Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
4th Zagreb karate Cup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Mlađi učenici (U10)
KUMITE-Mlađe učenice (U10)
KUMITE-Učenici (U12)
KUMITE-Učenice (U12)
KUMITE-Mlađi kadetiv (U14)
KUMITE-Mlađe kadetkinje (U14)
KUMITE-Kadeti (U16)
KUMITE-Kadetkinje (U16)
KUMITE-Juniori (U18)
KUMITE-Juniorke (U18)
KUMITE-Mlađi seniori (U21)
KUMITE-Mlađe seniorke (U21)
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Muški A
KATA-Ženski A
KATA-Muški B
KATA-Ženski B
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Kumite - Kadetkinje (U16) -47
Kumite - Kadetkinje (U16) -54
Kumite - Kadetkinje (U16) +54
Kumite - Kadetkinje (U16) -54
828
0
ALICE MAINARDI (03BS120)
408
0
DOMINIKA VEISOVA (SLOVKNT)
408
0
DOMINIKA VEISOVA (SLOVKNT)
907
0
ZSÓFIA BENKŐ (MTK-BUD)
334
0
JELENA PEHAR (FORTITE)
828
0
ALICE MAINARDI (03BS120)
302
0
KITTI RAJ (SZARVAS)
408
0
DOMINIKA VEISOVA (SLOVKNT)
143
0
RÉKA KISSIMON (BVSC)
647
0
ELENA KEČKEŠ (GLOBUS)
37
0
KATARINA ŠULEK (ET)
907
0
ZSÓFIA BENKŐ (MTK-BUD)
335
0
BARBARA KRASIĆ (FORTITE)
829
0
GIULIA CORNOLO (03BS120)
630
0
ZSÓFIA BARANYI (MTK-BUD)
107
0
LORENA TOLIĆ (ZAMET)
243
0
LILI RÓNAI (SHINDO)
409
0
TATIANA PILLAROVA (SLOVKNT)
622
BRUNA CVITANOVIĆ (ŠIBENIK)
334
0
JELENA PEHAR (FORTITE)
408
0
DOMINIKA VEISOVA (SLOVKNT)
143
0
RÉKA KISSIMON (BVSC)
907
0
ZSÓFIA BENKŐ (MTK-BUD)
829
0
GIULIA CORNOLO (03BS120)
630
0
ZSÓFIA BARANYI (MTK-BUD)
409
0
TATIANA PILLAROVA (SLOVKNT)
622
0
BRUNA CVITANOVIĆ (ŠIBENIK)
334
0
JELENA PEHAR (FORTITE)
907
0
ZSÓFIA BENKŐ (MTK-BUD)
630
0
ZSÓFIA BARANYI (MTK-BUD)
409
0
TATIANA PILLAROVA (SLOVKNT)
334
0
JELENA PEHAR (FORTITE)
630
0
ZSÓFIA BARANYI (MTK-BUD)
829
0
GIULIA CORNOLO (03BS120)
107
0
LORENA TOLIĆ (ZAMET)
409
0
TATIANA PILLAROVA (SLOVKNT)
107
0
LORENA TOLIĆ (ZAMET)
Medalists
1. JELENA PEHAR, FORTITER (Kaštela)
2. ZSÓFIA BARANYI, MTK BUDAPEST KARATE TEAM
3. DOMINIKA VEISOVA, Slovak National Team
3. LORENA TOLIĆ, ZAMET