Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
4th Zagreb karate Cup
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
9. ZMAJ RIJEKA
A.S.D. KARATE CLUB 2003
Arashi SC
BANJA LUKA
Bar
Barcsi Városi Sportegyesület
Beogradski karate saveza
Budai XI
BUSHIDO
BVSC-Fighter
CBS PULA
CROHERC
Delta
Dr.Ante Starčević
ĐURĐEVAC
Euro-Tera
Farmex
FINIDA (POREČ)
FOKUS
FORTITER (Kaštela)
FORTUNA-BUDAPEST
Ganz-Kesjar
Germinal Karate Castelfranco
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
Honda
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
JASTREB
KAPTOL
Karate klub Esseker
Karate LZ Pinzgau
Karlovac 1969
KK 10. DAN
KK BIHAĆ
KK JADRAN
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KOSTRENA
LOTOS ZAGREB
Mala Subotica
Mars Zagreb
Međimurje
Metal - Jurdani
Mladost
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
NOVIGRAD
OBI Kaštela
OMEGA
OPATIJA
Polet
Polisportiva NAKAYAMA
PORTO TOLERO
Princ
PSE-Shindo
RENAKO ZAGREB
RI CROATIA
Ronin
SAMOBOR
Slavonski Brod
Slovak National Team
SOKOL
Sport School Karate Bratislava
Sporting Budo Budapest
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
SUSEDGRAD
SZARVAS
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
TUŠKANAC
VARAŽDIN
VELIKA GORICA
Virovitica
VOLOSKO
ZAMET
ZRINSKI
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenici (U12) -38
Kumite - Ml. kadetkinje (U14) -50
Kumite - Kadeti (U16) -63
Kumite - Seniorke -61
Kumite - Učenici (U12) -38
814
0
LUKA STEKOVIĆ (KA 1969)
64
0
LOVRO BEM (10.DAN)
814
0
LUKA STEKOVIĆ (KA 1969)
847
0
DÁNIEL VARGA (GANZKES)
363
0
JURAJ GOLEMAC (KKHZG)
847
0
DÁNIEL VARGA (GANZKES)
551
0
IVAN EREIZ (CBSPULA)
22
0
GORDAN PECIKOZIĆ (DURDEVA)
814
0
LUKA STEKOVIĆ (KA 1969)
305
0
MÁTÉ NAGY (SZARVAS)
64
LOVRO BEM (10.DAN)
368
0
FRAN ŠIMUNIĆ (KKHZG)
144
0
ZALÁN BILISICS (BVSC)
874
0
KARLO MARITNOVIĆ (CROHEC)
156
0
DOMINIK DŽAJKIĆ (FOKUS)
649
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
782
0
FARUK MERDIĆ (KKBIHAĆ)
682
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
847
0
DÁNIEL VARGA (GANZKES)
551
0
IVAN EREIZ (CBSPULA)
305
0
MÁTÉ NAGY (SZARVAS)
64
0
LOVRO BEM (10.DAN)
144
0
ZALÁN BILISICS (BVSC)
874
0
KARLO MARITNOVIĆ (CROHEC)
649
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
682
0
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
847
0
DÁNIEL VARGA (GANZKES)
305
0
MÁTÉ NAGY (SZARVAS)
144
0
ZALÁN BILISICS (BVSC)
682
0
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
305
0
MÁTÉ NAGY (SZARVAS)
682
0
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
649
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
144
0
ZALÁN BILISICS (BVSC)
649
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
Osvajači medalja
1. IVAN TERIHAJ, SAMOBOR
2. MÁTÉ NAGY, SZARVAS
3. DÁNIEL VARGA, Ganz-Kesjar
3. KRISTIJAN TOPLIČANEC, GLOBUS Čakovec
Kumite - Ml. kadetkinje (U14) -50
552
MARINA POSSI (CBSPULA)
552
0
MARINA POSSI (CBSPULA)
39
0
TIHANA ŠULEK (ET)
39
0
