Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
4th Zagreb karate Cup
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
9. ZMAJ RIJEKA
A.S.D. KARATE CLUB 2003
Arashi SC
BANJA LUKA
Bar
Barcsi Városi Sportegyesület
Beogradski karate saveza
Budai XI
BUSHIDO
BVSC-Fighter
CBS PULA
CROHERC
Delta
Dr.Ante Starčević
ĐURĐEVAC
Euro-Tera
Farmex
FINIDA (POREČ)
FOKUS
FORTITER (Kaštela)
FORTUNA-BUDAPEST
Ganz-Kesjar
Germinal Karate Castelfranco
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
Honda
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
JASTREB
KAPTOL
Karate klub Esseker
Karate LZ Pinzgau
Karlovac 1969
KK 10. DAN
KK BIHAĆ
KK JADRAN
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KOSTRENA
LOTOS ZAGREB
Mala Subotica
Mars Zagreb
Međimurje
Metal - Jurdani
Mladost
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
NOVIGRAD
OBI Kaštela
OMEGA
OPATIJA
Polet
Polisportiva NAKAYAMA
PORTO TOLERO
Princ
PSE-Shindo
RENAKO ZAGREB
RI CROATIA
Ronin
SAMOBOR
Slavonski Brod
Slovak National Team
SOKOL
Sport School Karate Bratislava
Sporting Budo Budapest
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
SUSEDGRAD
SZARVAS
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
TUŠKANAC
VARAŽDIN
VELIKA GORICA
Virovitica
VOLOSKO
ZAMET
ZRINSKI
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Kadeti (U16) +70
Kumite - Kadetkinje (U16) -47
Kumite - Kadetkinje (U16) +54
Kumite - Juniori (U18) -76
Kumite - Juniorke (U18) +59
Kumite - Kadeti (U16) +70
385
0
NEMANJA SPASIĆ (BOEGRKS)
663
0
VLADIMIR OSTOJIĆ (CROHEC)
385
0
NEMANJA SPASIĆ (BOEGRKS)
771
0
KARLO VERŠIĆ (CRO)
427
0
TOMÁŠ KÓSA (SLOVKNT)
385
0
NEMANJA SPASIĆ (BOEGRKS)
297
0
NINO CMREČNJAK (MEĐIMUR)
663
0
VLADIMIR OSTOJIĆ (CROHEC)
771
0
KARLO VERŠIĆ (CRO)
96
0
DÁNIEL CSATÓ (GANZKES)
517
0
LEONARD ŠOGORIĆ (SAMOBOR)
92
0
LUKA BEBIĆ (REN ZG)
182
0
IGOR VRBAN (VGORICA)
473
0
LEON JUGOVAC (METAL)
508
0
IAN BAŽDAR (SAMOBOR)
820
0
MARKO VLAIĆ (TUSKNC)
354
0
LUKA RAIČEVIĆ (TAD )
662
0
IVAN PEHAR (CROHEC)
375
NOVO BOJIČIĆ (BOEGRKS)
427
0
TOMÁŠ KÓSA (SLOVKNT)
663
0
VLADIMIR OSTOJIĆ (CROHEC)
771
0
KARLO VERŠIĆ (CRO)
517
0
LEONARD ŠOGORIĆ (SAMOBOR)
182
0
IGOR VRBAN (VGORICA)
508
0
IAN BAŽDAR (SAMOBOR)
354
0
LUKA RAIČEVIĆ (TAD )
375
0
NOVO BOJIČIĆ (BOEGRKS)
427
0
