Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
4th Zagreb karate Cup
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Mlađi učenici (U10)
KUMITE-Mlađe učenice (U10)
KUMITE-Učenici (U12)
KUMITE-Učenice (U12)
KUMITE-Mlađi kadetiv (U14)
KUMITE-Mlađe kadetkinje (U14)
KUMITE-Kadeti (U16)
KUMITE-Kadetkinje (U16)
KUMITE-Juniori (U18)
KUMITE-Juniorke (U18)
KUMITE-Mlađi seniori (U21)
KUMITE-Mlađe seniorke (U21)
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Muški A
KATA-Ženski A
KATA-Muški B
KATA-Ženski B
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Kadeti (U16) -52
Kumite - Kadeti (U16) -57
Kumite - Kadeti (U16) -63
Kumite - Kadeti (U16) -70
Kumite - Kadeti (U16) +70
Kumite - Kadeti (U16) -52
415
0
MIMOLAT BAGAEV (SLOVKNT)
664
0
JURE VASILJ (CROHEC)
415
0
MIMOLAT BAGAEV (SLOVKNT)
768
0
ANTONIO GRGIĆ (SPRTSLF)
768
0
ANTONIO GRGIĆ (SPRTSLF)
595
0
KRISTIJAN LACKOVIĆ (KK IPON)
725
0
DAMIR ČOLOVIĆ (BAR)
351
0
KARLO KNEŽEVIĆ (TAD )
768
0
ANTONIO GRGIĆ (SPRTSLF)
203
0
BENCE HAJDU (FORTUNA)
81
0
BRUNO JELINIĆ (BSHDOZG)
415
0
MIMOLAT BAGAEV (SLOVKNT)
664
JURE VASILJ (CROHEC)
345
0
MÁRK SINDEL (SZARVAS)
658
0
MARTIN MUSA (CROHEC)
399
ANDREJ TVRDOŇ (SVK)
634
0
GERGELY HALLGAT (MTK-BUD)
595
0
KRISTIJAN LACKOVIĆ (KK IPON)
187
IVOR BABIĆ (VGORICA)
346
0
BENDEGÚZ TÁLAS (SZARVAS)
831
0
DAVIDE RAGNOLI (03BS120)
809
0
ANDRO MOŠKUN (KA 1969)
569
0
LUKA SMOLJO (OBI KAŠ)
71
0
FRANJO RAJAKOVIĆ (STIJENA)
688
0
ROBERTO MUSA (CROHEC)
416
MAREK PONCKA (SLOVKNT)
676
0
STIPE MARINČIĆ (CROHEC)
303
0
KRSITÓF KASUBA (SZARVAS)
769
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
398
0
KAROL GAMA (SVK)
307
0
BENCE CSÖPPŰ (SPORTIN)
853
0
ROKO MIHALINEC (SUSEDGR)
899
0
MUSTAFA RAMOVIĆ (BAR)
725
0
DAMIR ČOLOVIĆ (BAR)
768
0
ANTONIO GRGIĆ (SPRTSLF)
81
0
BRUNO JELINIĆ (BSHDOZG)
664
0
JURE VASILJ (CROHEC)
658
0
MARTIN MUSA (CROHEC)
399
0
ANDREJ TVRDOŇ (SVK)
595
0
KRISTIJAN LACKOVIĆ (KK IPON)
187
0
IVOR BABIĆ (VGORICA)
831
0
DAVIDE RAGNOLI (03BS120)
569
0
LUKA SMOLJO (OBI KAŠ)
71
0
FRANJO RAJAKOVIĆ (STIJENA)
416
0
MAREK PONCKA (SLOVKNT)
303
0
KRSITÓF KASUBA (SZARVAS)
769
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
398
0
