Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
26. Rijeka Kup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BUSHIDO
CBS PULA
Delnice
Delta
FINIDA (POREČ)
IVANEC
Kastav
KK Grobničan
KK SISAK
KOSTRENA
KRK CROATIA
Metal - Jurdani
NEVERA
NOVIGRAD
OPATIJA
Polet
RI CROATIA
RIJEKA
SAMOBOR
STIJENA
TAD RIJEKA
Tigar Sisak
VIKTORIJA
Virovitica
VOLOSKO
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -32 (D2)
Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (E1)
Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (E5)
Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (F1)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57 (G7)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -57 (K2)
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -32 (D2)
48
0
TARA VUČKOVIĆ (DELTA)
158
0
EMA ČELIĆ (CBSPULA)
19
0
LANA KREŠIĆ (CRO)
206
0
LUCIJA JOZIĆ (FINIDA)
48
0
TARA VUČKOVIĆ (DELTA)
19
0
LANA KREŠIĆ (CRO)
Medalists
1. LANA KREŠIĆ, RI CROATIA
2. TARA VUČKOVIĆ, Delta
3. LUCIJA JOZIĆ, FINIDA (POREČ)
3. EMA ČELIĆ, CBS PULA
Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (E1)
104
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
191
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
140
0
VITO MILETIĆ (KASTAV)
160
0
LEON RADOLOVIĆ (CBSPULA)
104
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
140
0
VITO MILETIĆ (KASTAV)
Medalists
1. VITO MILETIĆ, Kastav
2. DOMAGOJ ŠPREM, OPATIJA
3. LEON RADOLOVIĆ, CBS PULA
3. ELIAS JOSIP RUDMAN, KRK CROATIA
Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (E5)
142
0
IVAN OŽBOLT (KASTAV)
163
0
NOAH BUBIĆ (CBSPULA)
128
0
LUKA RAFAJ (KRK CRO)
134
0
LOVRO VUJIĆ (TIGAR)
163
0
NOAH BUBIĆ (CBSPULA)
128
0
LUKA RAFAJ (KRK CRO)
Medalists
1. LUKA RAFAJ, KRK CROATIA
2. NOAH BUBIĆ, CBS PULA
3. LOVRO VUJIĆ, Tigar Sisak
3. IVAN OŽBOLT, Kastav
Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (F1)
161
0
MIA MILAS (CBSPULA)
189
0
MIA RUDMAN (KRK CRO)
124
ANA KARADŽA (GROBNIK)
189
0
MIA RUDMAN (KRK CRO)
124
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
Medalists
1. ANA KARADŽA, KK Grobničan
2. MIA RUDMAN, KRK CROATIA
3. MIA MILAS, CBS PULA
3. ----
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57 (G7)
76
0
IVAN TIN VUČIĆ (NOVIGRA)
166
0
LEON PENDIĆ (VIKT)
157
0
ADNAN PERVIĆ (CBSPULA)
187
0
KARLO SELAK (CRO)
166
0
LEON PENDIĆ (VIKT)
187
0
KARLO SELAK (CRO)
Medalists
1. LEON PENDIĆ, VIKTORIJA
2. KARLO SELAK, RI CROATIA
3. IVAN TIN VUČIĆ, NOVIGRAD
3. ADNAN PERVIĆ, CBS PULA
Kumite - Kadeti 14,15 g. -57 (K2)
56
0
KRISTIAN LAKIĆ (ZAMET)
85
0
JAKOV FEMBER (SAMOBOR)
196
0
LUKAS VOUNASIS (STIJENA)
56
0
KRISTIAN LAKIĆ (ZAMET)
85
JAKOV FEMBER (SAMOBOR)
159
IVAN EREIZ (CBSPULA)
84
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
196
0
LUKAS VOUNASIS (STIJENA)
85
0
JAKOV FEMBER (SAMOBOR)
159
0
IVAN EREIZ (CBSPULA)
84
0
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
196
0
LUKAS VOUNASIS (STIJENA)
84
0
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
159
IVAN EREIZ (CBSPULA)
Medalists
1. IVAN TERIHAJ, SAMOBOR
2. LUKAS VOUNASIS, STIJENA
3. JAKOV FEMBER, SAMOBOR
3. IVAN EREIZ, CBS PULA