Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
4th Zagreb karate Cup
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Mlađi učenici (U10)
KUMITE-Mlađe učenice (U10)
KUMITE-Učenici (U12)
KUMITE-Učenice (U12)
KUMITE-Mlađi kadetiv (U14)
KUMITE-Mlađe kadetkinje (U14)
KUMITE-Kadeti (U16)
KUMITE-Kadetkinje (U16)
KUMITE-Juniori (U18)
KUMITE-Juniorke (U18)
KUMITE-Mlađi seniori (U21)
KUMITE-Mlađe seniorke (U21)
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Muški A
KATA-Ženski A
KATA-Muški B
KATA-Ženski B
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Juniorke (U18) -48
Kumite - Juniorke (U18) -53
Kumite - Juniorke (U18) -59
Kumite - Juniorke (U18) +59
Kumite - Juniorke (U18) -48
804
0
FEDERICA MAGANUCO (KC03)
428
0
REBECCA CICHROVÁ (SLOVKNT)
429
0
TEREZKA SPÁLOVÁ (SLOVKNT)
183
0
INES GRDENIĆ (VGORICA)
428
0
REBECCA CICHROVÁ (SLOVKNT)
183
0
INES GRDENIĆ (VGORICA)
Osvajači medalja
1. INES GRDENIĆ, VELIKA GORICA
2. REBECCA CICHROVÁ, Slovak National Team
3. TEREZKA SPÁLOVÁ, Slovak National Team
3. FEDERICA MAGANUCO, A.S.D. KARATE CLUB 2003
Kumite - Juniorke (U18) -53
808
0
ANAMARIA RULA (KA 1969)
431
0
KRISTINA HUBACEKOVA (SLOVKNT)
808
0
ANAMARIA RULA (KA 1969)
430
0
REBEKA VIDOVA (SLOVKNT)
808
0
ANAMARIA RULA (KA 1969)
338
0
JELENA PEHAR (FORTITE)
431
KRISTINA HUBACEKOVA (SLOVKNT)
430
0
REBEKA VIDOVA (SLOVKNT)
290
0
LORA FRATRIĆ (JASTREB)
577
KÁRMEN KLEMENT (BUDAIXI)
433
0
TERÉZIA SMETANOVÁ (SLOVKNT)
347
0
ANA VRETENAR (TAD )
205
HAJDU PETRA (FORTUNA)
432
0
VIERA KALETOVÁ (SLOVKNT)
605
0
ELMA GARIBOVIĆ (KK "VŽ")
571
MARIJA ČAVKA (OBI KAŠ)
338
0
JELENA PEHAR (FORTITE)
431
0
KRISTINA HUBACEKOVA (SLOVKNT)
430
0
REBEKA VIDOVA (SLOVKNT)
577
0
KÁRMEN KLEMENT (BUDAIXI)
347
0
ANA VRETENAR (TAD )
205
0
HAJDU PETRA (FORTUNA)
605
0
ELMA GARIBOVIĆ (KK "VŽ")
571
0
MARIJA ČAVKA (OBI KAŠ)
338
0
JELENA PEHAR (FORTITE)
430
0
REBEKA VIDOVA (SLOVKNT)
347
0
ANA VRETENAR (TAD )
605
0
ELMA GARIBOVIĆ (KK "VŽ")
338
0
JELENA PEHAR (FORTITE)
347
0
ANA VRETENAR (TAD )
205
0
HAJDU PETRA (FORTUNA)
433
0
TERÉZIA SMETANOVÁ (SLOVKNT)
605
0
ELMA GARIBOVIĆ (KK "VŽ")
205
0
HAJDU PETRA (FORTUNA)
Osvajači medalja
1. ANA VRETENAR, TAD RIJEKA
2. JELENA PEHAR, FORTITER (Kaštela)
3. REBEKA VIDOVA, Slovak National Team
3. HAJDU PETRA, FORTUNA-BUDAPEST
Kumite - Juniorke (U18) -59
436
HANA KUKLOVÁ (SLOVKNT)