KAROL GAMA (SVK)
853
0
ROKO MIHALINEC (SUSEDGR)
768
0
ANTONIO GRGIĆ (SPRTSLF)
81
0
BRUNO JELINIĆ (BSHDOZG)
399
0
ANDREJ TVRDOŇ (SVK)
595
0
KRISTIJAN LACKOVIĆ (KK IPON)
831
0
DAVIDE RAGNOLI (03BS120)
416
0
MAREK PONCKA (SLOVKNT)
769
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
853
0
ROKO MIHALINEC (SUSEDGR)
81
0
BRUNO JELINIĆ (BSHDOZG)
595
0
KRISTIJAN LACKOVIĆ (KK IPON)
831
0
DAVIDE RAGNOLI (03BS120)
853
0
ROKO MIHALINEC (SUSEDGR)
81
0
BRUNO JELINIĆ (BSHDOZG)
831
0
DAVIDE RAGNOLI (03BS120)
569
0
LUKA SMOLJO (OBI KAŠ)
346
0
BENDEGÚZ TÁLAS (SZARVAS)
416
0
MAREK PONCKA (SLOVKNT)
346
0
BENDEGÚZ TÁLAS (SZARVAS)
853
0
ROKO MIHALINEC (SUSEDGR)
416
0
MAREK PONCKA (SLOVKNT)
Osvajači medalja
1. BRUNO JELINIĆ, BUSHIDO
2. DAVIDE RAGNOLI, Polisportiva NAKAYAMA
3. ANTONIO GRGIĆ, SPORTSLIFE
3. ROKO MIHALINEC, SUSEDGRAD
Kumite - Kadeti (U16) -57
770
FRAN PETKOVIĆ (SPRTSLF)
770
0
FRAN PETKOVIĆ (SPRTSLF)
633
0
BALÁZS VÉCSEI (MTK-BUD)
633
0
BALÁZS VÉCSEI (MTK-BUD)
402
0
PETRO BOCHUSEVYCH (SVK)
770
0
FRAN PETKOVIĆ (SPRTSLF)
197
0
PATRIK MACUKIĆ (VGORICA)
421
DAVID MAROŠI (SLOVKNT)
633
BALÁZS VÉCSEI (MTK-BUD)
418
DÁVID KAJÁNEK (SLOVKNT)
726
EROL LUKOLIĆ (BAR)
419
ZDENKO VANKA (SLOVKNT)
597
PATRIK KOZARIĆ (KK IPON)
402
PETRO BOCHUSEVYCH (SVK)
802
0
NICOLA PUNTIN (KC03)
198
0
SLAVKO VLAHINIĆ (VGORICA)
507
RÓBERT SCHWARTZ (SLOVKNT)
350
DOMINIK BENČAN (TAD )
85
LUKA BJELOVUK (BSHDOZG)
420
MATEJ HAJDU (SLOVKNT)
138
GAVRILO HONING (BVSC)
417
PAVEL SUTIAK (SLOVKNT)
166
BESIM ADEMI (HR.DRAG)
770
0
FRAN PETKOVIĆ (SPRTSLF)
421
0
DAVID MAROŠI (SLOVKNT)
633
0
BALÁZS VÉCSEI (MTK-BUD)
418
0
DÁVID KAJÁNEK (SLOVKNT)
726
0
EROL LUKOLIĆ (BAR)
419
0
ZDENKO VANKA (SLOVKNT)
597
0
PATRIK KOZARIĆ (KK IPON)
402
0
PETRO BOCHUSEVYCH (SVK)
802
0
NICOLA PUNTIN (KC03)
507
0
RÓBERT SCHWARTZ (SLOVKNT)
350
0
DOMINIK BENČAN (TAD )
85
0
LUKA BJELOVUK (BSHDOZG)
420
0
MATEJ HAJDU (SLOVKNT)
138
0
GAVRILO HONING (BVSC)
417
0
PAVEL SUTIAK (SLOVKNT)
166
0
BESIM ADEMI (HR.DRAG)
421
0
DAVID MAROŠI (SLOVKNT)
633
0
BALÁZS VÉCSEI (MTK-BUD)
419
0
ZDENKO VANKA (SLOVKNT)
402
0
PETRO BOCHUSEVYCH (SVK)
507
0
RÓBERT SCHWARTZ (SLOVKNT)
350
0
DOMINIK BENČAN (TAD )
420
0
MATEJ HAJDU (SLOVKNT)
