Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
4th Zagreb karate Cup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
9. ZMAJ RIJEKA
A.S.D. KARATE CLUB 2003
Arashi SC
BANJA LUKA
Bar
Barcsi Városi Sportegyesület
Beogradski karate saveza
Budai XI
BUSHIDO
BVSC-Fighter
CBS PULA
CROHERC
Delta
Dr.Ante Starčević
ĐURĐEVAC
Euro-Tera
Farmex
FINIDA (POREČ)
FOKUS
FORTITER (Kaštela)
FORTUNA-BUDAPEST
Ganz-Kesjar
Germinal Karate Castelfranco
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
Honda
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
JASTREB
KAPTOL
Karate klub Esseker
Karate LZ Pinzgau
Karlovac 1969
KK 10. DAN
KK BIHAĆ
KK JADRAN
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KOSTRENA
LOTOS ZAGREB
Mala Subotica
Mars Zagreb
Međimurje
Metal - Jurdani
Mladost
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
NOVIGRAD
OBI Kaštela
OMEGA
OPATIJA
Polet
Polisportiva NAKAYAMA
PORTO TOLERO
Princ
PSE-Shindo
RENAKO ZAGREB
RI CROATIA
Ronin
SAMOBOR
Slavonski Brod
Slovak National Team
SOKOL
Sport School Karate Bratislava
Sporting Budo Budapest
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
SUSEDGRAD
SZARVAS
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
TUŠKANAC
VARAŽDIN
VELIKA GORICA
Virovitica
VOLOSKO
ZAMET
ZRINSKI
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Ml. učenice (U10) -28
Kumite - Ml. učenice (U10) -32
Kumite - Učenici (U12) -30
Kumite - Učenici (U12) -34
Kumite - Učenici (U12) -46
Kumite - Učenice (U12) -36
Kumite - Kadeti (U16) -57
Kumite - Kadetkinje (U16) -47
Kumite - Kadetkinje (U16) +54
Kumite - Juniorke (U18) -48
Kumite - Juniorke (U18) +59
Kumite - Ml. učenice (U10) -28
199
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
199
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
800
0
VALENTINA DA DONATIS (KC03)
572
NIKA BEŠLIJA (OBI KAŠ)
645
ANASTASIJA BALAĆ (B.LUKA)
227
SONJA RAJKO (FINIDA)
199
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
572
0
NIKA BEŠLIJA (OBI KAŠ)
645
0
ANASTASIJA BALAĆ (B.LUKA)
227
0
SONJA RAJKO (FINIDA)
572
0
NIKA BEŠLIJA (OBI KAŠ)
227
0
SONJA RAJKO (FINIDA)
645
ANASTASIJA BALAĆ (B.LUKA)
Medalists
1. SONJA RAJKO, FINIDA (POREČ)
2. NIKA BEŠLIJA, OBI Kaštela
3. LUCIJA KIRINIĆ, VELIKA GORICA
3. ANASTASIJA BALAĆ, BANJA LUKA
