Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
27. Grand Prix Croatia
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Boys
KUMITE-Girls
KUMITE-Young Cadets (male)
KUMITE-Young Cadets (female)
KUMITE-Cadets (male)
KUMITE-Cadets (female)
KUMITE-Juniors (male)
KUMITE-Juniors (female)
KUMITE-U 21 (male)
KUMITE-U 21 (female)
KUMITE-Seniors (male)
KATA-Seniors (male)
KATA-Seniors (female)
KATA-Young Seniors (male)
KATA-Young Seniors (female)
KATA-Juniors (male)
KATA-Juniors (female)
KATA-Cadets (male)
KATA-Cadets (female)
KATA-Young Cadets (male)
KATA-Younger cadets
KATA-Boys
KATA-Girls
KATA-Young Boys
KATA-Young Girls
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA TEAM-Juniors (male)
KATA TEAM-Juniors (female)
KATA TEAM-Young Cadets (male)
KATA TEAM-Young Cadets (female)
KATA TEAM-Boys
KATA TEAM-Girls
KATA TEAM-Young Boys
KATA TEAM-Young Girls
KATA PP (male)
KATA PP (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kata - Girls (XB)
Kata - Girls (XB)
SUNDAY
252
2
ZOJA KANDUT (SEKI)
1264
3
TEODORA TSANEVA (NIKON)
SUNDAY
1264
3
TEODORA TSANEVA (NIKON)
1646
2
SIMONA MIŠEJOVÁ (SSK PD)
SUNDAY
1264
5
TEODORA TSANEVA (NIKON)
836
0
SYDNEY YVON (K.D.L.)
SUNDAY
1980
0
VANJA ŠABIĆ (TIGAR)
1408
5
IVA JURIČIĆ (USKOPLJ)
SUNDAY
1731
0
LUCIJA VARAT (333CR)
1626
5
HANA ZAGER (VELENJE)
SUNDAY
1826
0
KARLA MANDIĆ (SAMOBOR)
2224
5
IMANA DURDŽIĆ (JION)
SUNDAY
1548
0
HEN ZUSMAN (ISRAEL)
836
5
SYDNEY YVON (K.D.L.)
SUNDAY
1829
3
SIMONA SZEL (SAMOBOR)
1857
2
DALAL MALKOČ (USK KS)
SUNDAY
1875
2
EMMA BERTA BOČKOR (KK BUJE)
1646
3
SIMONA MIŠEJOVÁ (SSK PD)
SUNDAY
1046
5
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
252
0
ZOJA KANDUT (SEKI)
1264
TEODORA TSANEVA (NIKON)
SUNDAY
1830
0
TIA BLAŽEVIĆ (SAMOBOR)
1691
5
SARA REKIĆ (USK KS)
SUNDAY
943
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
342
0
SARA MARIJA LAVRIČ (BREZICE)
SUNDAY
1828
0
MARIJA ČULJAK (SAMOBOR)
86
5
MARIJA BUNTESKA (FORCA)
1976
CATHERINE PELYKH (NORVEN)
SUNDAY
1827
0
KJARA DRAGOZET (SAMOBOR)
2102
5
UNA CERIĆ-ZULUM (JAJCE)
SUNDAY
863
2
TEA HUDINA (BSHDOZG)
1645
3
SÁRA DIANOVÁ (SSK PD)
SUNDAY
939
0
ANA JAMBREŠIĆ (ELKA)
324
5
EVA TOMAŽIČ (SEKI)
1587
PETRA KVESIĆ (USKOPLJ)
SUNDAY
1408
3
IVA JURIČIĆ (USKOPLJ)
1626
2
HANA ZAGER (VELENJE)
SUNDAY
2224
2
IMANA DURDŽIĆ (JION)
836
3
SYDNEY YVON (K.D.L.)
SUNDAY
1829
0
SIMONA SZEL (SAMOBOR)
1646
5
SIMONA MIŠEJOVÁ (SSK PD)
SUNDAY
1046
3
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
1264
2
TEODORA TSANEVA (NIKON)
SUNDAY
1691
3
SARA REKIĆ (USK KS)
342
2
SARA MARIJA LAVRIČ (BREZICE)
SUNDAY
86
4
MARIJA BUNTESKA (FORCA)
1976
1
CATHERINE PELYKH (NORVEN)
SUNDAY
2102
2
UNA CERIĆ-ZULUM (JAJCE)
1645
3
SÁRA DIANOVÁ (SSK PD)
SUNDAY
324
4
EVA TOMAŽIČ (SEKI)
1587
1
PETRA KVESIĆ (USKOPLJ)
SUNDAY
1408
0
IVA JURIČIĆ (USKOPLJ)
836
5
SYDNEY YVON (K.D.L.)
SUNDAY
1646
2
SIMONA MIŠEJOVÁ (SSK PD)
1046
3
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
SUNDAY
1691
1
SARA REKIĆ (USK KS)
86
4
MARIJA BUNTESKA (FORCA)
SUNDAY
1645
3
SÁRA DIANOVÁ (SSK PD)
324
2
EVA TOMAŽIČ (SEKI)
SUNDAY
836
0
SYDNEY YVON (K.D.L.)
1046
5
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
SUNDAY
86
2
MARIJA BUNTESKA (FORCA)
1645
3
SÁRA DIANOVÁ (SSK PD)
SUNDAY
1046
1
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
1645
4
SÁRA DIANOVÁ (SSK PD)
SUNDAY
2102
0
UNA CERIĆ-ZULUM (JAJCE)
863
5
TEA HUDINA (BSHDOZG)
SUNDAY
324
0
EVA TOMAŽIČ (SEKI)
863
5
TEA HUDINA (BSHDOZG)
SUNDAY
86
3
MARIJA BUNTESKA (FORCA)
863
2
TEA HUDINA (BSHDOZG)
Medalists
1. SÁRA DIANOVÁ, Sport School Karate Prievidza
2. KATIA ŠEGAVČIĆ, Hrvatski sokol Osijek
3. TEODORA TSANEVA, Karate Club Nikon
3. MARIJA BUNTESKA, FORCA