417
0
PAVEL SUTIAK (SLOVKNT)
421
0
DAVID MAROŠI (SLOVKNT)
402
0
PETRO BOCHUSEVYCH (SVK)
350
0
DOMINIK BENČAN (TAD )
417
0
PAVEL SUTIAK (SLOVKNT)
421
0
DAVID MAROŠI (SLOVKNT)
417
0
PAVEL SUTIAK (SLOVKNT)
166
BESIM ADEMI (HR.DRAG)
420
0
MATEJ HAJDU (SLOVKNT)
166
0
BESIM ADEMI (HR.DRAG)
350
0
DOMINIK BENČAN (TAD )
166
0
BESIM ADEMI (HR.DRAG)
Osvajači medalja
1. DAVID MAROŠI, Slovak National Team
2. PAVEL SUTIAK, Slovak National Team
3. BALÁZS VÉCSEI, MTK BUDAPEST KARATE TEAM
3. DOMINIK BENČAN, TAD RIJEKA
Kumite - Kadeti (U16) -63
285
0
LUKA VUČINIĆ (JASTREB)
213
0
MARCELL FALUSI (FORTUNA)
213
0
MARCELL FALUSI (FORTUNA)
422
0
DAVID PODSKLAN (SLOVKNT)
285
0
LUKA VUČINIĆ (JASTREB)
848
0
DAVID PAVIĆ (SUSEDGR)
311
0
ZSOLT SPRINGER (SPORTIN)
213
0
MARCELL FALUSI (FORTUNA)
80
0
TONI TOMIĆ (BSHDOZG)
422
0
DAVID PODSKLAN (SLOVKNT)
377
0
JOVAN ĆIRIĆ (BOEGRKS)
735
0
FRANE PEJKOVIĆ (JADRAN)
729
0
MILOŠ ADŽIĆ (BAR)
423
0
MICHAL MASRNA (SLOVKNT)
255
0
LEON TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
553
0
MARK KMET (CBSPULA)
308
0
GERGŐ TAKÁCS (SPORTIN)
190
0
KRISTIJAN OBRAZOVIĆ (VGORICA)
759
0
TOMISLAV FAJERBACH (LOTOS)
627
0
JOSIP UGRINA (OBI KAŠ)
848
0
DAVID PAVIĆ (SUSEDGR)
213
0
MARCELL FALUSI (FORTUNA)
422
0
DAVID PODSKLAN (SLOVKNT)
735
0
FRANE PEJKOVIĆ (JADRAN)
729
0
MILOŠ ADŽIĆ (BAR)
255
0
LEON TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
190
0
KRISTIJAN OBRAZOVIĆ (VGORICA)
627
0
JOSIP UGRINA (OBI KAŠ)
848
0
DAVID PAVIĆ (SUSEDGR)
422
0
DAVID PODSKLAN (SLOVKNT)
255
0
LEON TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
190
0
KRISTIJAN OBRAZOVIĆ (VGORICA)
848
0
DAVID PAVIĆ (SUSEDGR)
255
0
LEON TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
729
0
MILOŠ ADŽIĆ (BAR)
553
0
MARK KMET (CBSPULA)
190
0
KRISTIJAN OBRAZOVIĆ (VGORICA)
729
0
MILOŠ ADŽIĆ (BAR)
Osvajači medalja
1. DAVID PAVIĆ, SUSEDGRAD
2. LEON TOMLJANOVIĆ, TUŠKANAC
3. DAVID PODSKLAN, Slovak National Team
3. MILOŠ ADŽIĆ, Bar
Kumite - Kadeti (U16) -70
306
0
AN NGUYEN (SPORTIN)
29
0
BORNA PETROVIĆ (PORTO)
306
0
AN NGUYEN (SPORTIN)
898
0
KARLO TURK (KOSTRE)
306
0
AN NGUYEN (SPORTIN)
424
0
ADI GYURIK (SLOVKNT)
29
0
BORNA PETROVIĆ (PORTO)
111
0