Kumite - Ml. učenice (U10) -32
189
0
KIARA BRSTILO (VGORICA)
157
0
TINA LUKAČIĆ (FOKUS)
816
0
MARTINA VARONE (KC03)
792
0
FRANKA GOLEMAC (KKHZG)
189
0
KIARA BRSTILO (VGORICA)
816
0
MARTINA VARONE (KC03)
Medalists
1. KIARA BRSTILO, VELIKA GORICA
2. MARTINA VARONE, A.S.D. KARATE CLUB 2003
3. ----
3. FRANKA GOLEMAC, Hercegovina-Zagreb
Kumite - Učenici (U12) -30
668
0
MATE ŠARAVANJA (CROHEC)
185
0
IVAN IVELJ (VGORICA)
185
0
IVAN IVELJ (VGORICA)
619
0
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
209
0
KIRÁLY GYŐZŐ (FORTUNA)
668
0
MATE ŠARAVANJA (CROHEC)
185
IVAN IVELJ (VGORICA)
670
0
LUKA VASILJ (CROHEC)
619
0
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
99
GERGELY NYÍRI (GANZKES)
616
0
ZSOMBOR DUDÁS (MTK-BUD)
540
0
MUHAMED MURTIĆ (KKBIHAĆ)
674
ANDRIJA VASILJ (CROHEC)
819
0
NINO BLAGUS (KK MS)
681
0
KARIM KRKLEC (KKHZG)
798
LORENZO DE DONATIS (KC03)
209
0
KIRÁLY GYŐZŐ (FORTUNA)
185
0
IVAN IVELJ (VGORICA)
619
0
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
99
0
GERGELY NYÍRI (GANZKES)
616
0
ZSOMBOR DUDÁS (MTK-BUD)
674
0
ANDRIJA VASILJ (CROHEC)
681
0
KARIM KRKLEC (KKHZG)
798
0
LORENZO DE DONATIS (KC03)
209
0
KIRÁLY GYŐZŐ (FORTUNA)
619
0
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
616
0
ZSOMBOR DUDÁS (MTK-BUD)
681
0
KARIM KRKLEC (KKHZG)
209
0
KIRÁLY GYŐZŐ (FORTUNA)
616
0
ZSOMBOR DUDÁS (MTK-BUD)
674
0
ANDRIJA VASILJ (CROHEC)
540
0
MUHAMED MURTIĆ (KKBIHAĆ)
681
0
KARIM KRKLEC (KKHZG)
540
0
MUHAMED MURTIĆ (KKBIHAĆ)
Medalists
1. ZSOMBOR DUDÁS, MTK BUDAPEST KARATE TEAM
2. KIRÁLY GYŐZŐ, FORTUNA-BUDAPEST
3. IVAN IVELJ, VELIKA GORICA
3. MUHAMED MURTIĆ, KK BIHAĆ
Kumite - Učenici (U12) -34
193
MATEJ VUKOVIĆ (VGORICA)
193
0
MATEJ VUKOVIĆ (VGORICA)
284
0
JAKOV KUPINA (JASTREB)
284
0
JAKOV KUPINA (JASTREB)
391
0
LOVRO JELINIĆ (BSHDOZG)
559
0
LAZAR MARKOVIĆ (KKBIHAĆ)
897
0
KARLO MANDŽO (FORTITE)
617
BARNABÁS BARANYI (MTK-BUD)
193
MATEJ VUKOVIĆ (VGORICA)
98
0
ROLAND CSATÓ (GANZKES)
321
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
192
MARIO RADOŠ (VGORICA)
797
ALESSIO PAOLETTI (KC03)
618
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
284
0
JAKOV KUPINA (JASTREB)
897
0
KARLO MANDŽO (FORTITE)
617
0
BARNABÁS BARANYI (MTK-BUD)
193
0
MATEJ VUKOVIĆ (VGORICA)
98
0
ROLAND CSATÓ (GANZKES)
