Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
4th Zagreb karate Cup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Mlađi učenici (U10)
KUMITE-Mlađe učenice (U10)
KUMITE-Učenici (U12)
KUMITE-Učenice (U12)
KUMITE-Mlađi kadetiv (U14)
KUMITE-Mlađe kadetkinje (U14)
KUMITE-Kadeti (U16)
KUMITE-Kadetkinje (U16)
KUMITE-Juniori (U18)
KUMITE-Juniorke (U18)
KUMITE-Mlađi seniori (U21)
KUMITE-Mlađe seniorke (U21)
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Muški A
KATA-Ženski A
KATA-Muški B
KATA-Ženski B
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Cicibanke A (U8)
Mlađe učenice A (U10)
Učenice A (U12)
Mlađe kadetkinje A (U14)
Kadetkinje A (U16)
Juniorke A (U18)
Ml. Seniorke A (U21)
Seniorke A
Kadetkinje A (U16)
469
JANA VAŇUŠANIKOVÁ (SLOVKNT)
469
0
JANA VAŇUŠANIKOVÁ (SLOVKNT)
738
0
TEA KOVAČEVIĆ (333CR)
469
0
JANA VAŇUŠANIKOVÁ (SLOVKNT)
470
0
NIKOLA RADOŠINSKÁ (SLOVKNT)
578
0
SARA MALČEC (VIROVTC)
738
0
TEA KOVAČEVIĆ (333CR)
241
LILI RÓNAI (SHINDO)
469
JANA VAŇUŠANIKOVÁ (SLOVKNT)
710
EDINA PALJEVIĆ (BAR)
752
TATIJANA SOVIĆ (GOJU)
708
SARA KASTRATOVIĆ (BAR)
470
NIKOLA RADOŠINSKÁ (SLOVKNT)
744
PAULA VARAT (333CR)
372
MARIJA RADOVIĆ (BOEGRKS)
6
MAGDALENA JURIČ (BSHDOZG)
497
NIKOLA JAKUBECHOVÁ (SLOVKNT)
167
ANJA ĆUK (ESSEKER)
472
NIKOLETA MERAŠICKÁ (SLOVKNT)
709
MARIJA KALJEVIĆ (BAR)
272
LUCIJA GEČEVIĆ (SAMOBOR)
733
GABRIJELA JANKOVIĆ (333CR)
738
0
TEA KOVAČEVIĆ (333CR)
241
0
LILI RÓNAI (SHINDO)
469
0
JANA VAŇUŠANIKOVÁ (SLOVKNT)
710
0
EDINA PALJEVIĆ (BAR)
752
0
TATIJANA SOVIĆ (GOJU)
708
0
SARA KASTRATOVIĆ (BAR)
470
0
NIKOLA RADOŠINSKÁ (SLOVKNT)
744
0
PAULA VARAT (333CR)
372
0
MARIJA RADOVIĆ (BOEGRKS)
6
0
MAGDALENA JURIČ (BSHDOZG)
497
0
NIKOLA JAKUBECHOVÁ (SLOVKNT)
167
0
ANJA ĆUK (ESSEKER)
472
0
NIKOLETA MERAŠICKÁ (SLOVKNT)
709
0
MARIJA KALJEVIĆ (BAR)
272
0
LUCIJA GEČEVIĆ (SAMOBOR)
733
0
GABRIJELA JANKOVIĆ (333CR)
738
0
TEA KOVAČEVIĆ (333CR)
710
0
EDINA PALJEVIĆ (BAR)
708
0
SARA KASTRATOVIĆ (BAR)
470
0
NIKOLA RADOŠINSKÁ (SLOVKNT)
6
0
MAGDALENA JURIČ (BSHDOZG)
167
0
ANJA ĆUK (ESSEKER)
472
0
NIKOLETA MERAŠICKÁ (SLOVKNT)
272
0
LUCIJA GEČEVIĆ (SAMOBOR)
710
0
EDINA PALJEVIĆ (BAR)
470
0
NIKOLA RADOŠINSKÁ (SLOVKNT)
167
0
ANJA ĆUK (ESSEKER)
472
0
NIKOLETA MERAŠICKÁ (SLOVKNT)
710
0
EDINA PALJEVIĆ (BAR)
472
0
NIKOLETA MERAŠICKÁ (SLOVKNT)
709
MARIJA KALJEVIĆ (BAR)
272
0
LUCIJA GEČEVIĆ (SAMOBOR)
709
0
MARIJA KALJEVIĆ (BAR)
167
0
ANJA ĆUK (ESSEKER)
272
0
LUCIJA GEČEVIĆ (SAMOBOR)
Medalists
1. NIKOLETA MERAŠICKÁ, Slovak National Team
2. EDINA PALJEVIĆ, Bar
3. JANA VAŇUŠANIKOVÁ, Slovak National Team
3. ANJA ĆUK, Karate klub Esseker