Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
29. Grand Prix Croatia
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Cicibanke
KATA-Cicibani
KATA-Mlađe učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA PP (muški)
KATA PP (žene)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - U 21 (muški) -60
Kumite - U 21 (muški) -67
Kumite - U 21 (muški) -75
Kumite - U 21 (muški) -84
Kumite - U 21 (muški) +84
Kumite - U 21 (muški) +84
1293
0
IVAN DRAGOJLOVIĆ (333CR)
726
6
ROLAND GYOVAI (MTK-BUD)
726
0
ROLAND GYOVAI (MTK-BUD)
1215
2
RIJAD DŽUHO (OKINAWA)
1215
3
RIJAD DŽUHO (OKINAWA)
1346
3
IVAN PEHAR (KKHZG)
1346
2
IVAN PEHAR (KKHZG)
1391
0
BREZOČNIK JAN (KZS)
2194
DAVID ČULJAK (GRUDE)
2383
SATHYA ZUIN (KCB)
1657
ILLIA PODRIA (UKF)
1293
0
IVAN DRAGOJLOVIĆ (333CR)
1059
8
MURAD HAJIZADE (ANKF)
726
ROLAND GYOVAI (MTK-BUD)
1215
RIJAD DŽUHO (OKINAWA)
1700
MYKOLA MANUILA (UKF)
50
1
TONI TOMIĆ (BSHDOZG)
2493
3
DJORDJE TESANOVIC (SRBJNTM)
1929
DÁNIEL FRANKÓ (SZARVAS)
2135
LUKA VUKOVIĆ (#123#)
773
IHOR LAHUNOV (UKF)
2236
GIACOMO LUCIETTI (TARGET)
1527
ATTILA JOBA (SLOVKNT)
1356
SAŠA NEDIĆ (KK.UNSU)
1825
BENJAMIN SHABANI (KOSOVA)
1346
4
IVAN PEHAR (KKHZG)
2194
0
DAVID ČULJAK (GRUDE)
2383
3
SATHYA ZUIN (KCB)
1657
0
ILLIA PODRIA (UKF)
1059
3
MURAD HAJIZADE (ANKF)
726
0
ROLAND GYOVAI (MTK-BUD)
1215
4
RIJAD DŽUHO (OKINAWA)
1700
0
MYKOLA MANUILA (UKF)
2493
5
DJORDJE TESANOVIC (SRBJNTM)
1929
1
DÁNIEL FRANKÓ (SZARVAS)
2135
4
LUKA VUKOVIĆ (#123#)
773
1
IHOR LAHUNOV (UKF)
2236
0
GIACOMO LUCIETTI (TARGET)
1527
4
ATTILA JOBA (SLOVKNT)
1356
0
SAŠA NEDIĆ (KK.UNSU)
1825
1
BENJAMIN SHABANI (KOSOVA)
1346
2
IVAN PEHAR (KKHZG)
2383
0
SATHYA ZUIN (KCB)
1059
2
MURAD HAJIZADE (ANKF)
1215
0
RIJAD DŽUHO (OKINAWA)
2493
0
DJORDJE TESANOVIC (SRBJNTM)
2135
1
LUKA VUKOVIĆ (#123#)
1527
1
ATTILA JOBA (SLOVKNT)
1825
1
BENJAMIN SHABANI (KOSOVA)
1346
0
IVAN PEHAR (KKHZG)
1059
2
MURAD HAJIZADE (ANKF)
2135
4
LUKA VUKOVIĆ (#123#)
1527
0
ATTILA JOBA (SLOVKNT)
1059
3
MURAD HAJIZADE (ANKF)
2135
0
LUKA VUKOVIĆ (#123#)
773
IHOR LAHUNOV (UKF)
2493
3
DJORDJE TESANOVIC (SRBJNTM)
773
4
IHOR LAHUNOV (UKF)
1527
0
ATTILA JOBA (SLOVKNT)
773
8
IHOR LAHUNOV (UKF)
Medalists
1. MURAD HAJIZADE, Azerbaijan National Karate Federation
2. LUKA VUKOVIĆ, KK PANTERI PLUS
3. RIJAD DŽUHO, OKINAWA
3. IHOR LAHUNOV, UKRAINIAN KARATE FEDERATION