Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
28. Grand Prix Croatia
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Cicibanke
KATA-Cicibani
KATA-Mlađe učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Juniorke
KATA-Juniori
KATA-Mlađe seniorke
KATA-Mlađi seniori
KATA-Seniorke
KATA-Seniori
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Juniori
KATA TEAM-Juniorke
KATA PP (muški)
KATA PP (žene)
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - U 21 (ženski) -50
Kumite - U 21 (ženski) -55
Kumite - U 21 (ženski) -61
Kumite - U 21 (ženski) -68
Kumite - U 21 (ženski) +68
Kumite - U 21 (ženski) -55
1568
INJI AZIZOVA (ANKF)
1568
4
INJI AZIZOVA (ANKF)
1009
6
ZSÓFIA BARANYI (MTK-BUD)
1009
1
ZSÓFIA BARANYI (MTK-BUD)
272
1
MONIKA PENDAROVSKA (MAKPETR)
186
2
RAMONA KADAR (UTE)
657
5
NEJLA GRAHO (IGMAN)
462
FENOGLIO MARTINA (TALARIC)
1849
6
ZITA MOLNÁR (DMTK HU)
507
5
BARBARA HABERL (KZS)
272
MONIKA PENDAROVSKA (MAKPETR)
1009
2
ZSÓFIA BARANYI (MTK-BUD)
58
1
MELISA SKENDEROVIĆ (SAMURAJ)
1127
MIRIAM GIUGA (RKVITA)
1257
1
SARA RADENKOVIC (FOKUS M)
1568
5
INJI AZIZOVA (ANKF)
1896
IVET GORANOVA (TEAM BG)
891
0
HEDVIG BORBÁS (BSC.)
325
0
ANĐELA SOLDO (NERETV)
1134
VALENTINA CONTE (RKVITA)
1993
2
DINA DURMIŠ (SRBJNTM)
699
0
HANA KUKLOVÁ (SLOVKNT)
409
SARA KRSTEVSKA (METALMK)
1313
4
DORINA VÉGH (VASAS)
628
5
DOROTEA RUMENJAK (KK IPON)
809
IRINA SHARYKHINA (KOFUKAN)
302
0
FENOGLIO SARA (TALARIC)
1572
0
RENATA ARABLI (ANKF)
1523
ANNA PROTSENKO (UKF)
657
2
NEJLA GRAHO (IGMAN)
462
0
FENOGLIO MARTINA (TALARIC)
1849
0
ZITA MOLNÁR (DMTK HU)
272
5
MONIKA PENDAROVSKA (MAKPETR)
1009
6
ZSÓFIA BARANYI (MTK-BUD)
1127
1
MIRIAM GIUGA (RKVITA)
1568
0
INJI AZIZOVA (ANKF)
1896
3
IVET GORANOVA (TEAM BG)
325
1
ANĐELA SOLDO (NERETV)
1134
0
VALENTINA CONTE (RKVITA)
1993
1
DINA DURMIŠ (SRBJNTM)
409
2
SARA KRSTEVSKA (METALMK)
628
0
DOROTEA RUMENJAK (KK IPON)
809
6
IRINA SHARYKHINA (KOFUKAN)
302
1
FENOGLIO SARA (TALARIC)
1523
1
ANNA PROTSENKO (UKF)
657
0
NEJLA GRAHO (IGMAN)
272
1
MONIKA PENDAROVSKA (MAKPETR)
1009
0
ZSÓFIA BARANYI (MTK-BUD)
1896
2
IVET GORANOVA (TEAM BG)
325
1
ANĐELA SOLDO (NERETV)
409
0
SARA KRSTEVSKA (METALMK)
809
8
IRINA SHARYKHINA (KOFUKAN)
302
4
FENOGLIO SARA (TALARIC)
272
0
MONIKA PENDAROVSKA (MAKPETR)
1896
3
IVET GORANOVA (TEAM BG)
325
3
ANĐELA SOLDO (NERETV)
809
6
IRINA SHARYKHINA (KOFUKAN)
1896
1
IVET GORANOVA (TEAM BG)
809
0
IRINA SHARYKHINA (KOFUKAN)
628
DOROTEA RUMENJAK (KK IPON)
302
4
FENOGLIO SARA (TALARIC)
628
1
DOROTEA RUMENJAK (KK IPON)
325
3
ANĐELA SOLDO (NERETV)
302
2
FENOGLIO SARA (TALARIC)
Osvajači medalja
1. IVET GORANOVA, BULGARIAN NATIONAL TEAM
2. IRINA SHARYKHINA, KOFUKAN BELARUS
3. ZSÓFIA BARANYI, MTK BUDAPEST KARATE TEAM
3. ANĐELA SOLDO, Neretva