Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
28. Sisak Kup
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (U7)
Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (U8)
Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (U9)
Kumite - Učenice 10.11 g. -44 (U10)
Kumite - Učenice 10.11 g. +44 (U11)
Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (U7)
207
MATEA STRUGAR (ALFA)
207
0
MATEA STRUGAR (ALFA)
120
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
336
SARA TUCAKOVIĆ (1)
334
ANTONIJA HERCEG (1)
42
PAULINA MAGDALENIĆ (GLOBUS)
207
0
MATEA STRUGAR (ALFA)
336
0
SARA TUCAKOVIĆ (1)
334
0
ANTONIJA HERCEG (1)
42
0
PAULINA MAGDALENIĆ (GLOBUS)
336
0
SARA TUCAKOVIĆ (1)
334
0
ANTONIJA HERCEG (1)
42
PAULINA MAGDALENIĆ (GLOBUS)
Osvajači medalja
1. SARA TUCAKOVIĆ, KNIN
2. ANTONIJA HERCEG, KNIN
3. MATEA STRUGAR, ALFA
3. PAULINA MAGDALENIĆ, GLOBUS Čakovec
Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (U8)
306
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
171
0
TONJA ZRNIĆ (STUDNT)
331
0
MIA PAŠKALJ (1)
261
0
LEANA MOŠKON ŠARUNIĆ (STIJENA)
306
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
261
0
LEANA MOŠKON ŠARUNIĆ (STIJENA)
Osvajači medalja
1. HELENA BAŠIĆ, JASTREB
2. LEANA MOŠKON ŠARUNIĆ, STIJENA
3. TONJA ZRNIĆ, STUDENT
3. MIA PAŠKALJ, KNIN
Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (U9)
194
0
EMA MARJANOVIĆ (KK CENT)
339
0
MIA JELIĆ (1)
194
0
EMA MARJANOVIĆ (KK CENT)
113
0
CARLA VIDOVIĆ (KKHZG)
339
MIA JELIĆ (1)
284
EMA ČELIĆ (CBSPULA)
309
LEONA SPORIŠ (JASTREB)
113
0
CARLA VIDOVIĆ (KKHZG)
339
0
MIA JELIĆ (1)
284
0
EMA ČELIĆ (CBSPULA)
309
0
LEONA SPORIŠ (JASTREB)
113
0
CARLA VIDOVIĆ (KKHZG)
284
0
EMA ČELIĆ (CBSPULA)
309
LEONA SPORIŠ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. EMA ČELIĆ, CBS PULA
2. CARLA VIDOVIĆ, Hercegovina-Zagreb
3. EMA MARJANOVIĆ, "CENTAR" VELIKA GORICA
3. LEONA SPORIŠ, JASTREB
Kumite - Učenice 10.11 g. -44 (U10)
206
0
KATJA MILAŠIN (ALFA)
328
0
IVONA ŽABIĆ (1)
271
0
LANA BALOG (KARATE9)
172
0
BRUNA TADIĆ (STUDNT)
328
0
IVONA ŽABIĆ (1)
172
0
BRUNA TADIĆ (STUDNT)
Osvajači medalja
1. BRUNA TADIĆ, STUDENT
2. IVONA ŽABIĆ, KNIN
3. LANA BALOG, KK Petrinja
3. KATJA MILAŠIN, ALFA
Kumite - Učenice 10.11 g. +44 (U11)
67
0
PETRA MIHALJEVIĆ (BSHDOZG)
345
0
MARTA DŽELALIJA (DRNIS)
67
0
PETRA MIHALJEVIĆ (BSHDOZG)
3
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
345
MARTA DŽELALIJA (DRNIS)
181
0
JANA ŽUGČIĆ (STUDNT)
280
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
205
VIKTORIJA PERIĆ (ALFA)
3
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
345
0
MARTA DŽELALIJA (DRNIS)
280
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
205
0
VIKTORIJA PERIĆ (ALFA)
3
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
280
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
205
0
VIKTORIJA PERIĆ (ALFA)
181
0
JANA ŽUGČIĆ (STUDNT)
Osvajači medalja
1. SARA TADEJ, KOSTRENA
2. LUCIJA ŠEGAVIĆ, Karlovac 1969
3. PETRA MIHALJEVIĆ, BUSHIDO
3. JANA ŽUGČIĆ, STUDENT