Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
28. Grand Prix Croatia
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DISCIPLINE
KUMITE
KATA
KATA TIM
KATA DISABLED COMPETITORS
All
DISPLAY TYPE
Individual results
Per report groups
Per club
All
KATA TEAM-Mlađi učenici
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
KATA TIM REGENERACIJA
REGENERACIJA
YAE-MUČ-T-M
2
2
9
0
8
2.
TRNJE TEAM
TRNJE
YAE-MUČ-T-M
1
0
1
0
-3
3.
ML.UČENICI NOVA GRADIŠKA
Nova Gradiška
YAE-MUČ-T-M
1
0
0
0
-5
KATA TEAM-Mlađe učenice
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
TEAM MLAĐE UČENICE
SEKI SV. JERNEJ
XAE-MUČ-T-F
2
2
6
0
2
2.
KLENOVNIK KATA TIM
KLENOVNIK
XAE-MUČ-T-F
2
1
6
0
2
3.
FEMALE TEAM SAMOBOR (B)
SAMOBOR
XAE-MUČ-T-F
1
0
2
0
-1
4.
FEMALE TEAM SAMOBOR (A)
SAMOBOR
XAE-MUČ-T-F
1
0
1
0
-3
KATA TEAM-Učenici
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
TEAM UČENICI
SEKI SV. JERNEJ
YBE-UČ-T-M
2
2
8
0
6
2.
OKINAWA KT
UKRAINIAN KARATE FEDERATION
YBE-UČ-T-M
3
2
12
0
9
3.
GLC FIJLKAM TEAM - ZAINA 2
GLC FIJLKAM
YBE-UČ-T-M
2
1
4
0
-2
4.
MALE TEAM SAMOBOR 1 (B)
SAMOBOR
YBE-UČ-T-M
2
0
1
0
-8
5.
MALE TEAM SAMOBOR 1 (A)
SAMOBOR
YBE-UČ-T-M
1
0
0
0
-5
KATA TEAM-Učenice
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
FEMALE TEAM SAMOBOR (B)
SAMOBOR
XBE-UČ-T-F
2
2
9
0
8
2.
FEMALE TEAM SAMOBOR (C)
SAMOBOR
XBE-UČ-T-F
1
0
1
0
-3
3.
FEMALE TEAM SAMOBOR (A)
SAMOBOR
XBE-UČ-T-F
1
0
0
0
-5
KATA TEAM-Mlađi kadeti
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
TEAM IPON BOYS
IPON ZAGREB
YCE-MKAD-T-M
1
1
5
0
5
2.
TEAM MLAĐI KADETI
SEKI SV. JERNEJ
YCE-MKAD-T-M
2
1
4
0
-2
3.
MALE TEAM SAMOBOR 1 (A)
SAMOBOR
YCE-MKAD-T-M
1
0
1
0
-3
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
FEMALE TEAM SLAVKO KRIVSKI TERMAL
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
XCE-MKAD-T-Ž
2
2
9
0
8
2.
FEMALE TEAM SAMOBOR (A)
SAMOBOR
XCE-MKAD-T-Ž
2
1
5
0
0
3.
FEMALE KATA TEAM ČUKARICA
Čukarica
XCE-MKAD-T-Ž
2
1
4
0
-2
4.
ARTESPORT TEAM KATA
ASD APS ARTESPORT
XCE-MKAD-T-Ž
1
0
1
0
-3
5.
GLC FIJLKAM TEAM - ZAINA 1
GLC FIJLKAM
XCE-MKAD-T-Ž
1
0
1
0
-3
KATA TEAM-Juniori
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
KATA TEAM
ISRAEL KARATE FEDERATION
YJE-JUN-T-M
2
2
6
0
2
2.
SLOVAKIA - HRČKA REBRO ŠLEHOFER
Slovak National Team
YJE-JUN-T-M
2
1
5
0
0
3.
TEAM (M) VASAS SC
Vasas SC
YJE-JUN-T-M
2
1
5
0
0
4.
KATA TIM
Karate klub Esseker
YJE-JUN-T-M
1
0
2
0
-1
5.
TEAM JUNIOR (M)
Omladinac
YJE-JUN-T-M
1
0
2
0
-1
KATA TEAM-Juniorke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
TEAM FUNAKOSHI
Funakoshi Gichin
XJE-JUN-T-F
2
2
9
0
8
2.
