Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
28. Grand Prix Croatia
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
STAROST
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Cicibanke
KATA-Cicibani
KATA-Mlađe učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Juniorke
KATA-Juniori
KATA-Mlađe seniorke
KATA-Mlađi seniori
KATA-Seniorke
KATA-Seniori
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Juniori
KATA TEAM-Juniorke
KATA PP (muški)
KATA PP (žene)
TEŽA/LETO
Kumite - Juniori -55
Kumite - Juniori -61
Kumite - Juniori -68
Kumite - Juniori -76
Kumite - Juniori +76
Kumite - Juniori +76
391
FRANCESCO MAMELI (KENKO)
391
0
FRANCESCO MAMELI (KENKO)
121
7
RENATO REŠETAR (ZAMET)
121
8
RENATO REŠETAR (ZAMET)
1370
5
GLEB DERGAY (UNMEI)
121
0
RENATO REŠETAR (ZAMET)
2038
1
ENDRIT SHAQIRI (KOSOVA)
406
0
MARIO MRVČIĆ (ZAG)
1270
0
DÁNIEL FRANKÓ (SZARVAS)
1129
MARIO GIANNONE (RKVITA)
962
SASHA KOVALOV (ODESSA)
2038
ENDRIT SHAQIRI (KOSOVA)
1665
ADRIAN KARACIC (CROHEC)
871
MAKSIM SLESARCHUK (EDELVEI)
289
GHAITH AMOR (BKT 18)
1579
MUSA SARIZADA (ANKF)
1041
KARLO VOLARIĆ (JASTREB)
1370
GLEB DERGAY (UNMEI)
1355
OLEG STADNICHENKO (UKF)
66
MICHAL TURCANIK (TORADE)
121
RENATO REŠETAR (ZAMET)
53
KERIM KARAMUSTAFIĆ (SAMURAJ)
391
FRANCESCO MAMELI (KENKO)
2026
MIHAJLO ARSOVIC (SRBJNTM)
660
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
131
ALEKS KLOBASA (SEKI)
1663
MYKOLA MANUILA (UKF)
1898
ROBERTO PETROV (TEAM BG)
1455
IGOR VRBAN (VGORICA)
57
TARIK LAKOTA (SAMURAJ)
1796
SATHIA ZUIN (ASDKB)
1155
NIKOLA ROGOZARSKI (ISRAEL)
1429
PAVLE RADENIĆ (VIROVTC)
316
ARSENI KISIALIOU (BKF)
1067
DMITRIY CHERNOV (NORVEN)
697
TOMÁŠ KÓSA (SLOVKNT)
277
GLIGOR PETKOV (MAKPETR)
20
TOMISLAV KATIĆ (JAJCE)
1320
ANDREA SIESTO (CHMPCNT)
174
DUŠAN JELOVAC (ČUK BGD)
1270
2
DÁNIEL FRANKÓ (SZARVAS)
1129
0
MARIO GIANNONE (RKVITA)
962
0
SASHA KOVALOV (ODESSA)
2038
2
ENDRIT SHAQIRI (KOSOVA)
1665
1
ADRIAN KARACIC (CROHEC)
871
0
MAKSIM SLESARCHUK (EDELVEI)
289
0
GHAITH AMOR (BKT 18)
1579
0
MUSA SARIZADA (ANKF)
1041
0
KARLO VOLARIĆ (JASTREB)
1370
0
GLEB DERGAY (UNMEI)
1355
0
OLEG STADNICHENKO (UKF)
66
0
MICHAL TURCANIK (TORADE)
121
7
RENATO REŠETAR (ZAMET)
53
1
KERIM KARAMUSTAFIĆ (SAMURAJ)
391
0
FRANCESCO MAMELI (KENKO)
2026
5
MIHAJLO ARSOVIC (SRBJNTM)
660
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
131
2
ALEKS KLOBASA (SEKI)
1663
1
MYKOLA MANUILA (UKF)
1898
2
ROBERTO PETROV (TEAM BG)
1455
2
IGOR VRBAN (VGORICA)
57
0
TARIK LAKOTA (SAMURAJ)
1796
0
SATHIA ZUIN (ASDKB)
1155
1
NIKOLA ROGOZARSKI (ISRAEL)
1429
0
PAVLE RADENIĆ (VIROVTC)
316
0
ARSENI KISIALIOU (BKF)
1067
0
DMITRIY CHERNOV (NORVEN)
697
1
TOMÁŠ KÓSA (SLOVKNT)
277
2
GLIGOR PETKOV (MAKPETR)
20
0
TOMISLAV KATIĆ (JAJCE)
1320
0
ANDREA SIESTO (CHMPCNT)
174
0
DUŠAN JELOVAC (ČUK BGD)
1270
0
DÁNIEL FRANKÓ (SZARVAS)
2038
1
ENDRIT SHAQIRI (KOSOVA)
1665
0
ADRIAN KARACIC (CROHEC)
1579
2
MUSA SARIZADA (ANKF)
1370
3
GLEB DERGAY (UNMEI)
1355
0
OLEG STADNICHENKO (UKF)
121
0
RENATO REŠETAR (ZAMET)
2026
1
MIHAJLO ARSOVIC (SRBJNTM)
131
0
ALEKS KLOBASA (SEKI)
1898
5
ROBERTO PETROV (TEAM BG)
1455
1
IGOR VRBAN (VGORICA)
1155
0
NIKOLA ROGOZARSKI (ISRAEL)
1429
0
PAVLE RADENIĆ (VIROVTC)
697
1
TOMÁŠ KÓSA (SLOVKNT)
277
2
GLIGOR PETKOV (MAKPETR)
174
0
DUŠAN JELOVAC (ČUK BGD)
2038
3
ENDRIT SHAQIRI (KOSOVA)
1579
3
MUSA SARIZADA (ANKF)
1370
1
GLEB DERGAY (UNMEI)
2026
3
MIHAJLO ARSOVIC (SRBJNTM)
1898
1
ROBERTO PETROV (TEAM BG)
1155
2
NIKOLA ROGOZARSKI (ISRAEL)
697
1
TOMÁŠ KÓSA (SLOVKNT)
277
0
GLIGOR PETKOV (MAKPETR)
2038
0
ENDRIT SHAQIRI (KOSOVA)
2026
1
MIHAJLO ARSOVIC (SRBJNTM)
1155
0
NIKOLA ROGOZARSKI (ISRAEL)
697
1
TOMÁŠ KÓSA (SLOVKNT)
2026
0
MIHAJLO ARSOVIC (SRBJNTM)
697
0
TOMÁŠ KÓSA (SLOVKNT)
1067
DMITRIY CHERNOV (NORVEN)
1429
0
PAVLE RADENIĆ (VIROVTC)
1067
0
DMITRIY CHERNOV (NORVEN)
277
3
GLIGOR PETKOV (MAKPETR)
1067
0
DMITRIY CHERNOV (NORVEN)
1155
3
NIKOLA ROGOZARSKI (ISRAEL)
277
3
GLIGOR PETKOV (MAKPETR)
Dobitniki medalj
1. MIHAJLO ARSOVIC, Karate Federation of Serbia
2. TOMÁŠ KÓSA, Slovak National Team
3. ENDRIT SHAQIRI, Kosovo Karate Federation
3. GLIGOR PETKOV, MAKPETROL