192
0
MARIO RADOŠ (VGORICA)
797
0
ALESSIO PAOLETTI (KC03)
618
0
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
284
0
JAKOV KUPINA (JASTREB)
617
0
BARNABÁS BARANYI (MTK-BUD)
98
0
ROLAND CSATÓ (GANZKES)
618
0
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
617
0
BARNABÁS BARANYI (MTK-BUD)
98
0
ROLAND CSATÓ (GANZKES)
192
0
MARIO RADOŠ (VGORICA)
321
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
618
0
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
192
0
MARIO RADOŠ (VGORICA)
Medalists
1. ROLAND CSATÓ, Ganz-Kesjar
2. BARNABÁS BARANYI, MTK BUDAPEST KARATE TEAM
3. JAKOV KUPINA, JASTREB
3. IVAN JURIČIĆ, ĐURĐEVAC
Kumite - Učenici (U12) -46
300
0
DÁNIEL BAGI (SZARVAS)
614
0
LOVRO ROZMAN (KK "VŽ")
300
0
DÁNIEL BAGI (SZARVAS)
761
0
ALEXANDER LICHNER (SLOVKNT)
799
0
SIMONE ROSSETTI (KC03)
614
0
LOVRO ROZMAN (KK "VŽ")
1
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
713
0
MATIJA PAVIĆEVIĆ (BAR)
324
0
JOSIP PLANINIĆ (FORTITE)
758
0
MAX FAJERBACH (LOTOS)
761
0
ALEXANDER LICHNER (SLOVKNT)
614
0
LOVRO ROZMAN (KK "VŽ")
713
0
MATIJA PAVIĆEVIĆ (BAR)
324
0
JOSIP PLANINIĆ (FORTITE)
761
0
ALEXANDER LICHNER (SLOVKNT)
324
0
JOSIP PLANINIĆ (FORTITE)
713
0
MATIJA PAVIĆEVIĆ (BAR)
758
0
MAX FAJERBACH (LOTOS)
Medalists
1. JOSIP PLANINIĆ, FORTITER (Kaštela)
2. ALEXANDER LICHNER, Slovak National Team
3. LOVRO ROZMAN, VARAŽDIN
3. MATIJA PAVIĆEVIĆ, Bar
Kumite - Učenice (U12) -36
801
0
MARTINA SIMEONE (KC03)
568
0
LOLITA LANA IVAKOVIĆ (OBI KAŠ)
861
0
MARINA JANKOVIĆ (SUSEDGR)
568
0
LOLITA LANA IVAKOVIĆ (OBI KAŠ)
379
0
ALEKSANDRA MILUTINOVIĆ (BOEGRKS)
801
0
MARTINA SIMEONE (KC03)
673
0
ANA PRSKALO (CROHEC)
355
0
TIA MAMELEDŽIJA (TAD )
764
0
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
896
0
EMA NOVAK (VGORICA)
568
0
LOLITA LANA IVAKOVIĆ (OBI KAŠ)
379
0
ALEKSANDRA MILUTINOVIĆ (BOEGRKS)
355
0
TIA MAMELEDŽIJA (TAD )
764
0
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
379
0
ALEKSANDRA MILUTINOVIĆ (BOEGRKS)
355
0
TIA MAMELEDŽIJA (TAD )
764
0
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
673
0
ANA PRSKALO (CROHEC)
Medalists
1. TIA MAMELEDŽIJA, TAD RIJEKA
2. ALEKSANDRA MILUTINOVIĆ, Beogradski karate saveza
3. LOLITA LANA IVAKOVIĆ, OBI Kaštela
3. EMA ŠTIVIĆ, SPORTSLIFE
