Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
28. Sisak Kup
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
DISCIPLINE
KUMITE
KATA
Sve
NAČIN PRIKAZA
Pojedinačni rezultati
Rezultati po skupinama
Rezultati po klubovima
Sve zajedno
KUMITE-Mlađi učenici, KUMITE-Mlađe učenice
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
Karlovac 1969
0
1.
0
1.
0
2
0
2
1.
2.
Klub Borilackih Vjestina "BUDO"
0
1.
0
1.
0
1
2
0
2.
3.
KNIN
0
1.
0
1.
0
1
2
0
2.
4.
Tigar Sisak
0
1.
0
1.
0
1
1
2
4.
5.
Hercegovina-Zagreb
0
1.
0
1.
0
1
1
1
5.
6.
JASTREB
0
1.
0
1.
0
1
0
0
6.
7.
KOSTRENA
0
1.
0
1.
0
1
0
0
6.
8.
Međimurje
0
1.
0
1.
0
1
0
0
6.
9.
"CENTAR" VELIKA GORICA
0
1.
0
1.
0
0
1
2
9.
10.
Kondura Sisak
0
1.
0
1.
0
0
1
0
10.
11.
SAMOBOR
0
1.
0
1.
0
0
1
0
10.
12.
DRNIŠ
0
1.
0
1.
0
0
0
7
12.
13.
Mladost
0
1.
0
1.
0
0
0
2
13.
14.
ALFA
0
1.
0
1.
0
0
0
1
14.
15.
KK SISAK
0
1.
0
1.
0
0
0
1
14.
16.
KK Petrinja
0
1.
0
1.
0
0
0
0
16.
17.
Slavonski Brod
0
1.
0
1.
0
0
0
0
16.
18.
STUDENT
0
1.
0
1.
0
0
0
0
16.
19.
TUŠKANAC
0
1.
0
1.
0
0
0
0
16.
20.
Virovitica
0
1.
0
1.
0
0
0
0
16.
KUMITE-Učenici, KUMITE-Učenice
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
KNIN
0
1.
0
1.
0
2
2
1
1.
2.
Hercegovina-Zagreb
0
1.
0
1.
0
1
1
0
2.
3.
STUDENT
0
1.
0
1.
0
1
0
2
3.
4.
CBS PULA
0
1.
0
1.
0
1
0
1
4.
5.
DRNIŠ
0
1.
0
1.
0
1
0
1
4.
6.
JASTREB
0
1.
0
1.
0
1
0
1
4.
7.
KOSTRENA
0
1.
0
1.
0
1
0
1
4.
8.
Klub Borilackih Vjestina "BUDO"
0
1.
0
1.
0
1
0
0
8.
9.
Slavonski Brod
0
1.
0
1.
0
1
0
0
8.
10.
SPORTSLIFE
0
1.
0
1.
0
1
0
0
8.
11.
ALFA
0
1.
0
1.
0
0
2
3
11.
12.
Karlovac 1969
0
1.
0
1.
0
0
2
0
12.
13.
STIJENA
0
1.
0
1.
0
0
2
0
12.
14.
KK SISAK
0
1.
0
1.
0
0
1
1
14.
15.
Karate klub Esseker
0
1.
0
1.
0
0
1
0
15.
16.
"CENTAR" VELIKA GORICA
0
1.
0
1.
0
0
0
2
16.
17.
KK Petrinja
0
1.
0
1.
0
0
0
2
16.
18.
Međimurje
0
1.
0
1.
0
0
0
2
16.
19.
BUSHIDO
0
1.
0
1.
0
0
0
1
19.
20.
GLOBUS Čakovec
0
1.
0
1.
0
0
0
1
19.
21.
SAMOBOR
0
1.
0
1.
0
0
0
1
19.
22.
Tempo
0
1.
0
1.
0
0
0
1
19.
23.
Kondura Sisak
0
1.
0
1.
0
0
0
0
23.
KUMITE-Mlađi kadeti, KUMITE-Mlađe kadetkinje
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
Slavonski Brod
0
1.
0
1.
