Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
28. Sisak Kup
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36 (MK1)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (MK2)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45 (MK3)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48 (MK4)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52 (MK5)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57 (MK6)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57 (MK7)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36 (MK1)
338
0
MIHAEL EBERHART (1)
221
0
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
Osvajači medalja
1. IVAN BARIČEVIĆ, DRNIŠ
2. MIHAEL EBERHART, KNIN
3. ----
3. ----
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (MK2)
259
0
KARLO DŽAJKIĆ (FOKUS)
342
0
LATIF JUKAN (CBSPULA)
98
0
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
235
0
ROKO CIRNSKI (SAMOBOR)
259
0
KARLO DŽAJKIĆ (FOKUS)
235
0
ROKO CIRNSKI (SAMOBOR)
Osvajači medalja
1. ROKO CIRNSKI, SAMOBOR
2. KARLO DŽAJKIĆ, FOKUS
3. NIKOLA LJUTIĆ, SPORTSLIFE
3. LATIF JUKAN, CBS PULA
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45 (MK3)
236
0
BORNA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
136
0
KRISTIJAN VUKADINOVIĆ (0354451)
135
ANTONIO BIONDIĆ (0354451)
136
0
KRISTIJAN VUKADINOVIĆ (0354451)
135
0
ANTONIO BIONDIĆ (0354451)
Osvajači medalja
1. ANTONIO BIONDIĆ, Slavonski Brod
2. KRISTIJAN VUKADINOVIĆ, Slavonski Brod
3. BORNA ŠUNJIĆ, SAMOBOR
3. ----
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48 (MK4)
137
0
FELIKS VIČIĆ (0354451)
313
0
MIŠEL PAĐAN (JASTREB)
115
BRUNO PAŠA (KONDURA)
137
0
FELIKS VIČIĆ (0354451)
115
0
BRUNO PAŠA (KONDURA)
Osvajači medalja
1. FELIKS VIČIĆ, Slavonski Brod
2. BRUNO PAŠA, Kondura Sisak
3. MIŠEL PAĐAN, JASTREB
3. ----
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52 (MK5)
312
0
PAVAO CIBAN (JASTREB)
277
0
ANDRO DESPOT (KA 1969)
243
DINO SULJE (DRNIS)
312
0
PAVAO CIBAN (JASTREB)
243
0
DINO SULJE (DRNIS)
Osvajači medalja
1. PAVAO CIBAN, JASTREB
2. DINO SULJE, DRNIŠ
3. ANDRO DESPOT, Karlovac 1969
3. ----
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57 (MK6)
288
0
NOAH BUBIĆ (CBSPULA)
226
0
MARKO STRUNJE (DRNIS)
228
STIPE MIJATOVIĆ (DRNIS)
288
0
NOAH BUBIĆ (CBSPULA)
228
0
STIPE MIJATOVIĆ (DRNIS)
Osvajači medalja
1. NOAH BUBIĆ, CBS PULA
2. STIPE MIJATOVIĆ, DRNIŠ
3. MARKO STRUNJE, DRNIŠ
3. ----
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57 (MK7)
267
0
JURAJ CVAR (KARATE9)
311
0
MARKO KOVAČEVIĆ (JASTREB)
285
0
MATKO ZELENIKA (HR.DRAG)
108
0
LUKA KURTOVIĆ (ESSEKER)
311
0
MARKO KOVAČEVIĆ (JASTREB)
285
0
MATKO ZELENIKA (HR.DRAG)
Osvajači medalja
1. MARKO KOVAČEVIĆ, JASTREB
2. MATKO ZELENIKA, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
3. JURAJ CVAR, KK Petrinja
3. LUKA KURTOVIĆ, Karate klub Esseker