Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
28. Grand Prix Croatia
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
SHOTOKAN OPLOTNICA
"CENTAR" VELIKA GORICA
"DOBOJ-ISTOK"
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
1.CKKS TRAUNROIT
A.S.D. SHOTOKAN KARATE RYU VENEZIA
a.s.d. sport center messina
Academy Ponte di Piave asd
ALBANIA
ALFA
ASCD atlantide troina
ASD APS ARTESPORT
ASD CUS TORINO
ASD IPPON 2
ASD JITAKYOEI KARATE GORGO
ASD karate borbiago
Asd karate team 1999
ASD KEN KO PIOBESI
ASD PIELLE
ASD REMBUKAN KARATE VILLASMUNDO
ASD TALARICO KARATE TEAM
ASD TOUKON KARATE-DO
AWKJS FIJLKAM
Azerbaijan National Karate Federation
BANJA LUKA
BARTOLO KARATE TEAM
Baščaršija
Belarus Karate Federation
BIJELA
Borac - Čačak
Bregana
BUDAÖRSI SC.
Budo Fight Karate Klub
BULGARIAN NATIONAL TEAM
BUSHIDO
BVSC-Zuglo
C.R.S. AKIYAMA SETTIMO
CBS PULA
CENTAR ŠENKOVEC
Champion
CHAMPION CENTER
CHAMPION RIJEKA
CROATIA
CROHERC
Čukarica
DALMACIJA
Delta
DMTK Karate Hungary
DOMAR SPORTING CLUB
DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
ĐURĐEVAC
EDELVEIS
ENERGIJA
Everest
EVROPA
FATI
FIGHTER
FINIDA (POREČ)
Fudokan
Funakoshi Gichin
FUNAKOSHI GICHIN
Gankaku Team Hungary (Gankaku Sportegyesület)
Ganz-Kesjar
GES
GLADIJATOR
Gladsaxe Karate Club
GLASINAC
GLC FIJLKAM
GLOBUS Čakovec
GORNJA RADGONA
Hercegovina-Zagreb
HKSE 2005
HOLIDAY
HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Hrvatski sokol Osijek
Hungarian Karate Federation
Internacional
IPON ZAGREB
IPPON
Iran National Team
ISRAEL KARATE FEDERATION
IVANEC
JASTREB
JION PEB BIHAĆ
Ju Dojo Racines
judo karate club
Justitia Fuji-Yama SE
KAPTOL
Karate Club Nikon
Karate Club Torade Liptovsky Mikulas
Karate Federacija Rumunjske
Karate Federation of Serbia
Karate Klub “Igman” Konjic
KARATE KLUB BREŽICE
Karate klub Dolný Kubín
Karate klub Esseker
Karate klub Fokus Niksic
KARATE KLUB METKOVIĆ
Karate Klub Sportingbudo
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
Karate zveza Slovenije
Karlovac 1969
Kastav
KBES 5.11-BK BOSANSKA KRUPA
KBS "Castra" Banja Luka
KBV GRBAVICA
Keiks
KK " Winner" Tuzla
KK 10. DAN
KK DO - Tuzla
KK EMPI PROZOR-RAMA
KK KIK
KK Kolektor Idrija
KK KTC KRIŽEVCI
KK Ljubljana
KK Novi Grad Sarajevo
KK SISAK
KK SOKOL
KK Zanshin Sarajevo
KK"BOŠNJAK"
KLENOVNIK
KOFUKAN BELARUS
Koprivnica
Koroibosz
Kosovo Karate Federation
KOVINAR
KRANJ
KSI
KU Walserfeld
KUMITE Jajce
KUMITEAM
LEADER
LOTOS ZAGREB
MAKPETROL
Mawashi
Max Ivankovo
Međimurje
MEĐUGORJE
METALURG
Mladost
MLADOST
Moldova Karate NF
MON CHI
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
Neretva
NIŠ
NO KACHI
Nova Gradiška
NOVO MESTO
OLIMPIK
OMEGA
Omladinac
OPATIJA
ORKKA
PGSHUOR
Polet
POTOCI
Princ
PRINC1
RADENCI
REGENERACIJA
ROGAŠKA SLATINA
Ronin
Sadikov Sport school Latvia
SAMBON
SAMOBOR
Samuraj
SARAJEVO-ZOI 84
sc NORVEN
SEKI SV. JERNEJ
Shotokan Grosuplje
Slavija Istocno Sarajevo
Slavonski Brod
SLOBODA
Slovak National Team
SLJEME2
Società sportiva dilettantistica guazzaroni
SPK_Soyuz
Sport 94
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
SUSEDGRAD
SZARVAS
ŠD GORICA
Široki Brijeg
TAD RIJEKA
Tempo
TEMPO
TIGAR 2003
Tigar Sisak
TIGRENOK
Toriki KHKE
TRNJE
TUŠKANAC
TUZLA
UKRAINIAN KARATE FEDERATION
UNMEI
UTE
VARAŽDIN
Vasas SC
Velebit
VELENJE
VELIKA GORICA
Veras Academy
VEZIR