KRANJ TEAM JUNIORKE
KRANJ
XJE-JUN-T-F
2
1
3
0
-4
3.
FEMALE TEAM SLAVKO KRIVSKI TERMAL
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
XJE-JUN-T-F
1
0
2
0
-1
4.
SLOVAKIA FEMALE JUNIOR TEAM
Slovak National Team
XJE-JUN-T-F
1
0
1
0
-3
KATA TEAM-Juniori, KATA TEAM-Juniorke
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
Funakoshi Gichin
0
1.
0
1.
0
1
0
0
1.
2.
ISRAEL KARATE FEDERATION
0
1.
0
1.
0
1
0
0
1.
3.
Slovak National Team
0
1.
0
1.
0
0
1
1
3.
4.
KRANJ
0
1.
0
1.
0
0
1
0
4.
5.
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
0
1.
0
1.
0
0
0
1
5.
6.
Omladinac
0
1.
0
1.
0
0
0
1
5.
7.
Vasas SC
0
1.
0
1.
0
0
0
1
5.
8.
Karate klub Esseker
0
1.
0
1.
0
0
0
0
8.
KATA TEAM-Mlađi kadeti, KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
0
1.
0
1.
0
1
0
0
1.
2.
IPON ZAGREB
0
1.
0
1.
0
1
0
0
1.
3.
SAMOBOR
0
1.
0
1.
0
0
1
1
3.
4.
SEKI SV. JERNEJ
0
1.
0
1.
0
0
1
0
4.
5.
ASD APS ARTESPORT
0
1.
0
1.
0
0
0
1
5.
6.
Čukarica
0
1.
0
1.
0
0
0
1
5.
7.
GLC FIJLKAM
0
1.
0
1.
0
0
0
0
7.
KATA TEAM-Učenici, KATA TEAM-Učenice
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
SAMOBOR
0
1.
0
1.
0
1
1
2
1.
2.
SEKI SV. JERNEJ
0
1.
0
1.
0
1
0
0
2.
3.
UKRAINIAN KARATE FEDERATION
0
1.
0
1.
0
0
1
0
3.
4.
GLC FIJLKAM
0
1.
0
1.
0
0
0
1
4.
KATA TEAM-Mlađi učenici, KATA TEAM-Mlađe učenice
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
REGENERACIJA
0
1.
0
1.
0
1
0
0
1.
2.
SEKI SV. JERNEJ
0
1.
0
1.
0
1
0
0
1.
3.
KLENOVNIK
0
1.
0
1.
0
0
1
0
3.
4.
Nova Gradiška
0
1.
0
1.
0
0
1
0
3.
5.
SAMOBOR
0
1.
0
1.
0
0
0
2
5.
6.
TRNJE
0
1.
0
1.
0
0
0
1
6.
Total
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
SEKI SV. JERNEJ
0
1.
0
1.
0
2
1
0
1.
2.
SAMOBOR
0
1.
0
1.
0
1
2
5
2.
3.
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
0
1.
0
1.
0
1
0
1
3.
4.
Funakoshi Gichin
0
1.
0
1.
0
1
0
0
4.
5.
IPON ZAGREB
0
1.
0
1.
0
1
0
0
4.
6.
ISRAEL KARATE FEDERATION
0
1.
0
1.
0
1
0
0
4.
7.
REGENERACIJA
0
1.
0
1.
0
1
0
0
4.
8.
Slovak National Team
0
1.
0
1.
0
0
1
1
8.
9.
KLENOVNIK
0
1.
0
1.
0
0
1
0
9.
10.
KRANJ
0
1.
0
1.
0
0
1
0
9.
11.
Nova Gradiška
0
1.
0
1.
0
0
1
0
9.
12.
UKRAINIAN KARATE FEDERATION
0
1.
0
1.
0
0
1
0
9.
13.
ASD APS ARTESPORT
0
1.
0
1.
0
0
0
1
13.
14.
Čukarica
0
1.
0
1.
0
0
0
1
13.
15.
GLC FIJLKAM
0
1.
0
1.
0
0
0
1
13.
16.
Omladinac
0
1.
0
1.
0
0
0
1
13.
17.
TRNJE
0
1.
0
1.
0
0
0
1
13.
18.
Vasas SC
0
1.
0
1.
0
0
0
1
13.
19.
Karate klub Esseker
0
1.
0
1.
0
0
0
0
19.