TOMÁŠ KÓSA (SLOVKNT)
771
0
KARLO VERŠIĆ (CRO)
182
0
IGOR VRBAN (VGORICA)
354
0
LUKA RAIČEVIĆ (TAD )
427
0
TOMÁŠ KÓSA (SLOVKNT)
182
0
IGOR VRBAN (VGORICA)
508
0
IAN BAŽDAR (SAMOBOR)
473
0
LEON JUGOVAC (METAL)
354
0
LUKA RAIČEVIĆ (TAD )
508
0
IAN BAŽDAR (SAMOBOR)
Osvajači medalja
1. IGOR VRBAN, VELIKA GORICA
2. TOMÁŠ KÓSA, Slovak National Team
3. KARLO VERŠIĆ, RI CROATIA
3. LUKA RAIČEVIĆ, TAD RIJEKA
Kumite - Kadetkinje (U16) -47
803
0
FEDERICA MAGANUCO (KC03)
296
0
LUNA HAMER (MEĐIMUR)
296
0
LUNA HAMER (MEĐIMUR)
406
0
DOMINIKA BOGAROVA (SLOVKNT)
803
0
FEDERICA MAGANUCO (KC03)
612
0
TARA NIKOLIĆ (KK "VŽ")
519
0
KATARÍNA LANGOVÁ (SLOVKNT)
296
0
LUNA HAMER (MEĐIMUR)
406
0
DOMINIKA BOGAROVA (SLOVKNT)
740
0
KATARINA SARIĆ (JADRAN)
815
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
343
0
ALICE BELVINI (CAST)
603
0
ANTONIJA ENGLER (KK "VŽ")
591
DOROTEA RUMENJAK (KK IPON)
407
0
LAURA PALINKÁŠOVÁ (SLOVKNT)
749
0
EMA ŽIVČIĆ (CRO)
194
MIA MIJOVIĆ (VGORICA)
612
0
TARA NIKOLIĆ (KK "VŽ")
296
0
LUNA HAMER (MEĐIMUR)
406
0
DOMINIKA BOGAROVA (SLOVKNT)
815
0
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
343
0
ALICE BELVINI (CAST)
591
0
DOROTEA RUMENJAK (KK IPON)
749
0
EMA ŽIVČIĆ (CRO)
194
0
MIA MIJOVIĆ (VGORICA)
612
0
TARA NIKOLIĆ (KK "VŽ")
406
0
DOMINIKA BOGAROVA (SLOVKNT)
591
0
DOROTEA RUMENJAK (KK IPON)
194
0
MIA MIJOVIĆ (VGORICA)
612
0
TARA NIKOLIĆ (KK "VŽ")
194
0
MIA MIJOVIĆ (VGORICA)
749
EMA ŽIVČIĆ (CRO)
591
0
DOROTEA RUMENJAK (KK IPON)
749
0
EMA ŽIVČIĆ (CRO)
Osvajači medalja
1. MIA MIJOVIĆ, VELIKA GORICA
2. TARA NIKOLIĆ, VARAŽDIN
3. LUNA HAMER, Međimurje
3. DOROTEA RUMENJAK, IPON ZAGREB
Kumite - Kadetkinje (U16) +54
805
0
MELANIE CORBATTO (KC03)
516
0
MARCELA LANGOVÁ (SLOVKNT)
805
0
MELANIE CORBATTO (KC03)
413
0
NINA JELŽOVÁ (SLOVKNT)
805
0
MELANIE CORBATTO (KC03)
410
0
PETRA PICHOVA (SLOVKNT)
805
0
MELANIE CORBATTO (KC03)
336
0
PETRA GRGIĆ (FORTITE)
516
MARCELA LANGOVÁ (SLOVKNT)
253
0
DORA OPAČAK (ZRINSKI)
48
0
NIKA ČEBOHIN (OMEGA)
413
NINA JELŽOVÁ (SLOVKNT)
215
0
PERGEL BLANKA (FORTUNA)
56
0
IVANA BOROMISA (STUDNT)
410
PETRA PICHOVA (SLOVKNT)
177
STELLA CRNOBRNJA (KGB)
736
JOSIPA BODROŽIĆ SELAK (JADRAN)
723
0
VASILISA BUJIĆ (BAR)
854
0
SADEA BEĆIROVIĆ (SUSEDGR)
515
SARAH HRNKOVÁ (SLOVKNT)
546
0
LAURA FUČIK (DELTA)