Kumite - Kadeti (U16) -57
770
FRAN PETKOVIĆ (SPRTSLF)
770
0
FRAN PETKOVIĆ (SPRTSLF)
633
0
BALÁZS VÉCSEI (MTK-BUD)
633
0
BALÁZS VÉCSEI (MTK-BUD)
402
0
PETRO BOCHUSEVYCH (SVK)
770
0
FRAN PETKOVIĆ (SPRTSLF)
197
0
PATRIK MACUKIĆ (VGORICA)
421
DAVID MAROŠI (SLOVKNT)
633
BALÁZS VÉCSEI (MTK-BUD)
418
DÁVID KAJÁNEK (SLOVKNT)
726
EROL LUKOLIĆ (BAR)
419
ZDENKO VANKA (SLOVKNT)
597
PATRIK KOZARIĆ (KK IPON)
402
PETRO BOCHUSEVYCH (SVK)
802
0
NICOLA PUNTIN (KC03)
198
0
SLAVKO VLAHINIĆ (VGORICA)
507
RÓBERT SCHWARTZ (SLOVKNT)
350
DOMINIK BENČAN (TAD )
85
LUKA BJELOVUK (BSHDOZG)
420
MATEJ HAJDU (SLOVKNT)
138
GAVRILO HONING (BVSC)
417
PAVEL SUTIAK (SLOVKNT)
166
BESIM ADEMI (HR.DRAG)
770
0
FRAN PETKOVIĆ (SPRTSLF)
421
0
DAVID MAROŠI (SLOVKNT)
633
0
BALÁZS VÉCSEI (MTK-BUD)
418
0
DÁVID KAJÁNEK (SLOVKNT)
726
0
EROL LUKOLIĆ (BAR)
419
0
ZDENKO VANKA (SLOVKNT)
597
0
PATRIK KOZARIĆ (KK IPON)
402
0
PETRO BOCHUSEVYCH (SVK)
802
0
NICOLA PUNTIN (KC03)
507
0
RÓBERT SCHWARTZ (SLOVKNT)
350
0
DOMINIK BENČAN (TAD )
85
0
LUKA BJELOVUK (BSHDOZG)
420
0
MATEJ HAJDU (SLOVKNT)
138
0
GAVRILO HONING (BVSC)
417
0
PAVEL SUTIAK (SLOVKNT)
166
0
BESIM ADEMI (HR.DRAG)
421
0
DAVID MAROŠI (SLOVKNT)
633
0
BALÁZS VÉCSEI (MTK-BUD)
419
0
ZDENKO VANKA (SLOVKNT)
402
0
PETRO BOCHUSEVYCH (SVK)
507
0
RÓBERT SCHWARTZ (SLOVKNT)
350
0
DOMINIK BENČAN (TAD )
420
0
MATEJ HAJDU (SLOVKNT)
417
0
PAVEL SUTIAK (SLOVKNT)
421
0
DAVID MAROŠI (SLOVKNT)
402
0
PETRO BOCHUSEVYCH (SVK)
350
0
DOMINIK BENČAN (TAD )
417
0
PAVEL SUTIAK (SLOVKNT)
421
0
DAVID MAROŠI (SLOVKNT)
417
0
PAVEL SUTIAK (SLOVKNT)
166
BESIM ADEMI (HR.DRAG)
420
0
MATEJ HAJDU (SLOVKNT)
166
0
BESIM ADEMI (HR.DRAG)
350
0
DOMINIK BENČAN (TAD )
166
0
BESIM ADEMI (HR.DRAG)
Medalists
1. DAVID MAROŠI, Slovak National Team
2. PAVEL SUTIAK, Slovak National Team
3. BALÁZS VÉCSEI, MTK BUDAPEST KARATE TEAM
3. DOMINIK BENČAN, TAD RIJEKA
Kumite - Kadetkinje (U16) -47
803
0
FEDERICA MAGANUCO (KC03)
296
0
LUNA HAMER (MEĐIMUR)
296
0
LUNA HAMER (MEĐIMUR)
406
0
DOMINIKA BOGAROVA (SLOVKNT)
803
0
FEDERICA MAGANUCO (KC03)
612
0
TARA NIKOLIĆ (KK "VŽ")
519
0
KATARÍNA LANGOVÁ (SLOVKNT)
296
0
LUNA HAMER (MEĐIMUR)
406
0
DOMINIKA BOGAROVA (SLOVKNT)
740
0
KATARINA SARIĆ (JADRAN)
815
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
343
0
ALICE BELVINI (CAST)
