Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
4th Zagreb karate Cup
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Mlađi učenici (U10)
KUMITE-Mlađe učenice (U10)
KUMITE-Učenici (U12)
KUMITE-Učenice (U12)
KUMITE-Mlađi kadetiv (U14)
KUMITE-Mlađe kadetkinje (U14)
KUMITE-Kadeti (U16)
KUMITE-Kadetkinje (U16)
KUMITE-Juniori (U18)
KUMITE-Juniorke (U18)
KUMITE-Mlađi seniori (U21)
KUMITE-Mlađe seniorke (U21)
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Muški A
KATA-Ženski A
KATA-Muški B
KATA-Ženski B
TEŽINE / UZRASTI
Cicibani A (U8)
Mlađi učenici A (U10)
Učenici A (U12)
Mlađi kadeti A (U14)
Kadeti A (U16)
Juniori A (U18)
Ml. Seniori A (U21)
Seniori A
Cicibani A (U8)
252
0
LUKAS SANDIĆ (OMEGA)
121
0
MIHAEL MUCIĆ (BSHDOZG)
891
0
FARIS RAMIĆ (KKBIHAĆ)
252
0
LUKAS SANDIĆ (OMEGA)
121
MIHAEL MUCIĆ (BSHDOZG)
120
MARKO MASLIJ (BSHDOZG)
388
IVAN SILOVSKI (BSHDOZG)
891
0
FARIS RAMIĆ (KKBIHAĆ)
121
0
MIHAEL MUCIĆ (BSHDOZG)
120
0
MARKO MASLIJ (BSHDOZG)
388
0
IVAN SILOVSKI (BSHDOZG)
891
0
FARIS RAMIĆ (KKBIHAĆ)
388
0
IVAN SILOVSKI (BSHDOZG)
120
MARKO MASLIJ (BSHDOZG)
Osvajači medalja
1. IVAN SILOVSKI, BUSHIDO
2. FARIS RAMIĆ, KK BIHAĆ
3. MIHAEL MUCIĆ, BUSHIDO
3. MARKO MASLIJ, BUSHIDO
Mlađi učenici A (U10)
601
0
MATEJ TOTH (KK IPON)
267
0
JAN KATANEC (SAMOBOR)
601
0
MATEJ TOTH (KK IPON)
574
0
TARIK SALKIĆ (KKBIHAĆ)
600
0
LOVRO STJEPANOVIĆ (KK IPON)
267
0
JAN KATANEC (SAMOBOR)
599
0
FRAN KISIĆ (KK IPON)
249
0
MARK FILEŠ (KAPTOL)
564
0
FARIS RAMIĆ (KKBIHAĆ)
279
0
LUKA ŠTURLIĆ (POLET)
574
0
TARIK SALKIĆ (KKBIHAĆ)
267
0
JAN KATANEC (SAMOBOR)
249
0
MARK FILEŠ (KAPTOL)
279
0
LUKA ŠTURLIĆ (POLET)
574
0
TARIK SALKIĆ (KKBIHAĆ)
279
0
LUKA ŠTURLIĆ (POLET)
249
0
MARK FILEŠ (KAPTOL)
564
0
FARIS RAMIĆ (KKBIHAĆ)
Osvajači medalja
1. TARIK SALKIĆ, KK BIHAĆ
2. LUKA ŠTURLIĆ, Polet
3. JAN KATANEC, SAMOBOR
3. MARK FILEŠ, KAPTOL
Učenici A (U12)
692
0
NEMANJA VUKSANOVIĆ (BAR)
90
0
ROBERT VRBAN (REN ZG)
692
0
NEMANJA VUKSANOVIĆ (BAR)
46
0
ERIK ŠOPER (OMEGA)
692
0
NEMANJA VUKSANOVIĆ (BAR)
760
0
ALEXANDER LICHNER (SLOVKNT)
90
ROBERT VRBAN (REN ZG)
46
ERIK ŠOPER (OMEGA)
268
JAN KATANEC (SAMOBOR)
53
NIKOLA PARLOV (OMEGA)
584
MATIJA RELIĆ (VIROVTC)
41
FILIP JURČEVIĆ (OMEGA)
762
LUKÁŠ SAMUEL LOCH (SLOVKNT)
760
0
ALEXANDER LICHNER (SLOVKNT)
90
0
ROBERT VRBAN (REN ZG)
46
0
ERIK ŠOPER (OMEGA)
268
0
JAN KATANEC (SAMOBOR)
53
0
