Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
26. Rijeka Kup
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
BUSHIDO
CBS PULA
Delnice
Delta
FINIDA (POREČ)
IVANEC
Kastav
KK Grobničan
KK SISAK
KOSTRENA
KRK CROATIA
Metal - Jurdani
NEVERA
NOVIGRAD
OPATIJA
Polet
RI CROATIA
RIJEKA
SAMOBOR
STIJENA
TAD RIJEKA
Tigar Sisak
VIKTORIJA
Virovitica
VOLOSKO
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (C2)
Kumite - Učenice 10.11 g. +44 (F5)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -63 (K3)
KUMITE-JUNIORI 16,17.G. -68KG (M3)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (C2)
122
0
PETAR VUKOVIĆ (TAD )
115
0
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
179
0
VITTORIO EMANUEL PILATO (FINIDA)
139
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
115
0
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
139
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
Osvajači medalja
1. MATIJA BOŽIĆ, KRK CROATIA
2. ANTE MATIJEVIĆ, Kastav
3. PETAR VUKOVIĆ, TAD RIJEKA
3. VITTORIO EMANUEL PILATO, FINIDA (POREČ)
Kumite - Učenice 10.11 g. +44 (F5)
15
0
ENEA SUŠANJ (CRO)
121
0
NIKA KAPETANOVIĆ (TAD )
11
MAJA BADANJAK (ARGORIJ)
15
0
ENEA SUŠANJ (CRO)
11
0
MAJA BADANJAK (ARGORIJ)
Osvajači medalja
1. MAJA BADANJAK, RIJEKA
2. ENEA SUŠANJ, RI CROATIA
3. NIKA KAPETANOVIĆ, TAD RIJEKA
3. ----
Kumite - Kadeti 14,15 g. -63 (K3)
167
0
LEON PENDIĆ (VIKT)
82
0
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
165
0
LEO LAZAR (TAD )
57
0
LOVRO LENAC (ZAMET)
167
0
LEON PENDIĆ (VIKT)
165
0
LEO LAZAR (TAD )
Osvajači medalja
1. LEO LAZAR, TAD RIJEKA
2. LEON PENDIĆ, VIKTORIJA
3. LOVRO LENAC, ZAMET
3. DINO ŠIMUNEC, SAMOBOR
KUMITE-JUNIORI 16,17.G. -68KG (M3)
54
0
FILIP RAMIĆ (ZAMET)
211
0
LEO LAZAR (TAD )
8
0
ANTONIO ŠUTIĆ (KRK CRO)
91
0
PETAR JEDNAR (SAMOBOR)
54
0
FILIP RAMIĆ (ZAMET)
91
0
PETAR JEDNAR (SAMOBOR)
Osvajači medalja
1. FILIP RAMIĆ, ZAMET
2. PETAR JEDNAR, SAMOBOR
3. LEO LAZAR, TAD RIJEKA
3. ANTONIO ŠUTIĆ, KRK CROATIA