Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
28. Sisak Kup
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (U1)
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (U2)
Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (U3)
Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (U4)
Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (U5)
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (U6)
Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (U1)
204
0
ČERNI LUKA (ALFA)
286
0
GABRIEL ANTONIO DI RUBERTI (CBSPULA)
112
0
SVEN LESKOVAR (KKHZG)
204
0
ČERNI LUKA (ALFA)
286
GABRIEL ANTONIO DI RUBERTI (CBSPULA)
110
0
DINO ČULJEVIĆ (KKHZG)
200
0
MARJANOVIĆ NIKOLA (ALFA)
8
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
112
0
SVEN LESKOVAR (KKHZG)
286
0
GABRIEL ANTONIO DI RUBERTI (CBSPULA)
200
0
MARJANOVIĆ NIKOLA (ALFA)
8
0
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
112
0
SVEN LESKOVAR (KKHZG)
200
0
MARJANOVIĆ NIKOLA (ALFA)
8
0
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
110
0
DINO ČULJEVIĆ (KKHZG)
Osvajači medalja
1. SVEN LESKOVAR, Hercegovina-Zagreb
2. MARJANOVIĆ NIKOLA, ALFA
3. GABRIEL ANTONIO DI RUBERTI, CBS PULA
3. ADEM KEKIĆ, KK SISAK
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (U2)
183
0
IRNES PERVIZ (KBVBUDO)
220
0
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
183
0
IRNES PERVIZ (KBVBUDO)
88
0
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
220
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
238
0
ANTONIJO BAŠIĆ (SAMOBOR)
202
0
MARKO KODRNJA (ALFA)
90
NIKOLA BIRAČ (0354451)
88
0
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
220
0
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
202
0
MARKO KODRNJA (ALFA)
90
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
88
0
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
202
0
MARKO KODRNJA (ALFA)
90
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
238
0
ANTONIJO BAŠIĆ (SAMOBOR)
Osvajači medalja
1. BORNA KUJUNDŽIĆ, Slavonski Brod
2. MARKO KODRNJA, ALFA
3. IVAN BARIČEVIĆ, DRNIŠ
3. ANTONIJO BAŠIĆ, SAMOBOR
Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (U3)
164
0
MARKO LEPOGLAVEC (MEĐIMUR)
337
0
MIHAEL EBERHART (1)
169
0
MARINO ĐUKIĆ (ESSEKER)
229
0
BORNA BABIC (KOSTRE)
337
0
MIHAEL EBERHART (1)
169
0
MARINO ĐUKIĆ (ESSEKER)
Osvajači medalja
1. MIHAEL EBERHART, KNIN
2. MARINO ĐUKIĆ, Karate klub Esseker
3. MARKO LEPOGLAVEC, Međimurje
3. BORNA BABIC, KOSTRENA
Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (U4)
275
0
ANTONIO ČAUŠEVIĆ (KARATE9)
203
0
IVANO SAMBOL (ALFA)
203
0
IVANO SAMBOL (ALFA)
237
0
LUKA KOS (SAMOBOR)
275
0
ANTONIO ČAUŠEVIĆ (KARATE9)
97
0
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
25
0
MATKO ŠESTAK (KKSISAK)
297
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
296
JAKOV KUŠIĆ POPOVIĆ (TEMPO)
203
0
IVANO SAMBOL (ALFA)
97
0
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
297
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
296
0
JAKOV KUŠIĆ POPOVIĆ (TEMPO)
97
0
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
297
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
296
0
JAKOV KUŠIĆ POPOVIĆ (TEMPO)
25
0
MATKO ŠESTAK (KKSISAK)
Osvajači medalja
1. NIKOLA LJUTIĆ, SPORTSLIFE
2. IVANO BUTINA, Karlovac 1969
3. IVANO SAMBOL, ALFA
3. JAKOV KUŠIĆ POPOVIĆ, Tempo
Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (U5)
37
0
ELVEDIN VILIC (KBVBUDO)
162
0
VEDRAN ŠTEFULJ (MEĐIMUR)
215
JAN MLINAC (STIJENA)
37
0
ELVEDIN VILIC (KBVBUDO)
215
0
JAN MLINAC (STIJENA)
Osvajači medalja
1. ELVEDIN VILIC, Klub Borilackih Vjestina "BUDO"
2. JAN MLINAC, STIJENA
3. VEDRAN ŠTEFULJ, Međimurje
3. ----
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (U6)
191
0
PETAR CRNKOCI (KK CENT)
239
0
MIHAEL KRIŽETIĆ (SAMOBOR)
191
0
PETAR CRNKOCI (KK CENT)
222
0
BRUNO MIJATOVIĆ (DRNIS)
239
MIHAEL KRIŽETIĆ (SAMOBOR)
28
TARIK MAJDANČIĆ (KKSISAK)
266
JURAJ CVAR (KARATE9)
222
0
BRUNO MIJATOVIĆ (DRNIS)
239
0
MIHAEL KRIŽETIĆ (SAMOBOR)
28
0
TARIK MAJDANČIĆ (KKSISAK)
266
0
JURAJ CVAR (KARATE9)
222
0
BRUNO MIJATOVIĆ (DRNIS)
28
0
TARIK MAJDANČIĆ (KKSISAK)
266
JURAJ CVAR (KARATE9)
Osvajači medalja
1. BRUNO MIJATOVIĆ, DRNIŠ
2. TARIK MAJDANČIĆ, KK SISAK
3. PETAR CRNKOCI, "CENTAR" VELIKA GORICA
3. JURAJ CVAR, KK Petrinja