436
0
HANA KUKLOVÁ (SLOVKNT)
142
0
EVELIN CZABAJSZKI (BVSC)
35
0
NADJA HADŽIMURATAGIĆ (RONIN)
339
0
IVA PRSKALO (FORTITE)
142
EVELIN CZABAJSZKI (BVSC)
436
0
HANA KUKLOVÁ (SLOVKNT)
317
0
LUCIJA PERUŠKO (OPATIJA)
640
DORA CZAGÁNY (MTK-BUD)
434
0
LENKA ŤAŽKÁ (SLOVKNT)
628
0
PETRA ČATLAK (ŠIBENIK)
110
MARINA BARAC (ZAMET)
437
0
DIANA JURÁKOVÁ (SLOVKNT)
319
0
PETRA PERUŠKO (OPATIJA)
323
JELENA ABRAMOVIĆ (TUSKNC)
339
0
IVA PRSKALO (FORTITE)
142
0
EVELIN CZABAJSZKI (BVSC)
436
0
HANA KUKLOVÁ (SLOVKNT)
640
0
DORA CZAGÁNY (MTK-BUD)
434
0
LENKA ŤAŽKÁ (SLOVKNT)
110
0
MARINA BARAC (ZAMET)
319
0
PETRA PERUŠKO (OPATIJA)
323
0
JELENA ABRAMOVIĆ (TUSKNC)
142
0
EVELIN CZABAJSZKI (BVSC)
640
0
DORA CZAGÁNY (MTK-BUD)
434
0
LENKA ŤAŽKÁ (SLOVKNT)
323
0
JELENA ABRAMOVIĆ (TUSKNC)
640
0
DORA CZAGÁNY (MTK-BUD)
434
0
LENKA ŤAŽKÁ (SLOVKNT)
110
0
MARINA BARAC (ZAMET)
628
0
PETRA ČATLAK (ŠIBENIK)
323
0
JELENA ABRAMOVIĆ (TUSKNC)
110
0
MARINA BARAC (ZAMET)
Osvajači medalja
1. DORA CZAGÁNY, MTK BUDAPEST KARATE TEAM
2. LENKA ŤAŽKÁ, Slovak National Team
3. HANA KUKLOVÁ, Slovak National Team
3. MARINA BARAC, ZAMET
Kumite - Juniorke (U18) +59
216
0
PERGEL BLANKA (FORTUNA)
378
0
ĐURĐINA VIĆOVAC (BOEGRKS)
378
0
ĐURĐINA VIĆOVAC (BOEGRKS)
340
0
VILMA KRASIĆ (FORTITE)
439
0
TATIANA TAPAJĆÍKOVÁ (SLOVKNT)
294
0
LUCIJA LESJAK (MEĐIMUR)
340
VILMA KRASIĆ (FORTITE)
216
0
PERGEL BLANKA (FORTUNA)
58
0
MIHAELA MRAZOVIĆ (STUDNT)
378
ĐURĐINA VIĆOVAC (BOEGRKS)
57
0
LAURA REHAK (STUDNT)
383
0
VARJA TOPALOVIĆ (BOEGRKS)
438
KAROLÍNA KOLLÁROVÁ (SLOVKNT)
341
0
PETRA GRGIĆ (FORTITE)
374
0
JELENA SINĐELIĆ (BOEGRKS)
806
MELANIE CORBATTO (KC03)
439
0
TATIANA TAPAJĆÍKOVÁ (SLOVKNT)
340
0
VILMA KRASIĆ (FORTITE)
58
0
MIHAELA MRAZOVIĆ (STUDNT)
378
0
ĐURĐINA VIĆOVAC (BOEGRKS)
57
0
LAURA REHAK (STUDNT)
438
0
KAROLÍNA KOLLÁROVÁ (SLOVKNT)
341
0
PETRA GRGIĆ (FORTITE)
806
0
MELANIE CORBATTO (KC03)
340
0
VILMA KRASIĆ (FORTITE)
58
0
MIHAELA MRAZOVIĆ (STUDNT)
57
0
LAURA REHAK (STUDNT)
341
0
PETRA GRGIĆ (FORTITE)
58
0
MIHAELA MRAZOVIĆ (STUDNT)
57
0
LAURA REHAK (STUDNT)
438
0
KAROLÍNA KOLLÁROVÁ (SLOVKNT)
383
0
VARJA TOPALOVIĆ (BOEGRKS)
341
0
PETRA GRGIĆ (FORTITE)
383
0
VARJA TOPALOVIĆ (BOEGRKS)
Osvajači medalja
1. LAURA REHAK, STUDENT
2. MIHAELA MRAZOVIĆ, STUDENT
3. VILMA KRASIĆ, FORTITER (Kaštela)
3. VARJA TOPALOVIĆ, Beogradski karate saveza