Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
28. Sisak Kup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"CENTAR" VELIKA GORICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
BUSHIDO
CBS PULA
ČRNOMELJ
DRNIŠ
FOKUS
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
JASTREB
K.K. "TEŠANJ" Tešanj
Karate klub Esseker
Karate klub SHIHAN Poprad
Karlovac 1969
KK 10. DAN
KK KIK
KK Petrinja
KK SISAK
Klub Borilackih Vjestina "BUDO"
KNIN
Kondura Sisak
KOSTRENA
Međimurje
Mladost
OPATIJA
RIJEKA
SAMOBOR
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
Tempo
Tigar Sisak
TUŠKANAC
Virovitica
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (MU3)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38 (MU5)
Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (U8)
Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (U9)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48 (MK4)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52 (MK5)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57 (MK7)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (MK8)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (MK9)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -57 (K2)
Kumite - Juniori Open
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (MU3)
89
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
195
0
TIN BUCIĆ (KK CENT)
30
0
TYLER LAMONT (KKSISAK)
195
0
TIN BUCIĆ (KK CENT)
89
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
240
0
JAKOV UDOVČIĆ (SAMOBOR)
201
0
MARKO KODRNJA (ALFA)
193
0
IVAN HORVAT (KK CENT)
305
0
DOMAGOJ VANCAŠ (JASTREB)
6
0
BORNA BABIC (KOSTRE)
195
0
TIN BUCIĆ (KK CENT)
240
0
JAKOV UDOVČIĆ (SAMOBOR)
193
0
IVAN HORVAT (KK CENT)
6
0
BORNA BABIC (KOSTRE)
240
0
JAKOV UDOVČIĆ (SAMOBOR)
6
0
BORNA BABIC (KOSTRE)
193
0
IVAN HORVAT (KK CENT)
305
0
DOMAGOJ VANCAŠ (JASTREB)
Medalists
1. BORNA BABIC, KOSTRENA
2. JAKOV UDOVČIĆ, SAMOBOR
3. TIN BUCIĆ, "CENTAR" VELIKA GORICA
3. IVAN HORVAT, "CENTAR" VELIKA GORICA
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38 (MU5)
218
0
ANDRIJA HRGA (DRNIS)
190
0
LUCAS LENCOVIC (KOSTRE)
218
0
ANDRIJA HRGA (DRNIS)
55
0
DARIS DOLIC (KBVBUDO)
190
LUCAS LENCOVIC (KOSTRE)
242
ILIJA SUČIĆ (DRNIS)
314
VITALI IVAN STOJKOVIĆ (JASTREB)
55
0
DARIS DOLIC (KBVBUDO)
190
0
LUCAS LENCOVIC (KOSTRE)
242
0
ILIJA SUČIĆ (DRNIS)
314
0
VITALI IVAN STOJKOVIĆ (JASTREB)
55
0
DARIS DOLIC (KBVBUDO)
314
0
VITALI IVAN STOJKOVIĆ (JASTREB)
242
ILIJA SUČIĆ (DRNIS)
Medalists
1. VITALI IVAN STOJKOVIĆ, JASTREB
2. DARIS DOLIC, Klub Borilackih Vjestina "BUDO"
3. ANDRIJA HRGA, DRNIŠ
3. ILIJA SUČIĆ, DRNIŠ
Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (U8)
306
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
171
0
TONJA ZRNIĆ (STUDNT)
331
0
MIA PAŠKALJ (1)
261
0
LEANA MOŠKON ŠARUNIĆ (STIJENA)
306
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
261
0
LEANA MOŠKON ŠARUNIĆ (STIJENA)
Medalists
1. HELENA BAŠIĆ, JASTREB
2. LEANA MOŠKON ŠARUNIĆ, STIJENA
3. TONJA ZRNIĆ, STUDENT
3. MIA PAŠKALJ, KNIN
Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (U9)
194
0
EMA MARJANOVIĆ (KK CENT)
339
0
MIA JELIĆ (1)
194
0
EMA MARJANOVIĆ (KK CENT)
113
0
CARLA VIDOVIĆ (KKHZG)
339
MIA JELIĆ (1)
284
EMA ČELIĆ (CBSPULA)
309
LEONA SPORIŠ (JASTREB)
113
0
CARLA VIDOVIĆ (KKHZG)
339
0
MIA JELIĆ (1)
284
0
EMA ČELIĆ (CBSPULA)
309
0
LEONA SPORIŠ (JASTREB)
113
0
CARLA VIDOVIĆ (KKHZG)
284
0
EMA ČELIĆ (CBSPULA)
