Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
29. Grand Prix Croatia
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
STAROST
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Cicibanke
KATA-Cicibani
KATA-Mlađe učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA PP (muški)
KATA PP (žene)
TEŽA/LETO
Kumite - Juniori -55
Kumite - Juniori -61
Kumite - Juniori -68
Kumite - Juniori -76
Kumite - Juniori +76
Kumite - Juniori -61
1788
0
ALBINOT SELMANI (KOSOVA)
725
3
PATRIK SZÖLLŐSI (MTK-BUD)
725
1
PATRIK SZÖLLŐSI (MTK-BUD)
1446
1
TODOR NASTEV (BNFK)
725
0
PATRIK SZÖLLŐSI (MTK-BUD)
992
0
OLEKSII HOTSULIAK (UKF)
992
4
OLEKSII HOTSULIAK (UKF)
2534
0
RIGON BARUTI (KOSOVA)
378
0
PAVLE DUJAKOVIĆ (ENERGIJ)
1788
0
ALBINOT SELMANI (KOSOVA)
725
PATRIK SZÖLLŐSI (MTK-BUD)
150
0
TARIK ŽIŽAK (ZAMET)
1446
0
TODOR NASTEV (BNFK)
1108
ALEX PAPPALARDO (WAYUKAI)
1051
0
RAMADAN MUSTAFOVSKI (METALMK)
2472
0
MILOŠ MILUTINOVIĆ (SRBJNTM)
225
LO CAMPO EMANUEL (TALARIC)
992
OLEKSII HOTSULIAK (UKF)
1055
HUSEYN MAMMADLI (ANKF)
71
3
SALIH SELMAN (VEZIR)
2473
0
DARKO SPASKOVSKI (SRBJNTM)
1930
MÁTÉ NAGY (SZARVAS)
1982
DAVID YANOVSKYI (UKF)
497
DAGOSTINO FRANCESCO (ASDAKA)
1292
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
1513
1
ITAI SCHWABE (ISRAEL)
1720
JACOPO BOTOSSO (IPPON 2)
479
MARK LAHUTIN (NORVEN)
2534
RIGON BARUTI (KOSOVA)
2331
0
MAK EFENDIĆ (KKZS)
1505
1
ANDREJ TVRDON (SLOVKNT)
819
MARCELL SZABÓ (KSI)
2533
2
VOLODOMYR BOIEV (UKF)
2538
0
CSONGOR PAP (VASAS)
2452
LUCA MERLINI (PULEO)
2005
0
BOJAN KOSTOV (STEFAN1)
2421
3
EVGENII SON (SFK SO)
813
CIALENTE LUCA (OKR)
425
NIKITA LIASHENKO (NORVEN)
1040
AMINAGHA GULIYEV (ANKF)
2407
0
MARKO BOBAN (GRUDE)
2471
2
PAVLE KOVAČEVIĆ (SRBJNTM)
1592
FEDERICO GULLI' (AKIYAMA)
984
HEORHII AVDIEIEV (UKF)
949
THOMAS VIETTI (CUSTO)
534
4
JAKOV FEMBER (SAMOBOR)
1448
0
EVGENI YORDANOV (BNFK)
1857
DAVIDE BINCOLETTO (YKKF)
1832
BALAMBÉR SZŐKE (HKSE HU)
1789
ARLIND SELMANAJ (KOSOVA)
378
1
PAVLE DUJAKOVIĆ (ENERGIJ)
725
0
PATRIK SZÖLLŐSI (MTK-BUD)
1446
1
TODOR NASTEV (BNFK)
1108
0
ALEX PAPPALARDO (WAYUKAI)
2472
0
MILOŠ MILUTINOVIĆ (SRBJNTM)
225
1
LO CAMPO EMANUEL (TALARIC)