Virovitica
Volat
Vukovar`91
West Coast Meitar
ZAMET
ZRINSKI
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenici -38
Kumite - Mlađi kadeti -36
Kumite - Mlađi kadeti -41
Kumite - Mlađi kadeti -45
Kumite - Mlađi kadeti -48
Kumite - Mlađi kadeti -52
Kumite - Mlađe kadetkinje -45
Kumite - Mlađe kadetkinje -50
Kumite - Mlađe kadetkinje -55
Kumite - Mlađe kadetkinje +55
Kumite - Kadeti -52
Kumite - Kadeti -57
Kumite - Kadeti -63
Kumite - Kadeti -70
Kumite - Kadeti +70
Kumite - Kadetkinje -47
Kumite - Kadetkinje -54
Kumite - Kadetkinje +54
Kumite - Juniori -61
Kumite - Juniori -68
Kumite - Juniori -76
Kumite - Juniori +76
Kumite - Juniorke -48
Kumite - Juniorke -53
Kumite - Juniorke -59
Kumite - U 21 (muški) -60
Kumite - U 21 (muški) -67
Kumite - U 21 (muški) -75
Kumite - U 21 (muški) -84
Kumite - U 21 (muški) +84
Kumite - U 21 (ženski) -61
Kumite - U 21 (ženski) -68
Kumite - U 21 (ženski) +68
Kumite - Seniori -Open
Kata - Učenici (YB)
Kata - Mlađe kadetkinje (XC)
Kata - Mlađi kadeti (YC)
Kata - Kadetkinje (XK)
Kata - Kadeti (YK)
Kata - U 21 (muški)(YU)
Kata - Seniori (S2)
Kata tim - Juniori (YJE)
Kumite - Mlađi kadeti -48
577
RIJAD BUREKOVIC (SAZOI84)
577
2
RIJAD BUREKOVIC (SAZOI84)
776
1
ANTE PAVLINOVIĆ (KKHZG)
577
0
RIJAD BUREKOVIC (SAZOI84)
1199
0
SINAN PALJEVAC (BIH-SAR)
1942
0
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
1345
2
VOLODYMYR MUSHYNSKYI (UKF)
1599
KRISTIĀNS ANRĪ PĒTERSONS (LATVIA)
1047
JAKOV KUPINA (JASTREB)
1199
SINAN PALJEVAC (BIH-SAR)
776
ANTE PAVLINOVIĆ (KKHZG)
925
BÁLINT BATICZ (MTK-BUD)
823
MARTIN BOGAT (TUSKNC)
577
RIJAD BUREKOVIC (SAZOI84)
797
KRISTIJAN FRANK (KKHZG)
917
MÁRK ISTÓK (MTK-BUD)
429
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
1968
KEMAL UŠČUPLIĆ (BIH-SAR)
1476
ROKO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
1058
MILJENKO VASILJ (MEĐUGOR)
1536
DUJE MIHALJEVIĆ (METKOVI)
1160
RONEN AMINOF (ISRAEL)
1345
0
VOLODYMYR MUSHYNSKYI (UKF)
1599
0
KRISTIĀNS ANRĪ PĒTERSONS (LATVIA)
1047
0
JAKOV KUPINA (JASTREB)
1199
0
SINAN PALJEVAC (BIH-SAR)
776
1
ANTE PAVLINOVIĆ (KKHZG)
925
1
BÁLINT BATICZ (MTK-BUD)
823
2
MARTIN BOGAT (TUSKNC)
577
0
RIJAD BUREKOVIC (SAZOI84)
797
1
KRISTIJAN FRANK (KKHZG)
917
0
MÁRK ISTÓK (MTK-BUD)
429
3
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
1968
0
KEMAL UŠČUPLIĆ (BIH-SAR)
1476
0
ROKO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
1058
1
MILJENKO VASILJ (MEĐUGOR)
1536
1
DUJE MIHALJEVIĆ (METKOVI)
1160
5
RONEN AMINOF (ISRAEL)
1345
0
VOLODYMYR MUSHYNSKYI (UKF)
1199
7
SINAN PALJEVAC (BIH-SAR)
776
0
ANTE PAVLINOVIĆ (KKHZG)
823
4
MARTIN BOGAT (TUSKNC)
797
3
KRISTIJAN FRANK (KKHZG)
429
2
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
1058
0
MILJENKO VASILJ (MEĐUGOR)
1160
3
RONEN AMINOF (ISRAEL)
1199
0
SINAN PALJEVAC (BIH-SAR)
823
0
MARTIN BOGAT (TUSKNC)
797
1
KRISTIJAN FRANK (KKHZG)
1160
0
RONEN AMINOF (ISRAEL)
823
0
MARTIN BOGAT (TUSKNC)
797
0
KRISTIJAN FRANK (KKHZG)
917
MÁRK ISTÓK (MTK-BUD)
429
3
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
917
1
MÁRK ISTÓK (MTK-BUD)
1160
1
RONEN AMINOF (ISRAEL)
429
1
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
Osvajači medalja
1. KRISTIJAN FRANK, Hercegovina-Zagreb
2. MARTIN BOGAT, TUŠKANAC
3. RIJAD BUREKOVIC, SARAJEVO-ZOI 84
3. SVEN STRAHIJA, GLOBUS Čakovec