Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
4th Zagreb karate Cup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Mlađi učenici (U10)
KUMITE-Mlađe učenice (U10)
KUMITE-Učenici (U12)
KUMITE-Učenice (U12)
KUMITE-Mlađi kadetiv (U14)
KUMITE-Mlađe kadetkinje (U14)
KUMITE-Kadeti (U16)
KUMITE-Kadetkinje (U16)
KUMITE-Juniori (U18)
KUMITE-Juniorke (U18)
KUMITE-Mlađi seniori (U21)
KUMITE-Mlađe seniorke (U21)
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Muški A
KATA-Ženski A
KATA-Muški B
KATA-Ženski B
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Kadeti (U16) -52
Kumite - Kadeti (U16) -57
Kumite - Kadeti (U16) -63
Kumite - Kadeti (U16) -70
Kumite - Kadeti (U16) +70
Kumite - Kadeti (U16) -63
285
0
LUKA VUČINIĆ (JASTREB)
213
0
MARCELL FALUSI (FORTUNA)
213
0
MARCELL FALUSI (FORTUNA)
422
0
DAVID PODSKLAN (SLOVKNT)
285
0
LUKA VUČINIĆ (JASTREB)
848
0
DAVID PAVIĆ (SUSEDGR)
311
0
ZSOLT SPRINGER (SPORTIN)
213
0
MARCELL FALUSI (FORTUNA)
80
0
TONI TOMIĆ (BSHDOZG)
422
0
DAVID PODSKLAN (SLOVKNT)
377
0
JOVAN ĆIRIĆ (BOEGRKS)
735
0
FRANE PEJKOVIĆ (JADRAN)
729
0
MILOŠ ADŽIĆ (BAR)
423
0
MICHAL MASRNA (SLOVKNT)
255
0
LEON TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
553
0
MARK KMET (CBSPULA)
308
0
GERGŐ TAKÁCS (SPORTIN)
190
0
KRISTIJAN OBRAZOVIĆ (VGORICA)
759
0
TOMISLAV FAJERBACH (LOTOS)
627
0
JOSIP UGRINA (OBI KAŠ)
848
0
DAVID PAVIĆ (SUSEDGR)
213
0
MARCELL FALUSI (FORTUNA)
422
0
DAVID PODSKLAN (SLOVKNT)
735
0
FRANE PEJKOVIĆ (JADRAN)
729
0
MILOŠ ADŽIĆ (BAR)
255
0
LEON TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
190
0
KRISTIJAN OBRAZOVIĆ (VGORICA)
627
0
JOSIP UGRINA (OBI KAŠ)
848
0
DAVID PAVIĆ (SUSEDGR)
422
0
DAVID PODSKLAN (SLOVKNT)
255
0
LEON TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
190
0
KRISTIJAN OBRAZOVIĆ (VGORICA)
848
0
DAVID PAVIĆ (SUSEDGR)
255
0
LEON TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
729
0
MILOŠ ADŽIĆ (BAR)
553
0
MARK KMET (CBSPULA)
190
0
KRISTIJAN OBRAZOVIĆ (VGORICA)
729
0
MILOŠ ADŽIĆ (BAR)
Medalists
1. DAVID PAVIĆ, SUSEDGRAD
2. LEON TOMLJANOVIĆ, TUŠKANAC
3. DAVID PODSKLAN, Slovak National Team
3. MILOŠ ADŽIĆ, Bar