Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
4th Zagreb karate Cup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Mlađi učenici (U10)
KUMITE-Mlađe učenice (U10)
KUMITE-Učenici (U12)
KUMITE-Učenice (U12)
KUMITE-Mlađi kadetiv (U14)
KUMITE-Mlađe kadetkinje (U14)
KUMITE-Kadeti (U16)
KUMITE-Kadetkinje (U16)
KUMITE-Juniori (U18)
KUMITE-Juniorke (U18)
KUMITE-Mlađi seniori (U21)
KUMITE-Mlađe seniorke (U21)
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Muški A
KATA-Ženski A
KATA-Muški B
KATA-Ženski B
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Kadetkinje (U16) -47
Kumite - Kadetkinje (U16) -54
Kumite - Kadetkinje (U16) +54
Kumite - Kadetkinje (U16) +54
805
0
MELANIE CORBATTO (KC03)
516
0
MARCELA LANGOVÁ (SLOVKNT)
805
0
MELANIE CORBATTO (KC03)
413
0
NINA JELŽOVÁ (SLOVKNT)
805
0
MELANIE CORBATTO (KC03)
410
0
PETRA PICHOVA (SLOVKNT)
805
0
MELANIE CORBATTO (KC03)
336
0
PETRA GRGIĆ (FORTITE)
516
MARCELA LANGOVÁ (SLOVKNT)
253
0
DORA OPAČAK (ZRINSKI)
48
0
NIKA ČEBOHIN (OMEGA)
413
NINA JELŽOVÁ (SLOVKNT)
215
0
PERGEL BLANKA (FORTUNA)
56
0
IVANA BOROMISA (STUDNT)
410
PETRA PICHOVA (SLOVKNT)
177
STELLA CRNOBRNJA (KGB)
736
JOSIPA BODROŽIĆ SELAK (JADRAN)
723
0
VASILISA BUJIĆ (BAR)
854
0
SADEA BEĆIROVIĆ (SUSEDGR)
515
SARAH HRNKOVÁ (SLOVKNT)
546
0
LAURA FUČIK (DELTA)
293
0
LUCIJA LESJAK (MEĐIMUR)
414
ALEXA HAMŠÍKOVÁ (SLOVKNT)
631
0
ZSÓFIA VAS (MTK-BUD)
34
0
DORA CRNČEVIĆ (RONIN)
412
MERCEDES NEHILOVA (SLOVKNT)
411
MONIKA PEKARCIKOVA (SLOVKNT)
369
KATARINA JELIČIĆ (KKHZG)
336
0
PETRA GRGIĆ (FORTITE)
516
0
MARCELA LANGOVÁ (SLOVKNT)
253
0
DORA OPAČAK (ZRINSKI)
413
0
NINA JELŽOVÁ (SLOVKNT)
56
0
IVANA BOROMISA (STUDNT)
410
0
PETRA PICHOVA (SLOVKNT)
177
0
STELLA CRNOBRNJA (KGB)
736
0
JOSIPA BODROŽIĆ SELAK (JADRAN)
854
0
SADEA BEĆIROVIĆ (SUSEDGR)
515
0
SARAH HRNKOVÁ (SLOVKNT)
293
0
LUCIJA LESJAK (MEĐIMUR)
414
0
ALEXA HAMŠÍKOVÁ (SLOVKNT)
631
0
ZSÓFIA VAS (MTK-BUD)
412
0
MERCEDES NEHILOVA (SLOVKNT)
411
0
MONIKA PEKARCIKOVA (SLOVKNT)
369
0
KATARINA JELIČIĆ (KKHZG)
336
0
PETRA GRGIĆ (FORTITE)
413
0
NINA JELŽOVÁ (SLOVKNT)
410
0
PETRA PICHOVA (SLOVKNT)
177
0
STELLA CRNOBRNJA (KGB)
854
0
SADEA BEĆIROVIĆ (SUSEDGR)
293
0
LUCIJA LESJAK (MEĐIMUR)
412
0
MERCEDES NEHILOVA (SLOVKNT)
411
0
MONIKA PEKARCIKOVA (SLOVKNT)
336
0
PETRA GRGIĆ (FORTITE)
410
0
PETRA PICHOVA (SLOVKNT)
854
0
SADEA BEĆIROVIĆ (SUSEDGR)
412
0
MERCEDES NEHILOVA (SLOVKNT)
336
0
PETRA GRGIĆ (FORTITE)
854
0
SADEA BEĆIROVIĆ (SUSEDGR)
515
0
SARAH HRNKOVÁ (SLOVKNT)
723
0
VASILISA BUJIĆ (BAR)
293
0
LUCIJA LESJAK (MEĐIMUR)
515
0
SARAH HRNKOVÁ (SLOVKNT)
412
0
MERCEDES NEHILOVA (SLOVKNT)
293
0
LUCIJA LESJAK (MEĐIMUR)
Medalists
1. SADEA BEĆIROVIĆ, SUSEDGRAD
2. PETRA GRGIĆ, FORTITER (Kaštela)
3. PETRA PICHOVA, Slovak National Team
3. LUCIJA LESJAK, Međimurje