603
0
ANTONIJA ENGLER (KK "VŽ")
591
DOROTEA RUMENJAK (KK IPON)
407
0
LAURA PALINKÁŠOVÁ (SLOVKNT)
749
0
EMA ŽIVČIĆ (CRO)
194
MIA MIJOVIĆ (VGORICA)
612
0
TARA NIKOLIĆ (KK "VŽ")
296
0
LUNA HAMER (MEĐIMUR)
406
0
DOMINIKA BOGAROVA (SLOVKNT)
815
0
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
343
0
ALICE BELVINI (CAST)
591
0
DOROTEA RUMENJAK (KK IPON)
749
0
EMA ŽIVČIĆ (CRO)
194
0
MIA MIJOVIĆ (VGORICA)
612
0
TARA NIKOLIĆ (KK "VŽ")
406
0
DOMINIKA BOGAROVA (SLOVKNT)
591
0
DOROTEA RUMENJAK (KK IPON)
194
0
MIA MIJOVIĆ (VGORICA)
612
0
TARA NIKOLIĆ (KK "VŽ")
194
0
MIA MIJOVIĆ (VGORICA)
749
EMA ŽIVČIĆ (CRO)
591
0
DOROTEA RUMENJAK (KK IPON)
749
0
EMA ŽIVČIĆ (CRO)
Medalists
1. MIA MIJOVIĆ, VELIKA GORICA
2. TARA NIKOLIĆ, VARAŽDIN
3. LUNA HAMER, Međimurje
3. DOROTEA RUMENJAK, IPON ZAGREB
Kumite - Kadetkinje (U16) +54
805
0
MELANIE CORBATTO (KC03)
516
0
MARCELA LANGOVÁ (SLOVKNT)
805
0
MELANIE CORBATTO (KC03)
413
0
NINA JELŽOVÁ (SLOVKNT)
805
0
MELANIE CORBATTO (KC03)
410
0
PETRA PICHOVA (SLOVKNT)
805
0
MELANIE CORBATTO (KC03)
336
0
PETRA GRGIĆ (FORTITE)
516
MARCELA LANGOVÁ (SLOVKNT)
253
0
DORA OPAČAK (ZRINSKI)
48
0
NIKA ČEBOHIN (OMEGA)
413
NINA JELŽOVÁ (SLOVKNT)
215
0
PERGEL BLANKA (FORTUNA)
56
0
IVANA BOROMISA (STUDNT)
410
PETRA PICHOVA (SLOVKNT)
177
STELLA CRNOBRNJA (KGB)
736
JOSIPA BODROŽIĆ SELAK (JADRAN)
723
0
VASILISA BUJIĆ (BAR)
854
0
SADEA BEĆIROVIĆ (SUSEDGR)
515
SARAH HRNKOVÁ (SLOVKNT)
546
0
LAURA FUČIK (DELTA)
293
0
LUCIJA LESJAK (MEĐIMUR)
414
ALEXA HAMŠÍKOVÁ (SLOVKNT)
631
0
ZSÓFIA VAS (MTK-BUD)
34
0
DORA CRNČEVIĆ (RONIN)
412
MERCEDES NEHILOVA (SLOVKNT)
411
MONIKA PEKARCIKOVA (SLOVKNT)
369
KATARINA JELIČIĆ (KKHZG)
336
0
PETRA GRGIĆ (FORTITE)
516
0
MARCELA LANGOVÁ (SLOVKNT)
253
0
DORA OPAČAK (ZRINSKI)
413
0
NINA JELŽOVÁ (SLOVKNT)
56
0
IVANA BOROMISA (STUDNT)
410
0
PETRA PICHOVA (SLOVKNT)
177
0
STELLA CRNOBRNJA (KGB)
736
0
JOSIPA BODROŽIĆ SELAK (JADRAN)
854
0
SADEA BEĆIROVIĆ (SUSEDGR)
515
0
SARAH HRNKOVÁ (SLOVKNT)
293
0
LUCIJA LESJAK (MEĐIMUR)
414
0
ALEXA HAMŠÍKOVÁ (SLOVKNT)
631
0
ZSÓFIA VAS (MTK-BUD)
412
0
MERCEDES NEHILOVA (SLOVKNT)
411
0
MONIKA PEKARCIKOVA (SLOVKNT)
369
0
KATARINA JELIČIĆ (KKHZG)
336
0
PETRA GRGIĆ (FORTITE)
413
0
NINA JELŽOVÁ (SLOVKNT)
410
0
PETRA PICHOVA (SLOVKNT)
177
0