293
0
LUCIJA LESJAK (MEĐIMUR)
414
ALEXA HAMŠÍKOVÁ (SLOVKNT)
631
0
ZSÓFIA VAS (MTK-BUD)
34
0
DORA CRNČEVIĆ (RONIN)
412
MERCEDES NEHILOVA (SLOVKNT)
411
MONIKA PEKARCIKOVA (SLOVKNT)
369
KATARINA JELIČIĆ (KKHZG)
336
0
PETRA GRGIĆ (FORTITE)
516
0
MARCELA LANGOVÁ (SLOVKNT)
253
0
DORA OPAČAK (ZRINSKI)
413
0
NINA JELŽOVÁ (SLOVKNT)
56
0
IVANA BOROMISA (STUDNT)
410
0
PETRA PICHOVA (SLOVKNT)
177
0
STELLA CRNOBRNJA (KGB)
736
0
JOSIPA BODROŽIĆ SELAK (JADRAN)
854
0
SADEA BEĆIROVIĆ (SUSEDGR)
515
0
SARAH HRNKOVÁ (SLOVKNT)
293
0
LUCIJA LESJAK (MEĐIMUR)
414
0
ALEXA HAMŠÍKOVÁ (SLOVKNT)
631
0
ZSÓFIA VAS (MTK-BUD)
412
0
MERCEDES NEHILOVA (SLOVKNT)
411
0
MONIKA PEKARCIKOVA (SLOVKNT)
369
0
KATARINA JELIČIĆ (KKHZG)
336
0
PETRA GRGIĆ (FORTITE)
413
0
NINA JELŽOVÁ (SLOVKNT)
410
0
PETRA PICHOVA (SLOVKNT)
177
0
STELLA CRNOBRNJA (KGB)
854
0
SADEA BEĆIROVIĆ (SUSEDGR)
293
0
LUCIJA LESJAK (MEĐIMUR)
412
0
MERCEDES NEHILOVA (SLOVKNT)
411
0
MONIKA PEKARCIKOVA (SLOVKNT)
336
0
PETRA GRGIĆ (FORTITE)
410
0
PETRA PICHOVA (SLOVKNT)
854
0
SADEA BEĆIROVIĆ (SUSEDGR)
412
0
MERCEDES NEHILOVA (SLOVKNT)
336
0
PETRA GRGIĆ (FORTITE)
854
0
SADEA BEĆIROVIĆ (SUSEDGR)
515
0
SARAH HRNKOVÁ (SLOVKNT)
723
0
VASILISA BUJIĆ (BAR)
293
0
LUCIJA LESJAK (MEĐIMUR)
515
0
SARAH HRNKOVÁ (SLOVKNT)
412
0
MERCEDES NEHILOVA (SLOVKNT)
293
0
LUCIJA LESJAK (MEĐIMUR)
Osvajači medalja
1. SADEA BEĆIROVIĆ, SUSEDGRAD
2. PETRA GRGIĆ, FORTITER (Kaštela)
3. PETRA PICHOVA, Slovak National Team
3. LUCIJA LESJAK, Međimurje
Kumite - Juniori (U18) -76
905
MARTIN BAŇAS (SLOVKNT)
905
0
MARTIN BAŇAS (SLOVKNT)
176
0
FRAN PRIŽMIĆ (KGB)
176
0
FRAN PRIŽMIĆ (KGB)
904
0
ĽUBOŠ DŽAČOVSKÝ (SLOVKNT)
902
0
MATEO HAJDER (SOKOL)
904
0
ĽUBOŠ DŽAČOVSKÝ (SLOVKNT)
295
LEON MARCIUŠ (MEĐIMUR)
510
IGOR KATANEC BEKETIĆ (SAMOBOR)
639
ÁRON MÁLNAI (MTK-BUD)
602
TOMISLAV HREN (HR.DRAG)
176
FRAN PRIŽMIĆ (KGB)
791
KARLO MARTIĆ (0354451)
905
MARTIN BAŇAS (SLOVKNT)
135
0
ERIK CSATÓ (GANZKES)
518
0
LEONARD ŠOGORIĆ (SAMOBOR)
906
DOMINIK BUDAY (SLOVKNT)
727
BEPO VASIĆ (SOKOL)
16
IVAN LULIĆ (BSHDOZG)
557
BRUNO KATAVIĆ (KTC KŽ)
104
ARON ŠAHINI (ZAMET)
722
KARLO MATAN (SOKOL)
903
TOMÁŠ FUZER (SLOVKNT)
904
0
ĽUBOŠ DŽAČOVSKÝ (SLOVKNT)
295
0
LEON MARCIUŠ (MEĐIMUR)
510
0
IGOR KATANEC BEKETIĆ (SAMOBOR)
639
0
ÁRON MÁLNAI (MTK-BUD)
