Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
4th Zagreb karate Cup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Mlađi učenici (U10)
KUMITE-Mlađe učenice (U10)
KUMITE-Učenici (U12)
KUMITE-Učenice (U12)
KUMITE-Mlađi kadetiv (U14)
KUMITE-Mlađe kadetkinje (U14)
KUMITE-Kadeti (U16)
KUMITE-Kadetkinje (U16)
KUMITE-Juniori (U18)
KUMITE-Juniorke (U18)
KUMITE-Mlađi seniori (U21)
KUMITE-Mlađe seniorke (U21)
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Muški A
KATA-Ženski A
KATA-Muški B
KATA-Ženski B
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Kadeti (U16) -52
Kumite - Kadeti (U16) -57
Kumite - Kadeti (U16) -63
Kumite - Kadeti (U16) -70
Kumite - Kadeti (U16) +70
Kumite - Kadeti (U16) -52
415
0
MIMOLAT BAGAEV (SLOVKNT)
664
0
JURE VASILJ (CROHEC)
415
0
MIMOLAT BAGAEV (SLOVKNT)
768
0
ANTONIO GRGIĆ (SPRTSLF)
768
0
ANTONIO GRGIĆ (SPRTSLF)
595
0
KRISTIJAN LACKOVIĆ (KK IPON)
725
0
DAMIR ČOLOVIĆ (BAR)
351
0
KARLO KNEŽEVIĆ (TAD )
768
0
ANTONIO GRGIĆ (SPRTSLF)
203
0
BENCE HAJDU (FORTUNA)
81
0
BRUNO JELINIĆ (BSHDOZG)
415
0
MIMOLAT BAGAEV (SLOVKNT)
664
JURE VASILJ (CROHEC)
345
0
MÁRK SINDEL (SZARVAS)
658
0
MARTIN MUSA (CROHEC)
399
ANDREJ TVRDOŇ (SVK)
634
0
GERGELY HALLGAT (MTK-BUD)
595
0
KRISTIJAN LACKOVIĆ (KK IPON)
187
IVOR BABIĆ (VGORICA)
346
0
BENDEGÚZ TÁLAS (SZARVAS)
831
0
DAVIDE RAGNOLI (03BS120)
809
0
ANDRO MOŠKUN (KA 1969)
569
0
LUKA SMOLJO (OBI KAŠ)
71
0
FRANJO RAJAKOVIĆ (STIJENA)
688
0
ROBERTO MUSA (CROHEC)
416
MAREK PONCKA (SLOVKNT)
676
0
STIPE MARINČIĆ (CROHEC)
303
0
KRSITÓF KASUBA (SZARVAS)
769
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
398
0
KAROL GAMA (SVK)
307
0
BENCE CSÖPPŰ (SPORTIN)
853
0
ROKO MIHALINEC (SUSEDGR)
899
0
MUSTAFA RAMOVIĆ (BAR)
725
0
DAMIR ČOLOVIĆ (BAR)
768
0
ANTONIO GRGIĆ (SPRTSLF)
81
0
BRUNO JELINIĆ (BSHDOZG)
664
0
JURE VASILJ (CROHEC)
658
0
MARTIN MUSA (CROHEC)
399
0
ANDREJ TVRDOŇ (SVK)
595
0
KRISTIJAN LACKOVIĆ (KK IPON)
187
0
IVOR BABIĆ (VGORICA)
831
0
DAVIDE RAGNOLI (03BS120)
569
0
LUKA SMOLJO (OBI KAŠ)
71
0
FRANJO RAJAKOVIĆ (STIJENA)
416
0
MAREK PONCKA (SLOVKNT)
303
0
KRSITÓF KASUBA (SZARVAS)
769
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
398
0
KAROL GAMA (SVK)
853
0
ROKO MIHALINEC (SUSEDGR)
768
0
ANTONIO GRGIĆ (SPRTSLF)
81
0
BRUNO JELINIĆ (BSHDOZG)
399
0
ANDREJ TVRDOŇ (SVK)
595
0
KRISTIJAN LACKOVIĆ (KK IPON)
831
0
DAVIDE RAGNOLI (03BS120)
416
0
MAREK PONCKA (SLOVKNT)
769
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
853
0
ROKO MIHALINEC (SUSEDGR)
81
0
BRUNO JELINIĆ (BSHDOZG)
595
0
KRISTIJAN LACKOVIĆ (KK IPON)
831
0
DAVIDE RAGNOLI (03BS120)
853
0
ROKO MIHALINEC (SUSEDGR)
81
0
BRUNO JELINIĆ (BSHDOZG)
831
0
DAVIDE RAGNOLI (03BS120)
569
0
LUKA SMOLJO (OBI KAŠ)
346
0
BENDEGÚZ TÁLAS (SZARVAS)
416
0
MAREK PONCKA (SLOVKNT)
346
0
BENDEGÚZ TÁLAS (SZARVAS)
853
0
ROKO MIHALINEC (SUSEDGR)
416
0
MAREK PONCKA (SLOVKNT)
Medalists
1. BRUNO JELINIĆ, BUSHIDO
2. DAVIDE RAGNOLI, Polisportiva NAKAYAMA
3. ANTONIO GRGIĆ, SPORTSLIFE
3. ROKO MIHALINEC, SUSEDGRAD