RENATO REŠETAR (ZAMET)
832
0
ASHU DELLE CURTI (03BS120)
365
0
LUKA DOLČIĆ (KKHZG)
425
0
ADAM MAJIRSKÝ (SLOVKNT)
898
0
KARLO TURK (KOSTRE)
309
0
ISTVÁN GÓCZI (SPORTIN)
333
0
BLAŽ OSTOJIĆ (FORTITE)
384
0
BOŽIDAR KRSTIĆ (BOEGRKS)
877
0
ROKO ŠTIGLIĆ (TAD )
82
0
BRUNO DREMPETIĆ (BSHDOZG)
481
0
KARLO FUDURIĆ (METAL)
426
PATRIK ŠEBOK (SLOVKNT)
424
0
ADI GYURIK (SLOVKNT)
29
0
BORNA PETROVIĆ (PORTO)
365
0
LUKA DOLČIĆ (KKHZG)
898
0
KARLO TURK (KOSTRE)
309
0
ISTVÁN GÓCZI (SPORTIN)
877
0
ROKO ŠTIGLIĆ (TAD )
82
0
BRUNO DREMPETIĆ (BSHDOZG)
426
0
PATRIK ŠEBOK (SLOVKNT)
424
0
ADI GYURIK (SLOVKNT)
898
0
KARLO TURK (KOSTRE)
309
0
ISTVÁN GÓCZI (SPORTIN)
426
0
PATRIK ŠEBOK (SLOVKNT)
424
0
ADI GYURIK (SLOVKNT)
426
0
PATRIK ŠEBOK (SLOVKNT)
82
BRUNO DREMPETIĆ (BSHDOZG)
309
0
ISTVÁN GÓCZI (SPORTIN)
82
0
BRUNO DREMPETIĆ (BSHDOZG)
Osvajači medalja
1. ADI GYURIK, Slovak National Team
2. PATRIK ŠEBOK, Slovak National Team
3. KARLO TURK, KOSTRENA
3. BRUNO DREMPETIĆ, BUSHIDO
Kumite - Kadeti (U16) +70
385
0
NEMANJA SPASIĆ (BOEGRKS)
663
0
VLADIMIR OSTOJIĆ (CROHEC)
385
0
NEMANJA SPASIĆ (BOEGRKS)
771
0
KARLO VERŠIĆ (CRO)
427
0
TOMÁŠ KÓSA (SLOVKNT)
385
0
NEMANJA SPASIĆ (BOEGRKS)
297
0
NINO CMREČNJAK (MEĐIMUR)
663
0
VLADIMIR OSTOJIĆ (CROHEC)
771
0
KARLO VERŠIĆ (CRO)
96
0
DÁNIEL CSATÓ (GANZKES)
517
0
LEONARD ŠOGORIĆ (SAMOBOR)
92
0
LUKA BEBIĆ (REN ZG)
182
0
IGOR VRBAN (VGORICA)
473
0
LEON JUGOVAC (METAL)
508
0
IAN BAŽDAR (SAMOBOR)
820
0
MARKO VLAIĆ (TUSKNC)
354
0
LUKA RAIČEVIĆ (TAD )
662
0
IVAN PEHAR (CROHEC)
375
NOVO BOJIČIĆ (BOEGRKS)
427
0
TOMÁŠ KÓSA (SLOVKNT)
663
0
VLADIMIR OSTOJIĆ (CROHEC)
771
0
KARLO VERŠIĆ (CRO)
517
0
LEONARD ŠOGORIĆ (SAMOBOR)
182
0
IGOR VRBAN (VGORICA)
508
0
IAN BAŽDAR (SAMOBOR)
354
0
LUKA RAIČEVIĆ (TAD )
375
0
NOVO BOJIČIĆ (BOEGRKS)
427
0
TOMÁŠ KÓSA (SLOVKNT)
771
0
KARLO VERŠIĆ (CRO)
182
0
IGOR VRBAN (VGORICA)
354
0
LUKA RAIČEVIĆ (TAD )
427
0
TOMÁŠ KÓSA (SLOVKNT)
182
0
IGOR VRBAN (VGORICA)
508
0
IAN BAŽDAR (SAMOBOR)
473
0
LEON JUGOVAC (METAL)
354
0
LUKA RAIČEVIĆ (TAD )
508
0
IAN BAŽDAR (SAMOBOR)
Osvajači medalja
1. IGOR VRBAN, VELIKA GORICA
2. TOMÁŠ KÓSA, Slovak National Team
3. KARLO VERŠIĆ, RI CROATIA
3. LUKA RAIČEVIĆ, TAD RIJEKA