Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
28. Sisak Kup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"CENTAR" VELIKA GORICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
BUSHIDO
CBS PULA
ČRNOMELJ
DRNIŠ
FOKUS
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
JASTREB
K.K. "TEŠANJ" Tešanj
Karate klub Esseker
Karate klub SHIHAN Poprad
Karlovac 1969
KK 10. DAN
KK KIK
KK Petrinja
KK SISAK
Klub Borilackih Vjestina "BUDO"
KNIN
Kondura Sisak
KOSTRENA
Međimurje
Mladost
OPATIJA
RIJEKA
SAMOBOR
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
Tempo
Tigar Sisak
TUŠKANAC
Virovitica
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (U1)
Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (U9)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (MK2)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57 (MK6)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (MK9)
Kumite - Seniorke Open
Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (U1)
204
0
ČERNI LUKA (ALFA)
286
0
GABRIEL ANTONIO DI RUBERTI (CBSPULA)
112
0
SVEN LESKOVAR (KKHZG)
204
0
ČERNI LUKA (ALFA)
286
GABRIEL ANTONIO DI RUBERTI (CBSPULA)
110
0
DINO ČULJEVIĆ (KKHZG)
200
0
MARJANOVIĆ NIKOLA (ALFA)
8
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
112
0
SVEN LESKOVAR (KKHZG)
286
0
GABRIEL ANTONIO DI RUBERTI (CBSPULA)
200
0
MARJANOVIĆ NIKOLA (ALFA)
8
0
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
112
0
SVEN LESKOVAR (KKHZG)
200
0
MARJANOVIĆ NIKOLA (ALFA)
8
0
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
110
0
DINO ČULJEVIĆ (KKHZG)
Medalists
1. SVEN LESKOVAR, Hercegovina-Zagreb
2. MARJANOVIĆ NIKOLA, ALFA
3. GABRIEL ANTONIO DI RUBERTI, CBS PULA
3. ADEM KEKIĆ, KK SISAK
Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (U9)
194
0
EMA MARJANOVIĆ (KK CENT)
339
0
MIA JELIĆ (1)
194
0
EMA MARJANOVIĆ (KK CENT)
113
0
CARLA VIDOVIĆ (KKHZG)
339
MIA JELIĆ (1)
284
EMA ČELIĆ (CBSPULA)
309
LEONA SPORIŠ (JASTREB)
113
0
CARLA VIDOVIĆ (KKHZG)
339
0
MIA JELIĆ (1)
284
0
EMA ČELIĆ (CBSPULA)
309
0
LEONA SPORIŠ (JASTREB)
113
0
CARLA VIDOVIĆ (KKHZG)
284
0
EMA ČELIĆ (CBSPULA)
309
LEONA SPORIŠ (JASTREB)
Medalists
1. EMA ČELIĆ, CBS PULA
2. CARLA VIDOVIĆ, Hercegovina-Zagreb
3. EMA MARJANOVIĆ, "CENTAR" VELIKA GORICA
3. LEONA SPORIŠ, JASTREB
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (MK2)
259
0
KARLO DŽAJKIĆ (FOKUS)
342
0
LATIF JUKAN (CBSPULA)
98
0
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
235
0
ROKO CIRNSKI (SAMOBOR)
259
0
KARLO DŽAJKIĆ (FOKUS)
235
0
ROKO CIRNSKI (SAMOBOR)
Medalists
1. ROKO CIRNSKI, SAMOBOR
2. KARLO DŽAJKIĆ, FOKUS
3. NIKOLA LJUTIĆ, SPORTSLIFE
3. LATIF JUKAN, CBS PULA
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57 (MK6)
288
0
NOAH BUBIĆ (CBSPULA)
226
0
MARKO STRUNJE (DRNIS)
228
STIPE MIJATOVIĆ (DRNIS)
288
0
NOAH BUBIĆ (CBSPULA)
228
0
STIPE MIJATOVIĆ (DRNIS)
Medalists
1. NOAH BUBIĆ, CBS PULA
2. STIPE MIJATOVIĆ, DRNIŠ
3. MARKO STRUNJE, DRNIŠ
3. ----
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (MK9)
287
0
MIA MILAS (CBSPULA)
317
0
LEONA SPORIŠ (JASTREB)
Medalists
1. MIA MILAS, CBS PULA
2. LEONA SPORIŠ, JASTREB
3. ----
3. ----
Kumite - Seniorke Open
289
0
AIDA DELIĆ (CBSPULA)
33
0
KRISTINA PETRIĆ (KKSISAK)
74
0
LAURA POKUPIĆ (VIROVTC)
289
0
AIDA DELIĆ (CBSPULA)
33
KRISTINA PETRIĆ (KKSISAK)
76
MONIKA BUBNJIĆ (VIROVTC)
23
MATEA BAŠIĆ (KKSISAK)
74
0
LAURA POKUPIĆ (VIROVTC)
33
0
KRISTINA PETRIĆ (KKSISAK)
76
0
MONIKA BUBNJIĆ (VIROVTC)
23
0
MATEA BAŠIĆ (KKSISAK)
74
0
LAURA POKUPIĆ (VIROVTC)
76
0
MONIKA BUBNJIĆ (VIROVTC)
23
MATEA BAŠIĆ (KKSISAK)
Medalists
1. MONIKA BUBNJIĆ, Virovitica
2. LAURA POKUPIĆ, Virovitica
3. AIDA DELIĆ, CBS PULA
3. MATEA BAŠIĆ, KK SISAK