NIKOLA PARLOV (OMEGA)
584
0
MATIJA RELIĆ (VIROVTC)
41
0
FILIP JURČEVIĆ (OMEGA)
762
0
LUKÁŠ SAMUEL LOCH (SLOVKNT)
760
0
ALEXANDER LICHNER (SLOVKNT)
46
0
ERIK ŠOPER (OMEGA)
584
0
MATIJA RELIĆ (VIROVTC)
41
0
FILIP JURČEVIĆ (OMEGA)
760
0
ALEXANDER LICHNER (SLOVKNT)
584
0
MATIJA RELIĆ (VIROVTC)
53
NIKOLA PARLOV (OMEGA)
41
0
FILIP JURČEVIĆ (OMEGA)
53
0
NIKOLA PARLOV (OMEGA)
Osvajači medalja
1. ALEXANDER LICHNER, Slovak National Team
2. MATIJA RELIĆ, Virovitica
3. ERIK ŠOPER, OMEGA
3. FILIP JURČEVIĆ, OMEGA
Mlađi kadeti A (U14)
381
0
MARKO STEVANETIĆ (BOEGRKS)
698
0
MARKO ĐONOVIĆ (BAR)
381
0
MARKO STEVANETIĆ (BOEGRKS)
609
0
GERGELY CSICSAY (BUDAIXI)
609
0
GERGELY CSICSAY (BUDAIXI)
130
0
PIETRO BINOTTO (CAST)
11
FILIP MAROŠI (BSHDOZG)
576
0
BÁLINT MÉRŐ (BUDAIXI)
381
0
MARKO STEVANETIĆ (BOEGRKS)
698
0
MARKO ĐONOVIĆ (BAR)
889
0
STIPE BOKARICA (PRINCZG)
583
0
MÁRK BORBÉLY (BUDAIXI)
131
0
RICCARDO MEROLA (CAST)
704
ARIJAN KOČAN (BAR)
389
0
JAKOV RAPTAVI (BSHDOZG)
382
0
LAV KRESOVIĆ (BOEGRKS)
588
MATIJA RELIĆ (VIROVTC)
609
0
GERGELY CSICSAY (BUDAIXI)
11
0
FILIP MAROŠI (BSHDOZG)
576
0
BÁLINT MÉRŐ (BUDAIXI)
698
0
MARKO ĐONOVIĆ (BAR)
583
0
MÁRK BORBÉLY (BUDAIXI)
704
0
ARIJAN KOČAN (BAR)
382
0
LAV KRESOVIĆ (BOEGRKS)
588
0
MATIJA RELIĆ (VIROVTC)
609
0
GERGELY CSICSAY (BUDAIXI)
576
0
BÁLINT MÉRŐ (BUDAIXI)
704
0
ARIJAN KOČAN (BAR)
382
0
LAV KRESOVIĆ (BOEGRKS)
576
0
BÁLINT MÉRŐ (BUDAIXI)
704
0
ARIJAN KOČAN (BAR)
583
MÁRK BORBÉLY (BUDAIXI)
382
0
LAV KRESOVIĆ (BOEGRKS)
583
0
MÁRK BORBÉLY (BUDAIXI)
Osvajači medalja
1. BÁLINT MÉRŐ, Budai XI
2. ARIJAN KOČAN, Bar
3. MARKO STEVANETIĆ, Beogradski karate saveza
3. LAV KRESOVIĆ, Beogradski karate saveza
Kadeti A (U16)
236
LUKA KOŠČEVIĆ (KK KIK)
236
0
LUKA KOŠČEVIĆ (KK KIK)
499
0
MICHAL ŠARIŠSKÝ (SLOVKNT)
236
0
LUKA KOŠČEVIĆ (KK KIK)
15
0
MISLAV SLAVIČEK (BSHDOZG)
480
ENRIKO DUŠKA (SLOVKNT)
499
0
MICHAL ŠARIŠSKÝ (SLOVKNT)
890
0
ROBERT BANFIĆ (PRINCZG)
711
VLADIMIR MIJAČ (BAR)
787
0
MIHAEL EĆIMOVIĆ (0354451)
10
0
PETAR MAROŠI (BSHDOZG)
479
PAVOL SZOLÁR (SLOVKNT)
483
OLIVER URDA (SLOVKNT)
774
FILIP MAROŠI (BSHDOZG)
236
0
LUKA KOŠČEVIĆ (KK KIK)
480
0
ENRIKO DUŠKA (SLOVKNT)
499
0
MICHAL ŠARIŠSKÝ (SLOVKNT)
711
0
VLADIMIR MIJAČ (BAR)
787
0
MIHAEL EĆIMOVIĆ (0354451)
479
0
PAVOL SZOLÁR (SLOVKNT)
483
0
OLIVER URDA (SLOVKNT)
774
0
FILIP MAROŠI (BSHDOZG)
480
0
ENRIKO DUŠKA (SLOVKNT)