TIHANA ŠULEK (ET)
716
0
JOVANA VUKČEVIĆ (BAR)
332
IVONA KRASIĆ (FORTITE)
607
IVONA CIGLAR (KK "VŽ")
552
MARINA POSSI (CBSPULA)
75
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
242
KATALIN KOHLHOFFER (SHINDO)
570
LJUBICA LOVRIĆ (OBI KAŠ)
264
EMA SELMAN (KKBIHAĆ)
39
0
TIHANA ŠULEK (ET)
332
0
IVONA KRASIĆ (FORTITE)
607
0
IVONA CIGLAR (KK "VŽ")
552
0
MARINA POSSI (CBSPULA)
75
0
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
242
0
KATALIN KOHLHOFFER (SHINDO)
570
0
LJUBICA LOVRIĆ (OBI KAŠ)
264
0
EMA SELMAN (KKBIHAĆ)
39
0
TIHANA ŠULEK (ET)
607
0
IVONA CIGLAR (KK "VŽ")
75
0
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
264
0
EMA SELMAN (KKBIHAĆ)
607
0
IVONA CIGLAR (KK "VŽ")
75
0
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
242
KATALIN KOHLHOFFER (SHINDO)
264
0
EMA SELMAN (KKBIHAĆ)
242
0
KATALIN KOHLHOFFER (SHINDO)
Osvajači medalja
1. IVONA CIGLAR, VARAŽDIN
2. MIA GRETA ZORKO, STIJENA
3. TIHANA ŠULEK, Euro-Tera
3. KATALIN KOHLHOFFER, PSE-Shindo
Kumite - Kadeti (U16) -63
285
0
LUKA VUČINIĆ (JASTREB)
213
0
MARCELL FALUSI (FORTUNA)
213
0
MARCELL FALUSI (FORTUNA)
422
0
DAVID PODSKLAN (SLOVKNT)
285
0
LUKA VUČINIĆ (JASTREB)
848
0
DAVID PAVIĆ (SUSEDGR)
311
0
ZSOLT SPRINGER (SPORTIN)
213
0
MARCELL FALUSI (FORTUNA)
80
0
TONI TOMIĆ (BSHDOZG)
422
0
DAVID PODSKLAN (SLOVKNT)
377
0
JOVAN ĆIRIĆ (BOEGRKS)
735
0
FRANE PEJKOVIĆ (JADRAN)
729
0
MILOŠ ADŽIĆ (BAR)
423
0
MICHAL MASRNA (SLOVKNT)
255
0
LEON TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
553
0
MARK KMET (CBSPULA)
308
0
GERGŐ TAKÁCS (SPORTIN)
190
0
KRISTIJAN OBRAZOVIĆ (VGORICA)
759
0
TOMISLAV FAJERBACH (LOTOS)
627
0
JOSIP UGRINA (OBI KAŠ)
848
0
DAVID PAVIĆ (SUSEDGR)
213
0
MARCELL FALUSI (FORTUNA)
422
0
DAVID PODSKLAN (SLOVKNT)
735
0
FRANE PEJKOVIĆ (JADRAN)
729
0
MILOŠ ADŽIĆ (BAR)
255
0
LEON TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
190
0
KRISTIJAN OBRAZOVIĆ (VGORICA)
627
0
JOSIP UGRINA (OBI KAŠ)
848
0
DAVID PAVIĆ (SUSEDGR)
422
0
DAVID PODSKLAN (SLOVKNT)
255
0
LEON TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
190
0
KRISTIJAN OBRAZOVIĆ (VGORICA)
848
0
DAVID PAVIĆ (SUSEDGR)
255
0
LEON TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
729
0
MILOŠ ADŽIĆ (BAR)
553
0
MARK KMET (CBSPULA)
190
0
KRISTIJAN OBRAZOVIĆ (VGORICA)
729
0
MILOŠ ADŽIĆ (BAR)
Osvajači medalja
1. DAVID PAVIĆ, SUSEDGRAD
2. LEON TOMLJANOVIĆ, TUŠKANAC
3. DAVID PODSKLAN, Slovak National Team
3. MILOŠ ADŽIĆ, Bar
Kumite - Seniorke -61
218
HENRIETT FÜLÖP (FORTUNA)
554
0
VIKTORIJA GROMIĆ (CBSPULA)
218
0
HENRIETT FÜLÖP (FORTUNA)
625
LUCIJA ČATLAK (ŠIBENIK)
493
INGRIDA SUCHÁNKOVÁ (SLOVKNT)
911
PETRA ŽIC (OPATIJA)
218
0
HENRIETT FÜLÖP (FORTUNA)
625
0
LUCIJA ČATLAK (ŠIBENIK)
493
0
INGRIDA SUCHÁNKOVÁ (SLOVKNT)
911
0
PETRA ŽIC (OPATIJA)
625
0
LUCIJA ČATLAK (ŠIBENIK)
493
0
INGRIDA SUCHÁNKOVÁ (SLOVKNT)
Osvajači medalja
1. INGRIDA SUCHÁNKOVÁ, Slovak National Team
2. LUCIJA ČATLAK, ŠIBENIK
3. HENRIETT FÜLÖP, FORTUNA-BUDAPEST
3. ----