992
0
OLEKSII HOTSULIAK (UKF)
1055
0
HUSEYN MAMMADLI (ANKF)
71
0
SALIH SELMAN (VEZIR)
1930
0
MÁTÉ NAGY (SZARVAS)
1982
0
DAVID YANOVSKYI (UKF)
497
0
DAGOSTINO FRANCESCO (ASDAKA)
1513
0
ITAI SCHWABE (ISRAEL)
1720
1
JACOPO BOTOSSO (IPPON 2)
479
0
MARK LAHUTIN (NORVEN)
2534
0
RIGON BARUTI (KOSOVA)
1505
5
ANDREJ TVRDON (SLOVKNT)
819
0
MARCELL SZABÓ (KSI)
2533
4
VOLODOMYR BOIEV (UKF)
2452
0
LUCA MERLINI (PULEO)
2421
4
EVGENII SON (SFK SO)
813
0
CIALENTE LUCA (OKR)
425
0
NIKITA LIASHENKO (NORVEN)
1040
4
AMINAGHA GULIYEV (ANKF)
2471
5
PAVLE KOVAČEVIĆ (SRBJNTM)
1592
1
FEDERICO GULLI' (AKIYAMA)
984
2
HEORHII AVDIEIEV (UKF)
949
4
THOMAS VIETTI (CUSTO)
534
3
JAKOV FEMBER (SAMOBOR)
1857
0
DAVIDE BINCOLETTO (YKKF)
1832
0
BALAMBÉR SZŐKE (HKSE HU)
1789
3
ARLIND SELMANAJ (KOSOVA)
378
1
PAVLE DUJAKOVIĆ (ENERGIJ)
1446
0
TODOR NASTEV (BNFK)
225
0
LO CAMPO EMANUEL (TALARIC)
992
0
OLEKSII HOTSULIAK (UKF)
1930
0
MÁTÉ NAGY (SZARVAS)
1982
1
DAVID YANOVSKYI (UKF)
1720
0
JACOPO BOTOSSO (IPPON 2)
2534
0
RIGON BARUTI (KOSOVA)
1505
2
ANDREJ TVRDON (SLOVKNT)
2533
0
VOLODOMYR BOIEV (UKF)
2421
1
EVGENII SON (SFK SO)
1040
0
AMINAGHA GULIYEV (ANKF)
2471
7
PAVLE KOVAČEVIĆ (SRBJNTM)
949
4
THOMAS VIETTI (CUSTO)
534
0
JAKOV FEMBER (SAMOBOR)
1789
1
ARLIND SELMANAJ (KOSOVA)
378
0
PAVLE DUJAKOVIĆ (ENERGIJ)
992
0
OLEKSII HOTSULIAK (UKF)
1982
0
DAVID YANOVSKYI (UKF)
2534
2
RIGON BARUTI (KOSOVA)
1505
1
ANDREJ TVRDON (SLOVKNT)
2421
0
EVGENII SON (SFK SO)
2471
0
PAVLE KOVAČEVIĆ (SRBJNTM)
1789
0
ARLIND SELMANAJ (KOSOVA)
378
1
PAVLE DUJAKOVIĆ (ENERGIJ)
2534
0
RIGON BARUTI (KOSOVA)
1505
1
ANDREJ TVRDON (SLOVKNT)
1789
0
ARLIND SELMANAJ (KOSOVA)
378
2
PAVLE DUJAKOVIĆ (ENERGIJ)
1505
4
ANDREJ TVRDON (SLOVKNT)
819
2
MARCELL SZABÓ (KSI)
2331
1
MAK EFENDIĆ (KKZS)
2533
1
VOLODOMYR BOIEV (UKF)
819
2
MARCELL SZABÓ (KSI)
2421
3
EVGENII SON (SFK SO)
819
0
MARCELL SZABÓ (KSI)
1789
1
ARLIND SELMANAJ (KOSOVA)
2421
7
EVGENII SON (SFK SO)
Dobitniki medalj
1. ANDREJ TVRDON, Slovak National Team
2. PAVLE DUJAKOVIĆ, ENERGIJA
3. OLEKSII HOTSULIAK, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
3. EVGENII SON, Sakhalin Karate Federation