Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
27. Grand Prix Croatia
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Mlađi seniori
KATA-Mlađe seniorke
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA TEAM-Juniori
KATA TEAM-Juniorke
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
KATA PP (muški)
KATA PP (žene)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kata - Juniorke (XJ)
Kata - Juniorke (XJ)
SUNDAY
2246
2
NAĐA STEFANOVIĆ (SRBJNTM)
583
3
ANJA ĆUK (ESSEKER)
SUNDAY
583
0
ANJA ĆUK (ESSEKER)
1550
5
NICOL PYZH (ISRAEL)
SUNDAY
1550
4
NICOL PYZH (ISRAEL)
499
1
SIMONA PIŠTOVÁ (SLOVKNT)
SUNDAY
2246
0
NAĐA STEFANOVIĆ (SRBJNTM)
67
5
SARA SOLDANO (ASDMAT)
SUNDAY
2115
0
LEJLA IBRIŠIMOVIĆ (TUZ)
583
5
ANJA ĆUK (ESSEKER)
SUNDAY
2247
5
MARIJA JERKO (SRBJNTM)
1738
0
GABRIJELA JANKOVIĆ (333CR)
SUNDAY
716
0
MARGHERITA ROSSI (GLCFIJL)
1550
0
NICOL PYZH (ISRAEL)
SUNDAY
2245
3
JOVANA SIMIĆ (SRBJNTM)
284
2
MILA MRAKOVIC (BUD)
SUNDAY
1302
0
ILDA MUZUROVIĆ (OKINAWA)
1628
0
ŠUHRA MUHAREMOVIČ (VELENJE)
SUNDAY
255
1
MATEA RADIĆ (VKŽEPČE)
1834
4
LUCIJA GEČEVIĆ (SAMOBOR)
SUNDAY
1387
0
KRISTAL MOROSINI (91174)
499
0
SIMONA PIŠTOVÁ (SLOVKNT)
SUNDAY
2248
0
ANA DUČIĆ (SRBJNTM)
761
0
IVANA BUJKOVIĆ (BAR)
SUNDAY
1958
5
LEONORA JAKIĆ (BOSNA)
15
0
NIKA OMERZO (BREZICE)
SUNDAY
434
0
MARIA LESHKOVA (BKF)
1835
0
LUCIJA LUCIĆ (SAMOBOR)
SUNDAY
18
2
SARA GALMOZZI (CSK)
498
3
JANA VAŇUŠANIKOVÁ (SLOVKNT)
SUNDAY
2238
4
LANA JOVANOVIĆ (SRBJNTM)
354
1
VANESA VITENDORF (KKOS)
SUNDAY
976
3
MICHELA RIZZO (BARLETT)
1496
2
ZSÓFIA KISS (MTK-BUD)
SUNDAY
267
1
MARINA RADOSAVAC (ENERGIJ)
1317
4
SARA MALČEC (VIROVTC)
2165
GALASSI MATILDE (CKR ITA)
SUNDAY
67
5
SARA SOLDANO (ASDMAT)
583
0
ANJA ĆUK (ESSEKER)
SUNDAY
2247
2
MARIJA JERKO (SRBJNTM)
1550
3
NICOL PYZH (ISRAEL)
SUNDAY
2245
5
JOVANA SIMIĆ (SRBJNTM)
1302
0
ILDA MUZUROVIĆ (OKINAWA)
SUNDAY
1834
1
LUCIJA GEČEVIĆ (SAMOBOR)
499
4
SIMONA PIŠTOVÁ (SLOVKNT)
SUNDAY
761
4
IVANA BUJKOVIĆ (BAR)
1958
1
LEONORA JAKIĆ (BOSNA)
SUNDAY
1835
0
LUCIJA LUCIĆ (SAMOBOR)
498
5
JANA VAŇUŠANIKOVÁ (SLOVKNT)
SUNDAY
2238
1
LANA JOVANOVIĆ (SRBJNTM)
976
4
MICHELA RIZZO (BARLETT)
SUNDAY
1317
0
SARA MALČEC (VIROVTC)
2165
0
GALASSI MATILDE (CKR ITA)
SUNDAY
67
4
SARA SOLDANO (ASDMAT)
1550
1
NICOL PYZH (ISRAEL)
SUNDAY
2245
2
JOVANA SIMIĆ (SRBJNTM)
499
3
SIMONA PIŠTOVÁ (SLOVKNT)
SUNDAY
761
1
IVANA BUJKOVIĆ (BAR)
498
4
JANA VAŇUŠANIKOVÁ (SLOVKNT)
SUNDAY
976
3
MICHELA RIZZO (BARLETT)
1317
2
SARA MALČEC (VIROVTC)
SUNDAY
67
4
SARA SOLDANO (ASDMAT)
499
1
SIMONA PIŠTOVÁ (SLOVKNT)
SUNDAY
498
3
JANA VAŇUŠANIKOVÁ (SLOVKNT)
976
2
MICHELA RIZZO (BARLETT)
SUNDAY
67
5
SARA SOLDANO (ASDMAT)
498
0
JANA VAŇUŠANIKOVÁ (SLOVKNT)
SUNDAY
1835
0
LUCIJA LUCIĆ (SAMOBOR)
18
5
SARA GALMOZZI (CSK)
SUNDAY
761
5
IVANA BUJKOVIĆ (BAR)
18
0
SARA GALMOZZI (CSK)
SUNDAY
976
5
MICHELA RIZZO (BARLETT)
761
0
IVANA BUJKOVIĆ (BAR)
Medalists
1. SARA SOLDANO, Asd Dojo Matsumura Taranto
2. JANA VAŇUŠANIKOVÁ, Slovak National Team
3. NICOL PYZH, ISRAEL KARATE FEDERATION
3. MICHELA RIZZO, ASD ATHLON LECCE