309
LEONA SPORIŠ (JASTREB)
Medalists
1. EMA ČELIĆ, CBS PULA
2. CARLA VIDOVIĆ, Hercegovina-Zagreb
3. EMA MARJANOVIĆ, "CENTAR" VELIKA GORICA
3. LEONA SPORIŠ, JASTREB
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48 (MK4)
137
0
FELIKS VIČIĆ (0354451)
313
0
MIŠEL PAĐAN (JASTREB)
115
BRUNO PAŠA (KONDURA)
137
0
FELIKS VIČIĆ (0354451)
115
0
BRUNO PAŠA (KONDURA)
Medalists
1. FELIKS VIČIĆ, Slavonski Brod
2. BRUNO PAŠA, Kondura Sisak
3. MIŠEL PAĐAN, JASTREB
3. ----
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52 (MK5)
312
0
PAVAO CIBAN (JASTREB)
277
0
ANDRO DESPOT (KA 1969)
243
DINO SULJE (DRNIS)
312
0
PAVAO CIBAN (JASTREB)
243
0
DINO SULJE (DRNIS)
Medalists
1. PAVAO CIBAN, JASTREB
2. DINO SULJE, DRNIŠ
3. ANDRO DESPOT, Karlovac 1969
3. ----
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57 (MK7)
267
0
JURAJ CVAR (KARATE9)
311
0
MARKO KOVAČEVIĆ (JASTREB)
285
0
MATKO ZELENIKA (HR.DRAG)
108
0
LUKA KURTOVIĆ (ESSEKER)
311
0
MARKO KOVAČEVIĆ (JASTREB)
285
0
MATKO ZELENIKA (HR.DRAG)
Medalists
1. MARKO KOVAČEVIĆ, JASTREB
2. MATKO ZELENIKA, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
3. JURAJ CVAR, KK Petrinja
3. LUKA KURTOVIĆ, Karate klub Esseker
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (MK8)
262
TONJA ZRNIĆ (STUDNT)
262
0
TONJA ZRNIĆ (STUDNT)
234
0
MIA FAUKOVIĆ (SAMOBOR)
307
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
270
0
EMANUELA CEKOVIĆ (KARATE9)
326
0
VERONIKA JALOWICZOROVÁ (POPRAD)
86
ANA LUJIĆ (0354451)
262
0
TONJA ZRNIĆ (STUDNT)
307
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
326
0
VERONIKA JALOWICZOROVÁ (POPRAD)
86
0
ANA LUJIĆ (0354451)
307
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
86
0
ANA LUJIĆ (0354451)
326
VERONIKA JALOWICZOROVÁ (POPRAD)
Medalists
1. ANA LUJIĆ, Slavonski Brod
2. HELENA BAŠIĆ, JASTREB
3. TONJA ZRNIĆ, STUDENT
3. VERONIKA JALOWICZOROVÁ, Karate klub SHIHAN Poprad
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (MK9)
287
0
MIA MILAS (CBSPULA)
317
0
LEONA SPORIŠ (JASTREB)
Medalists
1. MIA MILAS, CBS PULA
2. LEONA SPORIŠ, JASTREB
3. ----
3. ----
Kumite - Kadeti 14,15 g. -57 (K2)
227
MARKO STRUNJE (DRNIS)
227
0
MARKO STRUNJE (DRNIS)
77
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
153
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
315
0
STIPE RUKAVINA (JASTREB)
258
0
DOMINIK DŽAJKIĆ (FOKUS)
265
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
227
0
MARKO STRUNJE (DRNIS)
153
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
315
0
STIPE RUKAVINA (JASTREB)
265
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
153
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
315
0
STIPE RUKAVINA (JASTREB)
265
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
258
0
DOMINIK DŽAJKIĆ (FOKUS)
Medalists
1. STIPE RUKAVINA, JASTREB
2. BENJAMIN JOSIP SZABO, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. MARKO STRUNJE, DRNIŠ
3. PETAR GUDELJ, Karate klub Esseker
Kumite - Juniori Open
308
0
KARLO VOLARIĆ (JASTREB)
154
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
272
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
325
0
MARKO JALOWICZOR (POPRAD)
308
0
KARLO VOLARIĆ (JASTREB)
272
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
Medalists
1. KARLO VOLARIĆ, JASTREB
2. LUKA TOMLJANOVIĆ, TUŠKANAC
3. BENJAMIN JOSIP SZABO, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. MARKO JALOWICZOR, Karate klub SHIHAN Poprad