Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
28. Grand Prix Croatia
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
STAROST
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Cicibanke
KATA-Cicibani
KATA-Mlađe učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Juniorke
KATA-Juniori
KATA-Mlađe seniorke
KATA-Mlađi seniori
KATA-Seniorke
KATA-Seniori
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Juniori
KATA TEAM-Juniorke
KATA PP (muški)
KATA PP (žene)
TEŽA/LETO
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
Kumite - Mlađe kadetkinje -45
Kumite - Mlađe kadetkinje -50
Kumite - Mlađe kadetkinje -55
Kumite - Mlađe kadetkinje +55
Kumite - Mlađe kadetkinje -45
366
3
NINA BEGANOVIĆ (JION)
1612
0
MIHAELA MISHOVSKA (TIGAR01)
366
0
NINA BEGANOVIĆ (JION)
848
2
ANNA KOPFER (UTE)
1161
0
MARISA VIZZINI (BKT 18)
828
2
MIA ZETICA (KGB)
539
0
SARA TOPČAGIĆ (REGEN.)
848
0
ANNA KOPFER (UTE)
366
0
NINA BEGANOVIĆ (JION)
418
4
EMA MARČEC (GLOBUS)
1612
0
MIHAELA MISHOVSKA (TIGAR01)
1722
0
TEODORA TSANEVA (NIKON)
1605
1
IRNA MUJANOVIĆ (TUZ)
1399
2
MANDIĆ MARIJA (ZRINSKI)
1056
3
JANA PRUSINA (MEĐUGOR)
1086
1
PALINA PAULAVETS (UNMEI)
361
1
NINA POZDERAC (JION)
725
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
829
1
OZANA VUJEVIĆ (KGB)
986
0
SHAEM SAADA (ISRAEL)
828
0
MIA ZETICA (KGB)
848
0
ANNA KOPFER (UTE)
418
4
EMA MARČEC (GLOBUS)
1612
1
MIHAELA MISHOVSKA (TIGAR01)
1605
1
IRNA MUJANOVIĆ (TUZ)
1056
3
JANA PRUSINA (MEĐUGOR)
361
1
NINA POZDERAC (JION)
829
3
OZANA VUJEVIĆ (KGB)
848
1
ANNA KOPFER (UTE)
418
2
EMA MARČEC (GLOBUS)
1056
4
JANA PRUSINA (MEĐUGOR)
829
5
OZANA VUJEVIĆ (KGB)
418
2
EMA MARČEC (GLOBUS)
829
0
OZANA VUJEVIĆ (KGB)
361
8
NINA POZDERAC (JION)
986
0
SHAEM SAADA (ISRAEL)
1056
1
JANA PRUSINA (MEĐUGOR)
361
3
NINA POZDERAC (JION)
Dobitniki medalj
1. EMA MARČEC, GLOBUS Čakovec
2. OZANA VUJEVIĆ, Mladost
3. ANNA KOPFER, UTE
3. NINA POZDERAC, JION PEB BIHAĆ