Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
28. Sisak Kup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"CENTAR" VELIKA GORICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
BUSHIDO
CBS PULA
ČRNOMELJ
DRNIŠ
FOKUS
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
JASTREB
K.K. "TEŠANJ" Tešanj
Karate klub Esseker
Karate klub SHIHAN Poprad
Karlovac 1969
KK 10. DAN
KK KIK
KK Petrinja
KK SISAK
Klub Borilackih Vjestina "BUDO"
KNIN
Kondura Sisak
KOSTRENA
Međimurje
Mladost
OPATIJA
RIJEKA
SAMOBOR
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
Tempo
Tigar Sisak
TUŠKANAC
Virovitica
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38 (MU4)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38 (MU5)
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -36 (MU8)
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (U2)
Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (U5)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (K1)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -47 (K6)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54 (K7)
Mlađi učenici B (9, 8, 7 kyu) (A2)
Mlađe učenice A (B3)
Učenici (9, 8, 7 kyu) (A4)
Kadetkinje (B8)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38 (MU4)
341
0
ANTONIO ĐEKA (DRNIS)
103
0
DOMINIK MARIĆ (TIGAR)
163
0
NOA MOLNAR (MEĐIMUR)
341
0
ANTONIO ĐEKA (DRNIS)
103
DOMINIK MARIĆ (TIGAR)
165
0
ROKO ŠTEFULJ (MEĐIMUR)
39
0
DARIS DOLIC (KBVBUDO)
104
LOVRO BOROJEVIĆ (TIGAR)
163
0
NOA MOLNAR (MEĐIMUR)
103
0
DOMINIK MARIĆ (TIGAR)
39
0
DARIS DOLIC (KBVBUDO)
104
0
LOVRO BOROJEVIĆ (TIGAR)
163
0
NOA MOLNAR (MEĐIMUR)
39
0
DARIS DOLIC (KBVBUDO)
104
0
LOVRO BOROJEVIĆ (TIGAR)
165
0
ROKO ŠTEFULJ (MEĐIMUR)
Medalists
1. NOA MOLNAR, Međimurje
2. DARIS DOLIC, Klub Borilackih Vjestina "BUDO"
3. ANTONIO ĐEKA, DRNIŠ
3. LOVRO BOROJEVIĆ, Tigar Sisak
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38 (MU5)
218
0
ANDRIJA HRGA (DRNIS)
190
0
LUCAS LENCOVIC (KOSTRE)
218
0
ANDRIJA HRGA (DRNIS)
55
0
DARIS DOLIC (KBVBUDO)
190
LUCAS LENCOVIC (KOSTRE)
242
ILIJA SUČIĆ (DRNIS)
314
VITALI IVAN STOJKOVIĆ (JASTREB)
55
0
DARIS DOLIC (KBVBUDO)
190
0
LUCAS LENCOVIC (KOSTRE)
242
0
ILIJA SUČIĆ (DRNIS)
314
0
VITALI IVAN STOJKOVIĆ (JASTREB)
55
0
DARIS DOLIC (KBVBUDO)
314
0
VITALI IVAN STOJKOVIĆ (JASTREB)
242
ILIJA SUČIĆ (DRNIS)
Medalists
1. VITALI IVAN STOJKOVIĆ, JASTREB
2. DARIS DOLIC, Klub Borilackih Vjestina "BUDO"
3. ANDRIJA HRGA, DRNIŠ
3. ILIJA SUČIĆ, DRNIŠ
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -36 (MU8)
41
0
SARA VILIC (KBVBUDO)
340
0
LUCIJA LOJIĆ (DRNIS)
114
0
NIKI ŠTILINOVIĆ (KKHZG)
330
0
MIA PAŠKALJ (1)
41
0
SARA VILIC (KBVBUDO)
330
0
MIA PAŠKALJ (1)
Medalists
1. SARA VILIC, Klub Borilackih Vjestina "BUDO"
2. MIA PAŠKALJ, KNIN
3. LUCIJA LOJIĆ, DRNIŠ
3. NIKI ŠTILINOVIĆ, Hercegovina-Zagreb
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (U2)
183
0
IRNES PERVIZ (KBVBUDO)
220
0
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
183
0
IRNES PERVIZ (KBVBUDO)
88
0
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
220
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
238
0
ANTONIJO BAŠIĆ (SAMOBOR)
202
0
MARKO KODRNJA (ALFA)
90
NIKOLA BIRAČ (0354451)
88
0
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
220
0
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
202
0
MARKO KODRNJA (ALFA)
90
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
88
0
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
202
0
MARKO KODRNJA (ALFA)
90
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
238
0
ANTONIJO BAŠIĆ (SAMOBOR)
Medalists
1. BORNA KUJUNDŽIĆ, Slavonski Brod
2. MARKO KODRNJA, ALFA
3. IVAN BARIČEVIĆ, DRNIŠ
3. ANTONIJO BAŠIĆ, SAMOBOR
Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (U5)
37
0
ELVEDIN VILIC (KBVBUDO)
162
0
VEDRAN ŠTEFULJ (MEĐIMUR)
215
JAN MLINAC (STIJENA)
37
0
ELVEDIN VILIC (KBVBUDO)
215
0
JAN MLINAC (STIJENA)
Medalists
1. ELVEDIN VILIC, Klub Borilackih Vjestina "BUDO"
2. JAN MLINAC, STIJENA
3. VEDRAN ŠTEFULJ, Međimurje
3. ----
Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (K1)
182
0
REFKO HARBAS (KBVBUDO)
116
0
BRUNO PAŠA (KONDURA)
Medalists
1. REFKO HARBAS, Klub Borilackih Vjestina "BUDO"
