠIĆ (VELIKA)
97
0
ERNA GUTIĆ (KSTK-A)
479
0
DORA SMILJANOĆ (KSRH)
97
0
ERNA GUTIĆ (KSTK-A)
569
EMA BEŠIĆ (VELIKA)
Osvajači medalja
1. DORA SMILJANOĆ, KRS HERCEGOVINA
2. ERNA GUTIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona
3. LANA STEVANOVIĆ, Sloga-Hemofarm
3. EMA BEŠIĆ, MLADOST
Kumite - Učenice 10.11 g. -44 (D4)
8
DORA HAS (0354451)
8
0
DORA HAS (0354451)
403
0
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
8
0
DORA HAS (0354451)
325
0
MAHIRA DAJIĆ (IPONN)
749
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
403
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
188
NELA HALILOVIĆ (KSTK-A)
796
MAJA VUKUŠIĆ (KRK CRO)
164
HANA DURANOVIĆ (KSTK-A)
532
CARLA VIDOVIĆ (KKHZG)
669
TIJANA PAVLOVIĆ (KSZEDOK)
8
0
DORA HAS (0354451)
749
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
403
0
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
188
0
NELA HALILOVIĆ (KSTK-A)
796
0
MAJA VUKUŠIĆ (KRK CRO)
164
0
HANA DURANOVIĆ (KSTK-A)
532
0
CARLA VIDOVIĆ (KKHZG)
669
0
TIJANA PAVLOVIĆ (KSZEDOK)
749
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
403
0
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
164
0
HANA DURANOVIĆ (KSTK-A)
669
0
TIJANA PAVLOVIĆ (KSZEDOK)
749
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
164
0
HANA DURANOVIĆ (KSTK-A)
796
MAJA VUKUŠIĆ (KRK CRO)
669
0
TIJANA PAVLOVIĆ (KSZEDOK)
796
0
MAJA VUKUŠIĆ (KRK CRO)
Osvajači medalja
1. LAURA STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
2. HANA DURANOVIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona
3. NOELI KARLOVIĆ, Kastav
3. TIJANA PAVLOVIĆ, karate savez Ze Do kantona
Kumite - Učenice 10.11 g. +44 (D5)
422
0
MARTA FILIPOVIĆ (KAPTOL)
245
0
IVONA JAKIĆ (KSZEDOK)
422
0
MARTA FILIPOVIĆ (KAPTOL)
688
0
ENA KAPIĆ (JION)
245
0
IVONA JAKIĆ (KSZEDOK)
671
0
BRANKA DERAJIĆ (ENERGIJ)
587
0
LUCIJA MARTINOVIĆ (VK)
572
0
AZRA SUBAŠIĆ (VELIKA)
813
0
LEJLA RIZVIĆ (CAZIN)
818
0
DUNJA KOVIĆ (KANON)
688
0
ENA KAPIĆ (JION)
245
0
IVONA JAKIĆ (KSZEDOK)
587
0
LUCIJA MARTINOVIĆ (VK)
813
0
LEJLA RIZVIĆ (CAZIN)
688
0
ENA KAPIĆ (JION)
813
0
LEJLA RIZVIĆ (CAZIN)
587
0
LUCIJA MARTINOVIĆ (VK)
818
0
DUNJA KOVIĆ (KANON)
Osvajači medalja
1. ENA KAPIĆ, JION PEB BIHAĆ
2. LEJLA RIZVIĆ, CAZIN
3. IVONA JAKIĆ, karate savez Ze Do kantona
3. LUCIJA MARTINOVIĆ, KARATE KLUB "VINKOVCI"