0
3
1
0
1.
2.
JASTREB
0
1.
0
1.
0
2
2
1
2.
3.
CBS PULA
0
1.
0
1.
0
2
0
1
3.
4.
DRNIŠ
0
1.
0
1.
0
1
2
2
4.
5.
SAMOBOR
0
1.
0
1.
0
1
1
2
5.
6.
KK 10. DAN
0
1.
0
1.
0
1
1
1
6.
7.
Karlovac 1969
0
1.
0
1.
0
1
0
1
7.
8.
ALFA
0
1.
0
1.
0
1
0
0
8.
9.
FOKUS
0
1.
0
1.
0
0
1
1
9.
10.
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
0
1.
0
1.
0
0
1
0
10.
11.
KNIN
0
1.
0
1.
0
0
1
0
10.
12.
Kondura Sisak
0
1.
0
1.
0
0
1
0
10.
13.
KOSTRENA
0
1.
0
1.
0
0
1
0
10.
14.
BUSHIDO
0
1.
0
1.
0
0
0
1
14.
15.
Karate klub Esseker
0
1.
0
1.
0
0
0
1
14.
16.
Karate klub SHIHAN Poprad
0
1.
0
1.
0
0
0
1
14.
17.
KK Petrinja
0
1.
0
1.
0
0
0
1
14.
18.
RIJEKA
0
1.
0
1.
0
0
0
1
14.
19.
SPORTSLIFE
0
1.
0
1.
0
0
0
1
14.
20.
STUDENT
0
1.
0
1.
0
0
0
1
14.
KUMITE-Kadeti, KUMITE-Kadetkinje
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
Karate klub SHIHAN Poprad
0
1.
0
1.
0
2
0
0
1.
2.
ALFA
0
1.
0
1.
0
1
1
1
2.
3.
KK 10. DAN
0
1.
0
1.
0
1
1
1
2.
4.
Klub Borilackih Vjestina "BUDO"
0
1.
0
1.
0
1
0
1
4.
5.
JASTREB
0
1.
0
1.
0
1
0
0
5.
6.
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
0
1.
0
1.
0
0
1
0
6.
7.
KK Petrinja
0
1.
0
1.
0
0
1
0
6.
8.
Kondura Sisak
0
1.
0
1.
0
0
1
0
6.
9.
RIJEKA
0
1.
0
1.
0
0
1
0
6.
10.
OPATIJA
0
1.
0
1.
0
0
0
2
10.
11.
DRNIŠ
0
1.
0
1.
0
0
0
1
11.
12.
Karate klub Esseker
0
1.
0
1.
0
0
0
1
11.
13.
FOKUS
0
1.
0
1.
0
0
0
0
13.
14.
Virovitica
0
1.
0
1.
0
0
0
0
13.
KUMITE-Juniori, KUMITE-Juniorke
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
TUŠKANAC
0
1.
0
1.
0
1
1
0
1.
2.
JASTREB
0
1.
0
1.
0
1
0
0
2.
3.
ALFA
0
1.
0
1.
0
0
1
0
3.
4.
OPATIJA
0
1.
0
1.
0
0
0
2
4.
5.
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
0
1.
0
1.
0
0
0
1
5.
6.
Karate klub SHIHAN Poprad
0
1.
0
1.
0
0
0
1
5.
7.
KK SISAK
0
1.
0
1.
0
0
0
0
7.
8.
Virovitica
0
1.
0
1.
0
0
0
0
7.
KUMITE-Seniori, KUMITE-Seniorke
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
Virovitica
0
1.
0
1.
0
1
1
0
1.
2.
KK SISAK
0
1.
0
1.
0
1
0
2
2.
3.
Karate klub Esseker
0
1.
0
1.
0
0
1
0
3.
4.
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
0
1.
0
1.
0
0
0
1
4.
5.
CBS PULA
0
1.
0
1.
0
0
0
1
4.
6.
Tempo
0
1.
0
1.
0
0
0
0
6.
7.
TUŠKANAC
0
1.
0
1.
0
0
0
0
6.