Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
28. Sisak Kup
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"CENTAR" VELIKA GORICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
BUSHIDO
CBS PULA
ČRNOMELJ
DRNIŠ
FOKUS
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
JASTREB
K.K. "TEŠANJ" Tešanj
Karate klub Esseker
Karate klub SHIHAN Poprad
Karlovac 1969
KK 10. DAN
KK KIK
KK Petrinja
KK SISAK
Klub Borilackih Vjestina "BUDO"
KNIN
Kondura Sisak
KOSTRENA
Međimurje
Mladost
OPATIJA
RIJEKA
SAMOBOR
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
Tempo
Tigar Sisak
TUŠKANAC
Virovitica
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (MU1)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (MU3)
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (U6)
Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (U9)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (MU1)
170
0
JAKOV TEŠAR (KOSTRE)
219
0
MARKO VATAVUK (DRNIS)
170
0
JAKOV TEŠAR (KOSTRE)
109
0
DINO ČULJEVIĆ (KKHZG)
279
0
IVAN FARKAŠ (KA 1969)
219
0
MARKO VATAVUK (DRNIS)
198
0
LUKA KODRNJA (ALFA)
276
0
NIKO PAVLOVIĆ (KARATE9)
299
0
ROKO PALAJSA (KA 1969)
192
0
ANTONIO BRLETIĆ (KK CENT)
109
0
DINO ČULJEVIĆ (KKHZG)
219
0
MARKO VATAVUK (DRNIS)
198
0
LUKA KODRNJA (ALFA)
192
0
ANTONIO BRLETIĆ (KK CENT)
109
0
DINO ČULJEVIĆ (KKHZG)
192
0
ANTONIO BRLETIĆ (KK CENT)
198
0
LUKA KODRNJA (ALFA)
299
0
ROKO PALAJSA (KA 1969)
Osvajači medalja
1. DINO ČULJEVIĆ, Hercegovina-Zagreb
2. ANTONIO BRLETIĆ, "CENTAR" VELIKA GORICA
3. MARKO VATAVUK, DRNIŠ
3. ROKO PALAJSA, Karlovac 1969
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (MU3)
89
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
195
0
TIN BUCIĆ (KK CENT)
30
0
TYLER LAMONT (KKSISAK)
195
0
TIN BUCIĆ (KK CENT)
89
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
240
0
JAKOV UDOVČIĆ (SAMOBOR)
201
0
MARKO KODRNJA (ALFA)
193
0
IVAN HORVAT (KK CENT)
305
0
DOMAGOJ VANCAŠ (JASTREB)
6
0
BORNA BABIC (KOSTRE)
195
0
TIN BUCIĆ (KK CENT)
240
0
JAKOV UDOVČIĆ (SAMOBOR)
193
0
IVAN HORVAT (KK CENT)
6
0
BORNA BABIC (KOSTRE)
240
0
JAKOV UDOVČIĆ (SAMOBOR)
6
0
BORNA BABIC (KOSTRE)
193
0
IVAN HORVAT (KK CENT)
305
0
DOMAGOJ VANCAŠ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. BORNA BABIC, KOSTRENA
2. JAKOV UDOVČIĆ, SAMOBOR
3. TIN BUCIĆ, "CENTAR" VELIKA GORICA
3. IVAN HORVAT, "CENTAR" VELIKA GORICA
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (U6)
191
0
PETAR CRNKOCI (KK CENT)
239
0
MIHAEL KRIŽETIĆ (SAMOBOR)
191
0
PETAR CRNKOCI (KK CENT)
222
0
BRUNO MIJATOVIĆ (DRNIS)
239
MIHAEL KRIŽETIĆ (SAMOBOR)
28
TARIK MAJDANČIĆ (KKSISAK)
266
JURAJ CVAR (KARATE9)
222
0
BRUNO MIJATOVIĆ (DRNIS)
239
0
MIHAEL KRIŽETIĆ (SAMOBOR)
28
0
TARIK MAJDANČIĆ (KKSISAK)
266
0
JURAJ CVAR (KARATE9)
222
0
BRUNO MIJATOVIĆ (DRNIS)
28
0
TARIK MAJDANČIĆ (KKSISAK)
266
JURAJ CVAR (KARATE9)
Osvajači medalja
1. BRUNO MIJATOVIĆ, DRNIŠ
2. TARIK MAJDANČIĆ, KK SISAK
3. PETAR CRNKOCI, "CENTAR" VELIKA GORICA
3. JURAJ CVAR, KK Petrinja
Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (U9)
194
0
EMA MARJANOVIĆ (KK CENT)
339
0
MIA JELIĆ (1)
194
0
EMA MARJANOVIĆ (KK CENT)
113
0
CARLA VIDOVIĆ (KKHZG)
339
MIA JELIĆ (1)
284
EMA ČELIĆ (CBSPULA)
309
LEONA SPORIŠ (JASTREB)
113
0
CARLA VIDOVIĆ (KKHZG)
339
0
MIA JELIĆ (1)
284
0
EMA ČELIĆ (CBSPULA)
309
0
LEONA SPORIŠ (JASTREB)
113
0
CARLA VIDOVIĆ (KKHZG)
284
0
EMA ČELIĆ (CBSPULA)
309
LEONA SPORIŠ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. EMA ČELIĆ, CBS PULA
2. CARLA VIDOVIĆ, Hercegovina-Zagreb
3. EMA MARJANOVIĆ, "CENTAR" VELIKA GORICA
3. LEONA SPORIŠ, JASTREB