Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
26. Memorijalni karate kup Slavonski Brod 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani 6,7 g.
KATA-Cicibanke 6,7 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g.
KATA-Mlađe učenice 8,9 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Mlađe učenice 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici (b/ž/n/z)
KATA-Učenice (b/ž/n/z)
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA DISABLED (MALE) -16 years
KATA DISABLED (MALE) +16 years
TEŽINE / UZRASTI
Kata - Mlađi učenici 8,9 g. (bij/žut) (R1)
Kata - Mlađi učenici 8,9 g. (nar/zel) (R2)
Kata - Mlađi učenici 8,9 g. (nar/zel) (R2)
623
0
PETAR BARIŠIĆ (MAXIVK)
142
0
LEO LAMEŠIĆ (0354451)
142
0
LEO LAMEŠIĆ (0354451)
132
0
ROKO KRIŽANOVIĆ (0354451)
739
0
VEDAD VELAGIĆ (KSZEDOK)
154
0
GABRIEL SAJFERT (0354451)
132
0
ROKO KRIŽANOVIĆ (0354451)
34
0
SEBASTIAN VUKOVIĆ (KKNG)
183
0
ADI IKOVIĆ (KSTK-A)
623
0
PETAR BARIŠIĆ (MAXIVK)
142
LEO LAMEŠIĆ (0354451)
202
0
SAMI KUSTURICA (KSTK-A)
698
0
FILIP RADAŠ (ZAG)
147
ADRIAN JAGNJIĆ (0354451)
238
0
NIKO KOVAČEVIĆ (0354451)
461
0
LAV FILIP TEŠIJA (KKOS)
151
DANI AVDAGIĆ (0354451)
739
0
VEDAD VELAGIĆ (KSZEDOK)
132
0
ROKO KRIŽANOVIĆ (0354451)
183
0
ADI IKOVIĆ (KSTK-A)
142
0
LEO LAMEŠIĆ (0354451)
202
0
SAMI KUSTURICA (KSTK-A)
147
0
ADRIAN JAGNJIĆ (0354451)
461
0
LAV FILIP TEŠIJA (KKOS)
151
0
DANI AVDAGIĆ (0354451)
132
0
ROKO KRIŽANOVIĆ (0354451)
183
0
ADI IKOVIĆ (KSTK-A)
202
0
SAMI KUSTURICA (KSTK-A)
461
0
LAV FILIP TEŠIJA (KKOS)
183
0
ADI IKOVIĆ (KSTK-A)
202
0
SAMI KUSTURICA (KSTK-A)
147
0
ADRIAN JAGNJIĆ (0354451)
698
0
FILIP RADAŠ (ZAG)
461
0
LAV FILIP TEŠIJA (KKOS)
147
0
ADRIAN JAGNJIĆ (0354451)
Osvajači medalja
1. ADI IKOVIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona
2. SAMI KUSTURICA, Karate savez Tuzlanskog kantona
3. ROKO KRIŽANOVIĆ, Slavonski Brod
3. LAV FILIP TEŠIJA, Osijek