Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
26. Rijeka Kup
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
BUSHIDO
CBS PULA
Delnice
Delta
FINIDA (POREČ)
IVANEC
Kastav
KK Grobničan
KK SISAK
KOSTRENA
KRK CROATIA
Metal - Jurdani
NEVERA
NOVIGRAD
OPATIJA
Polet
RI CROATIA
RIJEKA
SAMOBOR
STIJENA
TAD RIJEKA
Tigar Sisak
VIKTORIJA
Virovitica
VOLOSKO
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (E5)
Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (F2)
Cicibanke (7 g.) (B0)
Mlađi učenici 8.G. (A7)
Mlađe učenice 9.G. (B1)
Učenice 10.G. (B8)
Učenice 11.G. (B2)
Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (E5)
142
0
IVAN OŽBOLT (KASTAV)
163
0
NOAH BUBIĆ (CBSPULA)
128
0
LUKA RAFAJ (KRK CRO)
134
0
LOVRO VUJIĆ (TIGAR)
163
0
NOAH BUBIĆ (CBSPULA)
128
0
LUKA RAFAJ (KRK CRO)
Osvajači medalja
1. LUKA RAFAJ, KRK CROATIA
2. NOAH BUBIĆ, CBS PULA
3. LOVRO VUJIĆ, Tigar Sisak
3. IVAN OŽBOLT, Kastav
Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (F2)
136
0
KORINA KLARIĆ (TIGAR)
105
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
136
0
KORINA KLARIĆ (TIGAR)
80
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
105
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
24
0
PETRA MITROVIĆ (CRO)
65
0
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
107
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
80
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
105
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
65
0
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
107
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
80
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
65
0
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
107
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
24
0
PETRA MITROVIĆ (CRO)
Osvajači medalja
1. TEA SGARDELLI - LJATIFI, ZAMET
2. IRA ŠEKULJICA, KRK CROATIA
3. KORINA KLARIĆ, Tigar Sisak
3. LANA ROGOVIĆ, OPATIJA
Cicibanke (7 g.) (B0)
58
0
MINELA MAKAREVIĆ (ZAMET)
193
0
LANA FLEKAČ (TIGAR)
112
0
TEA GROZDIĆ (OPATIJA)
169
0
LUCIJA JOZIĆ (FINIDA)
193
0
LANA FLEKAČ (TIGAR)
169
0
LUCIJA JOZIĆ (FINIDA)
Osvajači medalja
1. LANA FLEKAČ, Tigar Sisak
2. LUCIJA JOZIĆ, FINIDA (POREČ)
3. MINELA MAKAREVIĆ, ZAMET
3. TEA GROZDIĆ, OPATIJA
Mlađi učenici 8.G. (A7)
177
0
VITTORIO EMANUEL PILATO (FINIDA)
96
0
FRAN FILIP FRANČIŠKOVIĆ (ZAMET)
111
0
PETAR ANDRIJANIĆ (OPATIJA)
133
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
96
0
FRAN FILIP FRANČIŠKOVIĆ (ZAMET)
111
0
PETAR ANDRIJANIĆ (OPATIJA)
Osvajači medalja
1. PETAR ANDRIJANIĆ, OPATIJA
2. FRAN FILIP FRANČIŠKOVIĆ, ZAMET
3. DAVID MAKAR, Tigar Sisak
3. VITTORIO EMANUEL PILATO, FINIDA (POREČ)
Mlađe učenice 9.G. (B1)
130
0
LARA PAHIĆ (TIGAR)
199
0
KATE RADOVIĆ (FINIDA)
172
0
EMILI JURCAN (FINIDA)
180
0
CINTYA RADOVAN (FINIDA)
130
0
LARA PAHIĆ (TIGAR)
172
0
EMILI JURCAN (FINIDA)
Osvajači medalja
1. LARA PAHIĆ, Tigar Sisak
2. EMILI JURCAN, FINIDA (POREČ)
3. KATE RADOVIĆ, FINIDA (POREČ)
3. CINTYA RADOVAN, FINIDA (POREČ)
Učenice 10.G. (B8)
132
VANJA ŠABIĆ (TIGAR)
132
0
VANJA ŠABIĆ (TIGAR)
204
0
SOFYA PETRISHCHEVA (OPATIJA)
45
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
117
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
99
LUCIJA DAMJANOVIĆ (ZAMET)
132
0
VANJA ŠABIĆ (TIGAR)
45
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
117
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
99
0
LUCIJA DAMJANOVIĆ (ZAMET)
45
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
117
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
99
LUCIJA DAMJANOVIĆ (ZAMET)
Osvajači medalja
1. PETRA ČABRIJAN, Delta
2. LEONA KNEŽEVIĆ, KK SISAK
3. VANJA ŠABIĆ, Tigar Sisak
3. LUCIJA DAMJANOVIĆ, ZAMET
Učenice 11.G. (B2)
200
0
EMILI JURCAN (FINIDA)
192
0
KATARINA NOVAKOVIĆ (TIGAR)
98
SARA HRVAĆANIN (ZAMET)
200
0
EMILI JURCAN (FINIDA)
98
0
SARA HRVAĆANIN (ZAMET)
Osvajači medalja
1. EMILI JURCAN, FINIDA (POREČ)
2. SARA HRVAĆANIN, ZAMET
3. KATARINA NOVAKOVIĆ, Tigar Sisak
3. ----