Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
3. Split Karate Cup
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani - 9,8,7 Kyu
KATA-Cicibanke - 9,8,7 Kyu
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici - 9,8,7 Kyu
KATA-Mlađe učenice - 9,8,7 Kyu
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici - 9,8,7 Kyu
KATA-Učenice - 9,8,7 Kyu
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti/Juniori
KATA-Kadetkinje/Juniorke
KATA-TEAM Mlađi kadeti
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Cicibani -22
Kumite - Cicibani -26
Kumite - Cicibani +26
Kumite - Cicibani -22
608
0
LEON ŽUVELA (DAL)
624
0
ALJOŠA KULJIŠ (DAL)
600
0
LOVRE LADIĆ (DAL)
547
0
MIHAEL ANIĆ (LJU)
624
0
ALJOŠA KULJIŠ (DAL)
600
0
LOVRE LADIĆ (DAL)
Osvajači medalja
1. ALJOŠA KULJIŠ, DALMACIJA
2. LOVRE LADIĆ, DALMACIJA
3. LEON ŽUVELA, DALMACIJA
3. MIHAEL ANIĆ, LJUBUŠKI
Kumite - Cicibani -26
617
0
MARKO GLIGO (DAL)
442
0
HRVOJE SUČIĆ (NOVAB)
523
0
IVAN KRVAVICA (TIGAR.K)
617
0
MARKO GLIGO (DAL)
6
0
JURE VEROVIĆ (OKIT)
442
0
HRVOJE SUČIĆ (NOVAB)
7
0
NOAH KRIŽANOVIĆ MIMICA (OKIT)
489
0
KARLO PLAZIBAT (KK SOKO)
99
ROKO ŽUPANOVIĆ (ŠI 1066)
523
0
IVAN KRVAVICA (TIGAR.K)
442
0
HRVOJE SUČIĆ (NOVAB)
489
0
KARLO PLAZIBAT (KK SOKO)
99
0
ROKO ŽUPANOVIĆ (ŠI 1066)
523
0
IVAN KRVAVICA (TIGAR.K)
99
0
ROKO ŽUPANOVIĆ (ŠI 1066)
489
KARLO PLAZIBAT (KK SOKO)
Osvajači medalja
1. ROKO ŽUPANOVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. IVAN KRVAVICA, TIGAR KNIN
3. HRVOJE SUČIĆ, Nova Bila
3. KARLO PLAZIBAT, KK SOKOL
Kumite - Cicibani +26
565
0
VICKO KUKOČ (KK ZANS)
5
0
ANTE PRGIN (AT05101)
5
0
ANTE PRGIN (AT05101)
31
0
DANIJEL ORLOVIĆ (OKIT)
565
0
VICKO KUKOČ (KK ZANS)
546
0
KARLO BOŠNJAK (LJU)
457
0
LOVRE VUČAK (AT05101)
623
0
IVAN MARKOTIĆ (DAL)
8
NOA MILAKOVIĆ (OKIT)
5
0
ANTE PRGIN (AT05101)
546
0
KARLO BOŠNJAK (LJU)
623
0
IVAN MARKOTIĆ (DAL)
8
0
NOA MILAKOVIĆ (OKIT)
546
0
KARLO BOŠNJAK (LJU)
8
0
NOA MILAKOVIĆ (OKIT)
623
IVAN MARKOTIĆ (DAL)
Osvajači medalja
1. NOA MILAKOVIĆ, OKIT
2. KARLO BOŠNJAK, LJUBUŠKI
3. VICKO KUKOČ, KK Zanshin Split
3. IVAN MARKOTIĆ, DALMACIJA