Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
28. Grand Prix Croatia
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Cicibanke
KATA-Cicibani
KATA-Mlađe učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Juniorke
KATA-Juniori
KATA-Mlađe seniorke
KATA-Mlađi seniori
KATA-Seniorke
KATA-Seniori
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Juniori
KATA TEAM-Juniorke
KATA PP (muški)
KATA PP (žene)
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Juniorke -48
Kumite - Juniorke -53
Kumite - Juniorke -59
Kumite - Juniorke +59
Kumite - Juniorke -53
364
0
SARA MAHMUTOVIĆ (JION)
964
1
YULIIA PALASHEVSKA (ODESSA)
964
2
YULIIA PALASHEVSKA (ODESSA)
1187
0
MESHLYN NISIRY (ISRAEL)
964
4
YULIIA PALASHEVSKA (ODESSA)
413
0
MARIJA PETROVSKA (METALMK)
364
0
SARA MAHMUTOVIĆ (JION)
903
1
ALEKSANDRA ILANKOVIC (MTK-BUD)
964
YULIIA PALASHEVSKA (ODESSA)
1538
0
ANAMARIA SKOKO (KKHZG)
1187
7
MESHLYN NISIRY (ISRAEL)
1564
ALESSIA TAGLIO (AKIYAMA)
613
3
PETRA ZELJKO (HR.DRAG)
7
0
ZITA MOLNÁR (DMTK HU)
1131
VALENTINA CONTE (RKVITA)
1391
TIHANA ŠULEK (SUSEDGR)
413
MARIJA PETROVSKA (METALMK)
1534
1
NIKOLINA SOLDO (KKŠB)
225
9
BOGLARKA BIHARY (UTE)
1983
BOJANA JANKOVIĆ (SRBJNTM)
673
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
585
MARIJA MILEVA (OLIMPIK)
2032
4
TIA MAMELEDŽIJA (TAD )
1902
2
BIANKA SZODORAI (BVSC_)
1438
SARJ GRUER (GLCFIJL)
1511
ELINA SIELIEMIENIEVA (UKF)
771
MILICA JEKNIC (OMLADIN)
903
4
ALEKSANDRA ILANKOVIC (MTK-BUD)
964
0
YULIIA PALASHEVSKA (ODESSA)
1187
2
MESHLYN NISIRY (ISRAEL)
1564
0
ALESSIA TAGLIO (AKIYAMA)
613
3
PETRA ZELJKO (HR.DRAG)
1131
0
VALENTINA CONTE (RKVITA)
1391
0
TIHANA ŠULEK (SUSEDGR)
413
3
MARIJA PETROVSKA (METALMK)
225
2
BOGLARKA BIHARY (UTE)
1983
0
BOJANA JANKOVIĆ (SRBJNTM)
673
0
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
585
0
MARIJA MILEVA (OLIMPIK)
2032
7
TIA MAMELEDŽIJA (TAD )
1438
0
SARJ GRUER (GLCFIJL)
1511
3
ELINA SIELIEMIENIEVA (UKF)
771
0
MILICA JEKNIC (OMLADIN)
903
8
ALEKSANDRA ILANKOVIC (MTK-BUD)
1187
0
MESHLYN NISIRY (ISRAEL)
613
0
PETRA ZELJKO (HR.DRAG)
413
1
MARIJA PETROVSKA (METALMK)
225
1
BOGLARKA BIHARY (UTE)
673
0
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
2032
1
TIA MAMELEDŽIJA (TAD )
1511
2
ELINA SIELIEMIENIEVA (UKF)
903
5
ALEKSANDRA ILANKOVIC (MTK-BUD)
413
3
MARIJA PETROVSKA (METALMK)
225
0
BOGLARKA BIHARY (UTE)
1511
0
ELINA SIELIEMIENIEVA (UKF)
903
0
ALEKSANDRA ILANKOVIC (MTK-BUD)
1511
2
ELINA SIELIEMIENIEVA (UKF)
771
MILICA JEKNIC (OMLADIN)
2032
0
TIA MAMELEDŽIJA (TAD )
771
3
MILICA JEKNIC (OMLADIN)
225
1
BOGLARKA BIHARY (UTE)
771
1
MILICA JEKNIC (OMLADIN)
Osvajači medalja
1. ELINA SIELIEMIENIEVA, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
2. ALEKSANDRA ILANKOVIC, MTK BUDAPEST KARATE TEAM
3. YULIIA PALASHEVSKA, TIGRENOK
3. BOGLARKA BIHARY, UTE