499
0
MICHAL ŠARIŠSKÝ (SLOVKNT)
479
0
PAVOL SZOLÁR (SLOVKNT)
483
0
OLIVER URDA (SLOVKNT)
480
0
ENRIKO DUŠKA (SLOVKNT)
479
0
PAVOL SZOLÁR (SLOVKNT)
787
MIHAEL EĆIMOVIĆ (0354451)
483
0
OLIVER URDA (SLOVKNT)
787
0
MIHAEL EĆIMOVIĆ (0354451)
Osvajači medalja
1. PAVOL SZOLÁR, Slovak National Team
2. ENRIKO DUŠKA, Slovak National Team
3. LUKA KOŠČEVIĆ, KK KIK
3. MIHAEL EĆIMOVIĆ, Slavonski Brod
Juniori A (U18)
235
0
LUKA KOŠČEVIĆ (KK KIK)
225
0
NIKOLA SOLOMUN (FINIDA)
235
0
LUKA KOŠČEVIĆ (KK KIK)
775
0
PETAR MAROŠI (BSHDOZG)
235
0
LUKA KOŠČEVIĆ (KK KIK)
486
0
DANIEL HAVLÍČEK (SLOVKNT)
225
NIKOLA SOLOMUN (FINIDA)
775
0
PETAR MAROŠI (BSHDOZG)
169
0
LEON IFKO (ESSEKER)
788
GABRIJEL MIRKOVIĆ (0354451)
776
0
MISLAV SLAVIČEK (BSHDOZG)
484
0
JULIAN ENRIK SMOLIGA (SLOVKNT)
745
MORENO EMANUELLE PINTER (NOVIGRA)
12
LUKA LOVIĆ (BSHDOZG)
125
0
ENRICO PIZZIOLO (CAST)
888
0
LUKA BOKARICA (PRINCZG)
486
0
DANIEL HAVLÍČEK (SLOVKNT)
225
0
NIKOLA SOLOMUN (FINIDA)
775
0
PETAR MAROŠI (BSHDOZG)
788
0
GABRIJEL MIRKOVIĆ (0354451)
484
0
JULIAN ENRIK SMOLIGA (SLOVKNT)
745
0
MORENO EMANUELLE PINTER (NOVIGRA)
12
0
LUKA LOVIĆ (BSHDOZG)
888
0
LUKA BOKARICA (PRINCZG)
486
0
DANIEL HAVLÍČEK (SLOVKNT)
775
0
PETAR MAROŠI (BSHDOZG)
484
0
JULIAN ENRIK SMOLIGA (SLOVKNT)
888
0
LUKA BOKARICA (PRINCZG)
486
0
DANIEL HAVLÍČEK (SLOVKNT)
888
0
LUKA BOKARICA (PRINCZG)
12
0
LUKA LOVIĆ (BSHDOZG)
125
0
ENRICO PIZZIOLO (CAST)
484
0
JULIAN ENRIK SMOLIGA (SLOVKNT)
12
0
LUKA LOVIĆ (BSHDOZG)
Osvajači medalja
1. DANIEL HAVLÍČEK, Slovak National Team
2. LUKA BOKARICA, Princ
3. LUKA KOŠČEVIĆ, KK KIK
3. JULIAN ENRIK SMOLIGA, Slovak National Team
Ml. Seniori A (U21)
580
0
MAKS LUKA ŠENJUG (VIROVTC)
487
0
DOMINIK JANKECH (SLOVKNT)
396
0
LUKA LOVIĆ (BSHDOZG)
488
0
TOMÁŠ HAJDU (SLOVKNT)
487
0
DOMINIK JANKECH (SLOVKNT)
488
0
TOMÁŠ HAJDU (SLOVKNT)
Osvajači medalja
1. DOMINIK JANKECH, Slovak National Team
2. TOMÁŠ HAJDU, Slovak National Team
3. MAKS LUKA ŠENJUG, Virovitica
3. LUKA LOVIĆ, BUSHIDO
Seniori A
489
0
TOMÁŠ HAJDU (SLOVKNT)
796
0
JADRANKO JURJEVIĆ (KK MARS)
485
0
JULIAN ENRIK SMOLIGA (SLOVKNT)
586
0
MAKS LUKA ŠENJUG (VIROVTC)
489
0
TOMÁŠ HAJDU (SLOVKNT)
485
0
JULIAN ENRIK SMOLIGA (SLOVKNT)
Osvajači medalja
1. JULIAN ENRIK SMOLIGA, Slovak National Team
2. TOMÁŠ HAJDU, Slovak National Team
3. MAKS LUKA ŠENJUG, Virovitica
3. JADRANKO JURJEVIĆ, Mars Zagreb