Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
4th Zagreb karate Cup
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Mlađi učenici (U10)
KUMITE-Mlađe učenice (U10)
KUMITE-Učenici (U12)
KUMITE-Učenice (U12)
KUMITE-Mlađi kadetiv (U14)
KUMITE-Mlađe kadetkinje (U14)
KUMITE-Kadeti (U16)
KUMITE-Kadetkinje (U16)
KUMITE-Juniori (U18)
KUMITE-Juniorke (U18)
KUMITE-Mlađi seniori (U21)
KUMITE-Mlađe seniorke (U21)
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Muški A
KATA-Ženski A
KATA-Muški B
KATA-Ženski B
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Ml. seniorke (U21) -50
Kumite - Ml. seniorke (U21) -55
Kumite - Ml. seniorke (U21) -61
Kumite - Ml. seniorke (U21) -68
Kumite - Ml. seniorke (U21) +68
Kumite - Ml. seniorke (U21) -50
165
0
MONIKA BERULEC (HR.DRAG)
455
0
INA MACEJKOVÁ (SLOVKNT)
184
INES GRDENIĆ (VGORICA)
165
0
MONIKA BERULEC (HR.DRAG)
184
0
INES GRDENIĆ (VGORICA)
Osvajači medalja
1. MONIKA BERULEC, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
2. INES GRDENIĆ, VELIKA GORICA
3. INA MACEJKOVÁ, Slovak National Team
3. ----
Kumite - Ml. seniorke (U21) -55
887
0
DOMINIKA KUCHÁROVÁ (SLOVKNT)
206
0
HAJDU PETRA (FORTUNA)
547
0
SARA SIDDIQUI (DELTA)
887
0
DOMINIKA KUCHÁROVÁ (SLOVKNT)
206
HAJDU PETRA (FORTUNA)
254
0
KRISTINA ĆORIĆ (ZRINSKI)
456
0
ALEXANDRA CHOVANCOVÁ (SLOVKNT)
748
NIKA DEŠA (CRO)
547
0
SARA SIDDIQUI (DELTA)
206
0
HAJDU PETRA (FORTUNA)
254
0
KRISTINA ĆORIĆ (ZRINSKI)
748
0
NIKA DEŠA (CRO)
547
0
SARA SIDDIQUI (DELTA)
748
0
NIKA DEŠA (CRO)
254
KRISTINA ĆORIĆ (ZRINSKI)
Osvajači medalja
1. NIKA DEŠA, RI CROATIA
2. SARA SIDDIQUI, Delta
3. DOMINIKA KUCHÁROVÁ, Slovak National Team
3. KRISTINA ĆORIĆ, ZRINSKI
Kumite - Ml. seniorke (U21) -61
753
0
PETRA SLUNJSKI (TUSKNC)
626
0
LUCIJA ČATLAK (ŠIBENIK)
753
0
PETRA SLUNJSKI (TUSKNC)
458
0
MIROSLAVA KOPÚŇOVÁ (SLOVKNT)
626
LUCIJA ČATLAK (ŠIBENIK)
320
0
PETRA ŽIC (OPATIJA)
641
0
RENÁTA GYŐRIVÁNYI (MTK-BUD)
459
VIKTORIA PILLÁROVÁ (SLOVKNT)
458
0
MIROSLAVA KOPÚŇOVÁ (SLOVKNT)
626
0
LUCIJA ČATLAK (ŠIBENIK)
641
0
RENÁTA GYŐRIVÁNYI (MTK-BUD)
459
0
VIKTORIA PILLÁROVÁ (SLOVKNT)
458
0
MIROSLAVA KOPÚŇOVÁ (SLOVKNT)
459
0
VIKTORIA PILLÁROVÁ (SLOVKNT)
641
RENÁTA GYŐRIVÁNYI (MTK-BUD)
Osvajači medalja
1. MIROSLAVA KOPÚŇOVÁ, Slovak National Team
2. VIKTORIA PILLÁROVÁ, Slovak National Team
3. LUCIJA ČATLAK, ŠIBENIK
3. RENÁTA GYŐRIVÁNYI, MTK BUDAPEST KARATE TEAM
Kumite - Ml. seniorke (U21) -68
247
0
NATALIA MODRIĆ (ZAMET)
566
0
KATARINA LEHMAN PAVASOVIĆ (OBI KAŠ)
247
0
NATALIA MODRIĆ (ZAMET)
435
0
LENKA ŤAŽKÁ (SLOVKNT)
566
KATARINA LEHMAN PAVASOVIĆ (OBI KAŠ)
521
0
SILVIJA BUZALJKO (SAMOBOR)
460
0
JAROSLAVA BAŇASOVÁ (SLOVKNT)
555
KLARA KATAVIĆ (KTC KŽ)
435
0
LENKA ŤAŽKÁ (SLOVKNT)
566
0
KATARINA LEHMAN PAVASOVIĆ (OBI KAŠ)
521
0
SILVIJA BUZALJKO (SAMOBOR)
555
0
KLARA KATAVIĆ (KTC KŽ)
435
0
LENKA ŤAŽKÁ (SLOVKNT)
521
0
SILVIJA BUZALJKO (SAMOBOR)
555
0
KLARA KATAVIĆ (KTC KŽ)
460
0
JAROSLAVA BAŇASOVÁ (SLOVKNT)
Osvajači medalja
1. LENKA ŤAŽKÁ, Slovak National Team
2. SILVIJA BUZALJKO, SAMOBOR
3. KATARINA LEHMAN PAVASOVIĆ, OBI Kaštela
3. JAROSLAVA BAŇASOVÁ, Slovak National Team
Kumite - Ml. seniorke (U21) +68
461
LENKA SAHUĽOVÁ (SLOVKNT)
541
0
KAJA BUDIČ (SAMOBOR)
461
0
LENKA SAHUĽOVÁ (SLOVKNT)
287
DINA GAGULA (HR.DRAG)
318
MAJA ZORIĆ (OPATIJA)
145
MATEA JAVOROVIĆ (5555555)
461
0
LENKA SAHUĽOVÁ (SLOVKNT)
287
0
DINA GAGULA (HR.DRAG)
318
0
MAJA ZORIĆ (OPATIJA)
145
0
MATEA JAVOROVIĆ (5555555)
287
0
DINA GAGULA (HR.DRAG)
318
0
MAJA ZORIĆ (OPATIJA)
145
MATEA JAVOROVIĆ (5555555)
Osvajači medalja
1. MAJA ZORIĆ, OPATIJA
2. DINA GAGULA, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
3. LENKA SAHUĽOVÁ, Slovak National Team
3. MATEA JAVOROVIĆ, Honda