Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
4th Zagreb karate Cup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
9. ZMAJ RIJEKA
A.S.D. KARATE CLUB 2003
Arashi SC
BANJA LUKA
Bar
Barcsi Városi Sportegyesület
Beogradski karate saveza
Budai XI
BUSHIDO
BVSC-Fighter
CBS PULA
CROHERC
Delta
Dr.Ante Starčević
ĐURĐEVAC
Euro-Tera
Farmex
FINIDA (POREČ)
FOKUS
FORTITER (Kaštela)
FORTUNA-BUDAPEST
Ganz-Kesjar
Germinal Karate Castelfranco
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
Honda
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
JASTREB
KAPTOL
Karate klub Esseker
Karate LZ Pinzgau
Karlovac 1969
KK 10. DAN
KK BIHAĆ
KK JADRAN
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KOSTRENA
LOTOS ZAGREB
Mala Subotica
Mars Zagreb
Međimurje
Metal - Jurdani
Mladost
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
NOVIGRAD
OBI Kaštela
OMEGA
OPATIJA
Polet
Polisportiva NAKAYAMA
PORTO TOLERO
Princ
PSE-Shindo
RENAKO ZAGREB
RI CROATIA
Ronin
SAMOBOR
Slavonski Brod
Slovak National Team
SOKOL
Sport School Karate Bratislava
Sporting Budo Budapest
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
SUSEDGRAD
SZARVAS
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
TUŠKANAC
VARAŽDIN
VELIKA GORICA
Virovitica
VOLOSKO
ZAMET
ZRINSKI
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Young boys (U10) -30
Kumite - Young boys (U10) -34
Kumite - Young girls (U10) -28
Y. Girls B (U10)
Kumite - Young boys (U10) -30
501
0
BORNA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
38
0
OLIVER PIŠONIĆ (ET)
38
0
OLIVER PIŠONIĆ (ET)
134
0
DÁVID CSAPÓ (GANZKES)
501
0
BORNA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
26
0
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
680
0
KRISTIJAN FRANK (KKHZG)
275
0
PETAR PRERADOVIĆ (B.LUKA)
208
0
KIRÁLY GYŐZŐ (FORTUNA)
652
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
38
0
OLIVER PIŠONIĆ (ET)
26
0
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
680
0
KRISTIJAN FRANK (KKHZG)
208
0
KIRÁLY GYŐZŐ (FORTUNA)
26
0
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
208
0
KIRÁLY GYŐZŐ (FORTUNA)
680
0
KRISTIJAN FRANK (KKHZG)
652
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
Medalists
1. VALERIO PREVEDAN, ĐURĐEVAC
2. KIRÁLY GYŐZŐ, FORTUNA-BUDAPEST
3. OLIVER PIŠONIĆ, Euro-Tera
3. KRISTIJAN FRANK, Hercegovina-Zagreb
Kumite - Young boys (U10) -34
587
0
DOMONKOS BARTA (BUDAIXI)
274
0
LUKA PEJIĆ (B.LUKA)
587
0
DOMONKOS BARTA (BUDAIXI)
756
0
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
274
LUKA PEJIĆ (B.LUKA)
312
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
31
0
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
615
DUJE HUBER (OBI KAŠ)
756
0
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
274
0
LUKA PEJIĆ (B.LUKA)
312
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
615
0
DUJE HUBER (OBI KAŠ)
756
0
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
312
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
615
0
DUJE HUBER (OBI KAŠ)
31
0
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
Medalists
1. DOMINIK ŠONJE, LOTOS ZAGREB
2. DAVID MILINOVICH, OPATIJA
3. LUKA PEJIĆ, BANJA LUKA
3. IVAN JURIČIĆ, ĐURĐEVAC
Kumite - Young girls (U10) -28
199
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
199
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
800
0
VALENTINA DA DONATIS (KC03)
572
NIKA BEŠLIJA (OBI KAŠ)
645
ANASTASIJA BALAĆ (B.LUKA)
227
SONJA RAJKO (FINIDA)
199
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
572
0
NIKA BEŠLIJA (OBI KAŠ)
645
0
ANASTASIJA BALAĆ (B.LUKA)
227
0
SONJA RAJKO (FINIDA)
572
0
NIKA BEŠLIJA (OBI KAŠ)
227
0
SONJA RAJKO (FINIDA)
645
ANASTASIJA BALAĆ (B.LUKA)
Medalists
1. SONJA RAJKO, FINIDA (POREČ)
2. NIKA BEŠLIJA, OBI Kaštela
3. LUCIJA KIRINIĆ, VELIKA GORICA
3. ANASTASIJA BALAĆ, BANJA LUKA
Y. Girls B (U10)
280
TARA ĐUDARIĆ (POLET)
258
0
LANA RAŠIĆ (OMEGA)
163
0
LANA ĐORDIĆ (FOKUS)
280
0
TARA ĐUDARIĆ (POLET)
644
0
ANASTASIJA BALAĆ (B.LUKA)
91
0
VERONIKA BEBIĆ (REN ZG)
544
0
LEONIE BRUNDLINGER (PINZGAU)
161
0
PETRA DAMIŠ (FOKUS)
892
0
DORA DRŽANIĆ (BSHDOZG)
258
0
LANA RAŠIĆ (OMEGA)
280
0
TARA ĐUDARIĆ (POLET)
91
0
VERONIKA BEBIĆ (REN ZG)
892
0
DORA DRŽANIĆ (BSHDOZG)
258
0
LANA RAŠIĆ (OMEGA)
892
0
DORA DRŽANIĆ (BSHDOZG)
Medalists
1. LANA RAŠIĆ, OMEGA
2. DORA DRŽANIĆ, BUSHIDO
3. TARA ĐUDARIĆ, Polet
3. ----