Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
4th Zagreb karate Cup
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Mlađi učenici (U10)
KUMITE-Mlađe učenice (U10)
KUMITE-Učenici (U12)
KUMITE-Učenice (U12)
KUMITE-Mlađi kadetiv (U14)
KUMITE-Mlađe kadetkinje (U14)
KUMITE-Kadeti (U16)
KUMITE-Kadetkinje (U16)
KUMITE-Juniori (U18)
KUMITE-Juniorke (U18)
KUMITE-Mlađi seniori (U21)
KUMITE-Mlađe seniorke (U21)
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Muški A
KATA-Ženski A
KATA-Muški B
KATA-Ženski B
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Ml. kadeti (U14) -36
Kumite - Ml. kadeti (U14) -41
Kumite - Ml. kadeti (U14) -45
Kumite - Ml. kadeti (U14) -48
Kumite - Ml. kadeti (U14) -52
Kumite - Ml. kadeti (U14) -57
Kumite - Ml. kadeti (U14) +57
Kumite - Ml. kadeti (U14) -41
813
0
KARLO BOSILJEVAC (KA 1969)
256
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
256
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
505
0
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
807
0
FRANJO RAJAKOVIĆ (STIJENA)
813
0
KARLO BOSILJEVAC (KA 1969)
256
LUKA TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
93
0
KARLO JURČEVIĆ (OMEGA)
875
0
ANTONIO VLAHO (CROHEC)
505
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
72
0
JAKOV FEMBER (STIJENA)
582
0
MÁRK BORBÉLY (BUDAIXI)
504
DARIO SZEL (SAMOBOR)
593
FRAN VUKOMANOVIĆ (KK IPON)
155
HRVOJE LUKAČIĆ (FOKUS)
807
0
FRANJO RAJAKOVIĆ (STIJENA)
256
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
93
0
KARLO JURČEVIĆ (OMEGA)
505
0
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
72
0
JAKOV FEMBER (STIJENA)
504
0
DARIO SZEL (SAMOBOR)
593
0
FRAN VUKOMANOVIĆ (KK IPON)
155
0
HRVOJE LUKAČIĆ (FOKUS)
807
0
FRANJO RAJAKOVIĆ (STIJENA)
505
0
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
72
0
JAKOV FEMBER (STIJENA)
593
0
FRAN VUKOMANOVIĆ (KK IPON)
807
0
FRANJO RAJAKOVIĆ (STIJENA)
72
0
JAKOV FEMBER (STIJENA)
504
0
DARIO SZEL (SAMOBOR)
582
0
MÁRK BORBÉLY (BUDAIXI)
593
0
FRAN VUKOMANOVIĆ (KK IPON)
504
0
DARIO SZEL (SAMOBOR)
Osvajači medalja
1. FRANJO RAJAKOVIĆ, STIJENA
2. JAKOV FEMBER, STIJENA
3. DINO ŠIMUNEC, SAMOBOR
3. DARIO SZEL, SAMOBOR