Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
29. Grand Prix Croatia
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Cicibanke
KATA-Cicibani
KATA-Mlađe učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA PP (muški)
KATA PP (žene)
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenici -30
Kumite - Učenici -34
Kumite - Učenici -38
Kumite - Učenici -42
Kumite - Učenici -46
Kumite - Učenici +46
Kumite - Učenici -34
1147
3
TOMO SESAR (HR.DRAG)
64
0
DOMENICO CICCIARELLA (BKT)
1147
1
TOMO SESAR (HR.DRAG)
203
2
ARTEM KOZLOVSKYI (UKF)
203
0
ARTEM KOZLOVSKYI (UKF)
2053
2
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
2434
4
STEFAN GOSTIĆ (ŠDGORIC)
264
1
JAKOV PIŠKUR (METAL)
203
1
ARTEM KOZLOVSKYI (UKF)
2372
0
IVAN KNEŽEVIĆ (KK.UNSU)
205
3
SERGII STANKOV (UKF)
1147
0
TOMO SESAR (HR.DRAG)
447
1
KYRYLO SHYMBAROV (TAIKAN)
64
3
DOMENICO CICCIARELLA (BKT)
208
0
SLIUSARCHUK VOLODIMIR (UKF)
1614
1
JAKOV UDOVČIĆ (SAMOBOR)
962
2
OLEG KOLOMIETS (UKF)
325
1
ISMAIL HRNJIC (JAJCE)
968
3
MAKSYM PATLAI (UKF)
2353
3
JAN CANJAR (KA 1969)
2053
4
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
2325
0
NOUHE LAOUZAI (PDP)
2222
3
SOLOMON GLIB (SCL)
261
2
FILIP KOMARAC (METAL)
794
0
PAVLO KYRYCHENKO (UKF)
1881
2
ARMAN VELAGIC ("MASTER)
182
0
KYRYLO SVYSTUN (UKF)
2352
5
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
1746
8
FILIP MABIĆ (KK IPON)
2578
0
DOMENICO CICCIARELLA (BKT)
195
0
ARTEM TATAROVSKYI (UKF)
361
1
FRANKO JANJIĆ (HR.DRAG)
350
0
DANIIL MOMOTENKO (O-KAN)
328
9
RIJAD MRAKOVIC (JAJCE)
988
0
ROMAN SUKHANOV (UKF)
2203
2
JUSUF SALJIU (OMLADIN)
1899
MIHAEL HRKAĆ (KKHZG)
2434
1
STEFAN GOSTIĆ (ŠDGORIC)
203
4
ARTEM KOZLOVSKYI (UKF)
205
6
SERGII STANKOV (UKF)
64
0
DOMENICO CICCIARELLA (BKT)
1614
1
JAKOV UDOVČIĆ (SAMOBOR)
962
7
OLEG KOLOMIETS (UKF)
2353
0
JAN CANJAR (KA 1969)
2053
4
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
2222
1
SOLOMON GLIB (SCL)
1881
1
ARMAN VELAGIC ("MASTER)
2352
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
1746
4
FILIP MABIĆ (KK IPON)
361
0
FRANKO JANJIĆ (HR.DRAG)
328
5
RIJAD MRAKOVIC (JAJCE)
2203
4
JUSUF SALJIU (OMLADIN)
1899
0
MIHAEL HRKAĆ (KKHZG)
203
0
ARTEM KOZLOVSKYI (UKF)
205
6
SERGII STANKOV (UKF)
962
0
OLEG KOLOMIETS (UKF)
2053
5
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
1881
0
ARMAN VELAGIC ("MASTER)
1746
3
FILIP MABIĆ (KK IPON)
328
0
RIJAD MRAKOVIC (JAJCE)
2203
1
JUSUF SALJIU (OMLADIN)
205
2
SERGII STANKOV (UKF)
2053
0
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
1746
4
FILIP MABIĆ (KK IPON)
2203
0
JUSUF SALJIU (OMLADIN)
205
1
SERGII STANKOV (UKF)
1746
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
2352
8
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
2578
0
DOMENICO CICCIARELLA (BKT)
1881
0
ARMAN VELAGIC ("MASTER)
2352
1
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
2203
2
JUSUF SALJIU (OMLADIN)
2352
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
Osvajači medalja
1. SERGII STANKOV, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
2. FILIP MABIĆ, IPON ZAGREB
3. BORNA KUJUNDŽIĆ, Slavonski Brod
3. JUSUF SALJIU, Omladinac