Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
4th Zagreb karate Cup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Mlađi učenici (U10)
KUMITE-Mlađe učenice (U10)
KUMITE-Učenici (U12)
KUMITE-Učenice (U12)
KUMITE-Mlađi kadetiv (U14)
KUMITE-Mlađe kadetkinje (U14)
KUMITE-Kadeti (U16)
KUMITE-Kadetkinje (U16)
KUMITE-Juniori (U18)
KUMITE-Juniorke (U18)
KUMITE-Mlađi seniori (U21)
KUMITE-Mlađe seniorke (U21)
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Muški A
KATA-Ženski A
KATA-Muški B
KATA-Ženski B
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Kadeti (U16) -52
Kumite - Kadeti (U16) -57
Kumite - Kadeti (U16) -63
Kumite - Kadeti (U16) -70
Kumite - Kadeti (U16) +70
Kumite - Kadeti (U16) -57
770
FRAN PETKOVIĆ (SPRTSLF)
770
0
FRAN PETKOVIĆ (SPRTSLF)
633
0
BALÁZS VÉCSEI (MTK-BUD)
633
0
BALÁZS VÉCSEI (MTK-BUD)
402
0
PETRO BOCHUSEVYCH (SVK)
770
0
FRAN PETKOVIĆ (SPRTSLF)
197
0
PATRIK MACUKIĆ (VGORICA)
421
DAVID MAROŠI (SLOVKNT)
633
BALÁZS VÉCSEI (MTK-BUD)
418
DÁVID KAJÁNEK (SLOVKNT)
726
EROL LUKOLIĆ (BAR)
419
ZDENKO VANKA (SLOVKNT)
597
PATRIK KOZARIĆ (KK IPON)
402
PETRO BOCHUSEVYCH (SVK)
802
0
NICOLA PUNTIN (KC03)
198
0
SLAVKO VLAHINIĆ (VGORICA)
507
RÓBERT SCHWARTZ (SLOVKNT)
350
DOMINIK BENČAN (TAD )
85
LUKA BJELOVUK (BSHDOZG)
420
MATEJ HAJDU (SLOVKNT)
138
GAVRILO HONING (BVSC)
417
PAVEL SUTIAK (SLOVKNT)
166
BESIM ADEMI (HR.DRAG)
770
0
FRAN PETKOVIĆ (SPRTSLF)
421
0
DAVID MAROŠI (SLOVKNT)
633
0
BALÁZS VÉCSEI (MTK-BUD)
418
0
DÁVID KAJÁNEK (SLOVKNT)
726
0
EROL LUKOLIĆ (BAR)
419
0
ZDENKO VANKA (SLOVKNT)
597
0
PATRIK KOZARIĆ (KK IPON)
402
0
PETRO BOCHUSEVYCH (SVK)
802
0
NICOLA PUNTIN (KC03)
507
0
RÓBERT SCHWARTZ (SLOVKNT)
350
0
DOMINIK BENČAN (TAD )
85
0
LUKA BJELOVUK (BSHDOZG)
420
0
MATEJ HAJDU (SLOVKNT)
138
0
GAVRILO HONING (BVSC)
417
0
PAVEL SUTIAK (SLOVKNT)
166
0
BESIM ADEMI (HR.DRAG)
421
0
DAVID MAROŠI (SLOVKNT)
633
0
BALÁZS VÉCSEI (MTK-BUD)
419
0
ZDENKO VANKA (SLOVKNT)
402
0
PETRO BOCHUSEVYCH (SVK)
507
0
RÓBERT SCHWARTZ (SLOVKNT)
350
0
DOMINIK BENČAN (TAD )
420
0
MATEJ HAJDU (SLOVKNT)
417
0
PAVEL SUTIAK (SLOVKNT)
421
0
DAVID MAROŠI (SLOVKNT)
402
0
PETRO BOCHUSEVYCH (SVK)
350
0
DOMINIK BENČAN (TAD )
417
0
PAVEL SUTIAK (SLOVKNT)
421
0
DAVID MAROŠI (SLOVKNT)
417
0
PAVEL SUTIAK (SLOVKNT)
166
BESIM ADEMI (HR.DRAG)
420
0
MATEJ HAJDU (SLOVKNT)
166
0
BESIM ADEMI (HR.DRAG)
350
0
DOMINIK BENČAN (TAD )
166
0
BESIM ADEMI (HR.DRAG)
Medalists
1. DAVID MAROŠI, Slovak National Team
2. PAVEL SUTIAK, Slovak National Team
3. BALÁZS VÉCSEI, MTK BUDAPEST KARATE TEAM
3. DOMINIK BENČAN, TAD RIJEKA