STELLA CRNOBRNJA (KGB)
854
0
SADEA BEĆIROVIĆ (SUSEDGR)
293
0
LUCIJA LESJAK (MEĐIMUR)
412
0
MERCEDES NEHILOVA (SLOVKNT)
411
0
MONIKA PEKARCIKOVA (SLOVKNT)
336
0
PETRA GRGIĆ (FORTITE)
410
0
PETRA PICHOVA (SLOVKNT)
854
0
SADEA BEĆIROVIĆ (SUSEDGR)
412
0
MERCEDES NEHILOVA (SLOVKNT)
336
0
PETRA GRGIĆ (FORTITE)
854
0
SADEA BEĆIROVIĆ (SUSEDGR)
515
0
SARAH HRNKOVÁ (SLOVKNT)
723
0
VASILISA BUJIĆ (BAR)
293
0
LUCIJA LESJAK (MEĐIMUR)
515
0
SARAH HRNKOVÁ (SLOVKNT)
412
0
MERCEDES NEHILOVA (SLOVKNT)
293
0
LUCIJA LESJAK (MEĐIMUR)
Medalists
1. SADEA BEĆIROVIĆ, SUSEDGRAD
2. PETRA GRGIĆ, FORTITER (Kaštela)
3. PETRA PICHOVA, Slovak National Team
3. LUCIJA LESJAK, Međimurje
Kumite - Juniorke (U18) -48
804
0
FEDERICA MAGANUCO (KC03)
428
0
REBECCA CICHROVÁ (SLOVKNT)
429
0
TEREZKA SPÁLOVÁ (SLOVKNT)
183
0
INES GRDENIĆ (VGORICA)
428
0
REBECCA CICHROVÁ (SLOVKNT)
183
0
INES GRDENIĆ (VGORICA)
Medalists
1. INES GRDENIĆ, VELIKA GORICA
2. REBECCA CICHROVÁ, Slovak National Team
3. TEREZKA SPÁLOVÁ, Slovak National Team
3. FEDERICA MAGANUCO, A.S.D. KARATE CLUB 2003
Kumite - Juniorke (U18) +59
216
0
PERGEL BLANKA (FORTUNA)
378
0
ĐURĐINA VIĆOVAC (BOEGRKS)
378
0
ĐURĐINA VIĆOVAC (BOEGRKS)
340
0
VILMA KRASIĆ (FORTITE)
439
0
TATIANA TAPAJĆÍKOVÁ (SLOVKNT)
294
0
LUCIJA LESJAK (MEĐIMUR)
340
VILMA KRASIĆ (FORTITE)
216
0
PERGEL BLANKA (FORTUNA)
58
0
MIHAELA MRAZOVIĆ (STUDNT)
378
ĐURĐINA VIĆOVAC (BOEGRKS)
57
0
LAURA REHAK (STUDNT)
383
0
VARJA TOPALOVIĆ (BOEGRKS)
438
KAROLÍNA KOLLÁROVÁ (SLOVKNT)
341
0
PETRA GRGIĆ (FORTITE)
374
0
JELENA SINĐELIĆ (BOEGRKS)
806
MELANIE CORBATTO (KC03)
439
0
TATIANA TAPAJĆÍKOVÁ (SLOVKNT)
340
0
VILMA KRASIĆ (FORTITE)
58
0
MIHAELA MRAZOVIĆ (STUDNT)
378
0
ĐURĐINA VIĆOVAC (BOEGRKS)
57
0
LAURA REHAK (STUDNT)
438
0
KAROLÍNA KOLLÁROVÁ (SLOVKNT)
341
0
PETRA GRGIĆ (FORTITE)
806
0
MELANIE CORBATTO (KC03)
340
0
VILMA KRASIĆ (FORTITE)
58
0
MIHAELA MRAZOVIĆ (STUDNT)
57
0
LAURA REHAK (STUDNT)
341
0
PETRA GRGIĆ (FORTITE)
58
0
MIHAELA MRAZOVIĆ (STUDNT)
57
0
LAURA REHAK (STUDNT)
438
0
KAROLÍNA KOLLÁROVÁ (SLOVKNT)
383
0
VARJA TOPALOVIĆ (BOEGRKS)
341
0
PETRA GRGIĆ (FORTITE)
383
0
VARJA TOPALOVIĆ (BOEGRKS)
Medalists
1. LAURA REHAK, STUDENT
2. MIHAELA MRAZOVIĆ, STUDENT
3. VILMA KRASIĆ, FORTITER (Kaštela)
3. VARJA TOPALOVIĆ, Beogradski karate saveza