602
0
TOMISLAV HREN (HR.DRAG)
176
0
FRAN PRIŽMIĆ (KGB)
791
0
KARLO MARTIĆ (0354451)
905
0
MARTIN BAŇAS (SLOVKNT)
135
0
ERIK CSATÓ (GANZKES)
906
0
DOMINIK BUDAY (SLOVKNT)
727
0
BEPO VASIĆ (SOKOL)
16
0
IVAN LULIĆ (BSHDOZG)
557
0
BRUNO KATAVIĆ (KTC KŽ)
104
0
ARON ŠAHINI (ZAMET)
722
0
KARLO MATAN (SOKOL)
903
0
TOMÁŠ FUZER (SLOVKNT)
904
0
ĽUBOŠ DŽAČOVSKÝ (SLOVKNT)
510
0
IGOR KATANEC BEKETIĆ (SAMOBOR)
176
0
FRAN PRIŽMIĆ (KGB)
791
0
KARLO MARTIĆ (0354451)
906
0
DOMINIK BUDAY (SLOVKNT)
16
0
IVAN LULIĆ (BSHDOZG)
557
0
BRUNO KATAVIĆ (KTC KŽ)
722
0
KARLO MATAN (SOKOL)
904
0
ĽUBOŠ DŽAČOVSKÝ (SLOVKNT)
791
0
KARLO MARTIĆ (0354451)
906
0
DOMINIK BUDAY (SLOVKNT)
557
0
BRUNO KATAVIĆ (KTC KŽ)
791
0
KARLO MARTIĆ (0354451)
557
0
BRUNO KATAVIĆ (KTC KŽ)
104
ARON ŠAHINI (ZAMET)
722
0
KARLO MATAN (SOKOL)
104
0
ARON ŠAHINI (ZAMET)
906
0
DOMINIK BUDAY (SLOVKNT)
104
0
ARON ŠAHINI (ZAMET)
Osvajači medalja
1. KARLO MARTIĆ, Slavonski Brod
2. BRUNO KATAVIĆ, KK KTC KRIŽEVCI
3. ĽUBOŠ DŽAČOVSKÝ, Slovak National Team
3. DOMINIK BUDAY, Slovak National Team
Kumite - Juniorke (U18) +59
216
0
PERGEL BLANKA (FORTUNA)
378
0
ĐURĐINA VIĆOVAC (BOEGRKS)
378
0
ĐURĐINA VIĆOVAC (BOEGRKS)
340
0
VILMA KRASIĆ (FORTITE)
439
0
TATIANA TAPAJĆÍKOVÁ (SLOVKNT)
294
0
LUCIJA LESJAK (MEĐIMUR)
340
VILMA KRASIĆ (FORTITE)
216
0
PERGEL BLANKA (FORTUNA)
58
0
MIHAELA MRAZOVIĆ (STUDNT)
378
ĐURĐINA VIĆOVAC (BOEGRKS)
57
0
LAURA REHAK (STUDNT)
383
0
VARJA TOPALOVIĆ (BOEGRKS)
438
KAROLÍNA KOLLÁROVÁ (SLOVKNT)
341
0
PETRA GRGIĆ (FORTITE)
374
0
JELENA SINĐELIĆ (BOEGRKS)
806
MELANIE CORBATTO (KC03)
439
0
TATIANA TAPAJĆÍKOVÁ (SLOVKNT)
340
0
VILMA KRASIĆ (FORTITE)
58
0
MIHAELA MRAZOVIĆ (STUDNT)
378
0
ĐURĐINA VIĆOVAC (BOEGRKS)
57
0
LAURA REHAK (STUDNT)
438
0
KAROLÍNA KOLLÁROVÁ (SLOVKNT)
341
0
PETRA GRGIĆ (FORTITE)
806
0
MELANIE CORBATTO (KC03)
340
0
VILMA KRASIĆ (FORTITE)
58
0
MIHAELA MRAZOVIĆ (STUDNT)
57
0
LAURA REHAK (STUDNT)
341
0
PETRA GRGIĆ (FORTITE)
58
0
MIHAELA MRAZOVIĆ (STUDNT)
57
0
LAURA REHAK (STUDNT)
438
0
KAROLÍNA KOLLÁROVÁ (SLOVKNT)
383
0
VARJA TOPALOVIĆ (BOEGRKS)
341
0
PETRA GRGIĆ (FORTITE)
383
0
VARJA TOPALOVIĆ (BOEGRKS)
Osvajači medalja
1. LAURA REHAK, STUDENT
2. MIHAELA MRAZOVIĆ, STUDENT
3. VILMA KRASIĆ, FORTITER (Kaštela)
3. VARJA TOPALOVIĆ, Beogradski karate saveza