Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
4th Zagreb karate Cup
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
9. ZMAJ RIJEKA
A.S.D. KARATE CLUB 2003
Arashi SC
BANJA LUKA
Bar
Barcsi Városi Sportegyesület
Beogradski karate saveza
Budai XI
BUSHIDO
BVSC-Fighter
CBS PULA
CROHERC
Delta
Dr.Ante Starčević
ĐURĐEVAC
Euro-Tera
Farmex
FINIDA (POREČ)
FOKUS
FORTITER (Kaštela)
FORTUNA-BUDAPEST
Ganz-Kesjar
Germinal Karate Castelfranco
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
Honda
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
JASTREB
KAPTOL
Karate klub Esseker
Karate LZ Pinzgau
Karlovac 1969
KK 10. DAN
KK BIHAĆ
KK JADRAN
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KOSTRENA
LOTOS ZAGREB
Mala Subotica
Mars Zagreb
Međimurje
Metal - Jurdani
Mladost
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
NOVIGRAD
OBI Kaštela
OMEGA
OPATIJA
Polet
Polisportiva NAKAYAMA
PORTO TOLERO
Princ
PSE-Shindo
RENAKO ZAGREB
RI CROATIA
Ronin
SAMOBOR
Slavonski Brod
Slovak National Team
SOKOL
Sport School Karate Bratislava
Sporting Budo Budapest
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
SUSEDGRAD
SZARVAS
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
TUŠKANAC
VARAŽDIN
VELIKA GORICA
Virovitica
VOLOSKO
ZAMET
ZRINSKI
TEŽA/LETO
Kumite - Učenici (U12) -46
Kumite - Ml. kadeti (U14) -45
Kumite - Učenici (U12) -46
300
0
DÁNIEL BAGI (SZARVAS)
614
0
LOVRO ROZMAN (KK "VŽ")
300
0
DÁNIEL BAGI (SZARVAS)
761
0
ALEXANDER LICHNER (SLOVKNT)
799
0
SIMONE ROSSETTI (KC03)
614
0
LOVRO ROZMAN (KK "VŽ")
1
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
713
0
MATIJA PAVIĆEVIĆ (BAR)
324
0
JOSIP PLANINIĆ (FORTITE)
758
0
MAX FAJERBACH (LOTOS)
761
0
ALEXANDER LICHNER (SLOVKNT)
614
0
LOVRO ROZMAN (KK "VŽ")
713
0
MATIJA PAVIĆEVIĆ (BAR)
324
0
JOSIP PLANINIĆ (FORTITE)
761
0
ALEXANDER LICHNER (SLOVKNT)
324
0
JOSIP PLANINIĆ (FORTITE)
713
0
MATIJA PAVIĆEVIĆ (BAR)
758
0
MAX FAJERBACH (LOTOS)
Dobitniki medalj
1. JOSIP PLANINIĆ, FORTITER (Kaštela)
2. ALEXANDER LICHNER, Slovak National Team
3. LOVRO ROZMAN, VARAŽDIN
3. MATIJA PAVIĆEVIĆ, Bar
Kumite - Ml. kadeti (U14) -45
2
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
2
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
150
0
SEMIR MIDŽIĆ (KKBIHAĆ)
2
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
342
0
MÁRK SINDEL (SZARVAS)
179
BORNA NOVAK (VGORICA)
128
0
MATTEO SIMIONATO (CAST)
781
0
DOMAGOJ ŽAJA (SAMOBOR)
150
SEMIR MIDŽIĆ (KKBIHAĆ)
604
DORIAN KALAJDŽIJA (KK "VŽ")
328
0
DAVID KRASIĆ (FORTITE)
575
0
BÁLINT MÉRŐ (BUDAIXI)
195
PATRIK KARNAS (VGORICA)
506
0
DRAŽEN ŠARIĆ (SAMOBOR)
900
0
ISMAR KURTOVIĆ (KKBIHAĆ)
2
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
179
0
BORNA NOVAK (VGORICA)
781
0
DOMAGOJ ŽAJA (SAMOBOR)
150
0
SEMIR MIDŽIĆ (KKBIHAĆ)
604
0
DORIAN KALAJDŽIJA (KK "VŽ")
575
0
BÁLINT MÉRŐ (BUDAIXI)
195
0
PATRIK KARNAS (VGORICA)
506
0
DRAŽEN ŠARIĆ (SAMOBOR)
179
0
BORNA NOVAK (VGORICA)
150
0
SEMIR MIDŽIĆ (KKBIHAĆ)
575
0
BÁLINT MÉRŐ (BUDAIXI)
195
0
PATRIK KARNAS (VGORICA)
179
0
BORNA NOVAK (VGORICA)
575
0
BÁLINT MÉRŐ (BUDAIXI)
604
0
DORIAN KALAJDŽIJA (KK "VŽ")
328
0
DAVID KRASIĆ (FORTITE)
195
0
PATRIK KARNAS (VGORICA)
328
0
DAVID KRASIĆ (FORTITE)
Dobitniki medalj
1. BORNA NOVAK, VELIKA GORICA
2. BÁLINT MÉRŐ, Budai XI
3. LEO LAZAR, 9. ZMAJ RIJEKA
3. PATRIK KARNAS, VELIKA GORICA