Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
29. Grand Prix Croatia
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Cicibanke
KATA-Cicibani
KATA-Mlađe učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA PP (muški)
KATA PP (žene)
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenice -32
Kumite - Učenice -36
Kumite - Učenice -40
Kumite - Učenice -44
Kumite - Učenice +44
Kumite - Učenice -40
1916
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
1768
1
DŽENITA HASIĆ (SLOBODA)
1768
0
DŽENITA HASIĆ (SLOBODA)
2161
1
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
2161
2
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
201
0
YELYZAVETA BEZBOZHNAIA (UKF)
1916
1
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
2295
1
UNA RAKOVIC (OMLADIN)
1768
DŽENITA HASIĆ (SLOBODA)
2161
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
57
CAROLINA BARTOLO (BKT)
1779
NIKA ZORKO (BREGANA)
201
YELYZAVETA BEZBOZHNAIA (UKF)
2246
EMA BEŠIĆ (VELIKA)
850
VITTORIA MILLAURO (FOLGORE)
1993
0
LORENA RADIĆ (10.DAN)
2013
1
EDNA KURBEGOVIĆ (KK LJUB)
2138
ULIANA BARANOVA (UKF)
263
ENI KINKELA (METAL)
856
LAURA GIRALDI (FOLGORE)
2094
NIKA KRMPOTIĆ (CHMPRI)
199
ANASTASIIA YERMILOVA (UKF)
1265
MEDINA ŠAHINOVIĆ (IGMAN)
315
RUOCCO GRETA (TALARIC)
2295
1
UNA RAKOVIC (OMLADIN)
1768
0
DŽENITA HASIĆ (SLOBODA)
2161
1
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
57
0
CAROLINA BARTOLO (BKT)
1779
0
NIKA ZORKO (BREGANA)
201
2
YELYZAVETA BEZBOZHNAIA (UKF)
2246
5
EMA BEŠIĆ (VELIKA)
850
0
VITTORIA MILLAURO (FOLGORE)
2013
1
EDNA KURBEGOVIĆ (KK LJUB)
2138
3
ULIANA BARANOVA (UKF)
263
0
ENI KINKELA (METAL)
856
3
LAURA GIRALDI (FOLGORE)
2094
6
NIKA KRMPOTIĆ (CHMPRI)
199
1
ANASTASIIA YERMILOVA (UKF)
1265
1
MEDINA ŠAHINOVIĆ (IGMAN)
315
2
RUOCCO GRETA (TALARIC)
2295
1
UNA RAKOVIC (OMLADIN)
2161
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
201
6
YELYZAVETA BEZBOZHNAIA (UKF)
2246
3
EMA BEŠIĆ (VELIKA)
2138
0
ULIANA BARANOVA (UKF)
856
0
LAURA GIRALDI (FOLGORE)
2094
4
NIKA KRMPOTIĆ (CHMPRI)
315
0
RUOCCO GRETA (TALARIC)
2295
1
UNA RAKOVIC (OMLADIN)
201
1
YELYZAVETA BEZBOZHNAIA (UKF)
2138
1
ULIANA BARANOVA (UKF)
2094
0
NIKA KRMPOTIĆ (CHMPRI)
2295
1
UNA RAKOVIC (OMLADIN)
2138
3
ULIANA BARANOVA (UKF)
2013
EDNA KURBEGOVIĆ (KK LJUB)
856
0
LAURA GIRALDI (FOLGORE)
2013
0
EDNA KURBEGOVIĆ (KK LJUB)
2094
1
NIKA KRMPOTIĆ (CHMPRI)
856
3
LAURA GIRALDI (FOLGORE)
Osvajači medalja
1. ULIANA BARANOVA, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
2. UNA RAKOVIC, Omladinac
3. NOA GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. LAURA GIRALDI, ASD ESERCITO - 187 FOLGORE