2. BRUNO PAŠA, Kondura Sisak
3. ----
3. ----
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -47 (K6)
38
0
LINA SAMARDZIC (KBVBUDO)
212
0
DOROTEA MILAŠIN (ALFA)
327
VERONIKA JALOWICZOROVÁ (POPRAD)
212
0
DOROTEA MILAŠIN (ALFA)
327
0
VERONIKA JALOWICZOROVÁ (POPRAD)
Medalists
1. VERONIKA JALOWICZOROVÁ, Karate klub SHIHAN Poprad
2. DOROTEA MILAŠIN, ALFA
3. LINA SAMARDZIC, Klub Borilackih Vjestina "BUDO"
3. ----
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54 (K7)
160
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
160
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
57
0
LINA SAMARDZIC (KBVBUDO)
96
MIA ČAČKO (10.DAN)
158
ENA GROZDIĆ (OPATIJA)
1
ELENA BADANJAK (ARGORIJ)
160
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
96
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
158
0
ENA GROZDIĆ (OPATIJA)
1
0
ELENA BADANJAK (ARGORIJ)
96
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
1
0
ELENA BADANJAK (ARGORIJ)
158
ENA GROZDIĆ (OPATIJA)
Medalists
1. MIA ČAČKO, KK 10. DAN
2. ELENA BADANJAK, RIJEKA
3. KATJA KNEŽEVIĆ, OPATIJA
3. ENA GROZDIĆ, OPATIJA
Mlađi učenici B (9, 8, 7 kyu) (A2)
143
0
PATRIK VACKA (333CR)
31
0
TYLER LAMONT (KKSISAK)
31
0
TYLER LAMONT (KKSISAK)
125
0
FRANKO VUJANIĆ BALOG (KONDURA)
143
0
PATRIK VACKA (333CR)
249
0
JURIJ VID HORVAT (ČRNO)
10
0
ADRIANO RAKITIĆ (KKSISAK)
63
0
FRAN CRNOLATAC (TIGAR)
290
0
MATEJ HASAN (TEMPO)
40
0
DARIS DOLIC (KBVBUDO)
31
0
TYLER LAMONT (KKSISAK)
249
0
JURIJ VID HORVAT (ČRNO)
63
0
FRAN CRNOLATAC (TIGAR)
40
0
DARIS DOLIC (KBVBUDO)
249
0
JURIJ VID HORVAT (ČRNO)
40
0
DARIS DOLIC (KBVBUDO)
63
0
FRAN CRNOLATAC (TIGAR)
290
0
MATEJ HASAN (TEMPO)
Medalists
1. DARIS DOLIC, Klub Borilackih Vjestina "BUDO"
2. JURIJ VID HORVAT, ČRNOMELJ
3. TYLER LAMONT, KK SISAK
3. FRAN CRNOLATAC, Tigar Sisak
Mlađe učenice A (B3)
121
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
188
0
TEA GUBO (KGB)
16
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
121
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
188
TEA GUBO (KGB)
213
0
NIKA ŠPOLJARIĆ (KGB)
244
0
SARA VILIC (KBVBUDO)
186
DORA VALENTIĆ (KGB)
16
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
188
0
TEA GUBO (KGB)
244
0
SARA VILIC (KBVBUDO)
186
0
DORA VALENTIĆ (KGB)
16
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
244
0
SARA VILIC (KBVBUDO)
186
0
DORA VALENTIĆ (KGB)
213
0
NIKA ŠPOLJARIĆ (KGB)
Medalists
1. SARA VILIC, Klub Borilackih Vjestina "BUDO"
2. LEONA KNEŽEVIĆ, KK SISAK
3. DORA KERKEZ, Kondura Sisak
3. DORA VALENTIĆ, Mladost
Učenici (9, 8, 7 kyu) (A4)
29
0
TARIK MAJDANČIĆ (KKSISAK)
141
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
141
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
9
0
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
29
0
TARIK MAJDANČIĆ (KKSISAK)
246
0
KARLO HALUDEK (KK KIK)
144
0
IVAN MARJANOVIĆ (333CR)
60
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
26
0
MATKO ŠESTAK (KKSISAK)
56
0
DARIS DOLIC (KBVBUDO)
141
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
246
0
KARLO HALUDEK (KK KIK)
60
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
26
0
MATKO ŠESTAK (KKSISAK)
246
0
KARLO HALUDEK (KK KIK)
60
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
26
0
MATKO ŠESTAK (KKSISAK)
144
0
IVAN MARJANOVIĆ (333CR)
Medalists
1. DAVID MAKAR, Tigar Sisak
2. KARLO HALUDEK, KK KIK
3. STEFAN RADULOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. MATKO ŠESTAK, KK SISAK
Kadetkinje (B8)
58
0
LINA SAMARDZIC (KBVBUDO)
157
0
ANJA RADULOVIĆ (333CR)
58
0
LINA SAMARDZIC (KBVBUDO)
147
0
LANA HORVAT (333CR)
157
ANJA RADULOVIĆ (333CR)
128
0
KLARA BALOG (KONDURA)
145
0
NIKA TUTIĆ (333CR)
150
LEA JENIĆEK (333CR)
147
0
LANA HORVAT (333CR)
157
0
ANJA RADULOVIĆ (333CR)
145
0
NIKA TUTIĆ (333CR)
150
0
LEA JENIĆEK (333CR)
147
0
LANA HORVAT (333CR)
145
0
NIKA TUTIĆ (333CR)
150
0
LEA JENIĆEK (333CR)
128
0
KLARA BALOG (KONDURA)
Medalists
1. NIKA TUTIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
2. LANA HORVAT, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. ANJA RADULOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. LEA JENIĆEK, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR