Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
4th Zagreb karate Cup
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
9. ZMAJ RIJEKA
A.S.D. KARATE CLUB 2003
Arashi SC
BANJA LUKA
Bar
Barcsi Városi Sportegyesület
Beogradski karate saveza
Budai XI
BUSHIDO
BVSC-Fighter
CBS PULA
CROHERC
Delta
Dr.Ante Starčević
ĐURĐEVAC
Euro-Tera
Farmex
FINIDA (POREČ)
FOKUS
FORTITER (Kaštela)
FORTUNA-BUDAPEST
Ganz-Kesjar
Germinal Karate Castelfranco
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
Honda
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
JASTREB
KAPTOL
Karate klub Esseker
Karate LZ Pinzgau
Karlovac 1969
KK 10. DAN
KK BIHAĆ
KK JADRAN
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KOSTRENA
LOTOS ZAGREB
Mala Subotica
Mars Zagreb
Međimurje
Metal - Jurdani
Mladost
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
NOVIGRAD
OBI Kaštela
OMEGA
OPATIJA
Polet
Polisportiva NAKAYAMA
PORTO TOLERO
Princ
PSE-Shindo
RENAKO ZAGREB
RI CROATIA
Ronin
SAMOBOR
Slavonski Brod
Slovak National Team
SOKOL
Sport School Karate Bratislava
Sporting Budo Budapest
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
SUSEDGRAD
SZARVAS
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
TUŠKANAC
VARAŽDIN
VELIKA GORICA
Virovitica
VOLOSKO
ZAMET
ZRINSKI
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenici (U12) -38
Kumite - Učenici (U12) -46
Kumite - Ml. kadeti (U14) -45
Kumite - Ml. kadeti (U14) -52
Kumite - Ml. kadeti (U14) +57
Kumite - Kadeti (U16) -52
Kumite - Kadetkinje (U16) -54
Kumite - Učenici (U12) -38
814
0
LUKA STEKOVIĆ (KA 1969)
64
0
LOVRO BEM (10.DAN)
814
0
LUKA STEKOVIĆ (KA 1969)
847
0
DÁNIEL VARGA (GANZKES)
363
0
JURAJ GOLEMAC (KKHZG)
847
0
DÁNIEL VARGA (GANZKES)
551
0
IVAN EREIZ (CBSPULA)
22
0
GORDAN PECIKOZIĆ (DURDEVA)
814
0
LUKA STEKOVIĆ (KA 1969)
305
0
MÁTÉ NAGY (SZARVAS)
64
LOVRO BEM (10.DAN)
368
0
FRAN ŠIMUNIĆ (KKHZG)
144
0
ZALÁN BILISICS (BVSC)
874
0
KARLO MARITNOVIĆ (CROHEC)
156
0
DOMINIK DŽAJKIĆ (FOKUS)
649
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
782
0
FARUK MERDIĆ (KKBIHAĆ)
682
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
847
0
DÁNIEL VARGA (GANZKES)
551
0
IVAN EREIZ (CBSPULA)
305
0
MÁTÉ NAGY (SZARVAS)
64
0
LOVRO BEM (10.DAN)
144
0
ZALÁN BILISICS (BVSC)
874
0
KARLO MARITNOVIĆ (CROHEC)
649
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
682
0
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
847
0
DÁNIEL VARGA (GANZKES)
305
0
MÁTÉ NAGY (SZARVAS)
144
0
ZALÁN BILISICS (BVSC)
682
0
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
305
0
MÁTÉ NAGY (SZARVAS)
682
0
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
649
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
144
0
ZALÁN BILISICS (BVSC)
649
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
Osvajači medalja
1. IVAN TERIHAJ, SAMOBOR
2. MÁTÉ NAGY, SZARVAS
3. DÁNIEL VARGA, Ganz-Kesjar
3. KRISTIJAN TOPLIČANEC, GLOBUS Čakovec
Kumite - Učenici (U12) -46
300
0
DÁNIEL BAGI (SZARVAS)
614
0
LOVRO ROZMAN (KK "VŽ")
300
0
DÁNIEL BAGI (SZARVAS)
761
0
ALEXANDER LICHNER (SLOVKNT)
799
0
SIMONE ROSSETTI (KC03)
614
0
LOVRO ROZMAN (KK "VŽ")
1
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
713
0
MATIJA PAVIĆEVIĆ (BAR)
324
0
JOSIP PLANINIĆ (FORTITE)
758
0
MAX FAJERBACH (LOTOS)
761
0
ALEXANDER LICHNER (SLOVKNT)
614
0
LOVRO ROZMAN (KK "VŽ")
713
0
MATIJA PAVIĆEVIĆ (BAR)
324
0
JOSIP PLANINIĆ (FORTITE)
761
0
ALEXANDER LICHNER (SLOVKNT)
324
0
JOSIP PLANINIĆ (FORTITE)
713
0
MATIJA PAVIĆEVIĆ (BAR)
758
0
MAX FAJERBACH (LOTOS)
Osvajači medalja
1. JOSIP PLANINIĆ, FORTITER (Kaštela)
2. ALEXANDER LICHNER, Slovak National Team
3. LOVRO ROZMAN, VARAŽDIN
3. MATIJA PAVIĆEVIĆ, Bar
Kumite - Ml. kadeti (U14) -45
2
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
2
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
150
0
SEMIR MIDŽIĆ (KKBIHAĆ)
2
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
342
0
MÁRK SINDEL (SZARVAS)
179
BORNA NOVAK (VGORICA)
128
0
MATTEO SIMIONATO (CAST)
781
0
DOMAGOJ ŽAJA (SAMOBOR)
150
SEMIR MIDŽIĆ (KKBIHAĆ)
604
DORIAN KALAJDŽIJA (KK "VŽ")
328
0
DAVID KRASIĆ (FORTITE)
575
0
BÁLINT MÉRŐ (BUDAIXI)
195
PATRIK KARNAS (VGORICA)
506
0
DRAŽEN ŠARIĆ (SAMOBOR)
900
0
ISMAR KURTOVIĆ (KKBIHAĆ)
2
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
179
0
BORNA NOVAK (VGORICA)
781
0
DOMAGOJ ŽAJA (SAMOBOR)
150
0
SEMIR MIDŽIĆ (KKBIHAĆ)
604
0
DORIAN KALAJDŽIJA (KK "VŽ")
575
0
BÁLINT MÉRŐ (BUDAIXI)
195
0
PATRIK KARNAS (VGORICA)
506
0
DRAŽEN ŠARIĆ (SAMOBOR)
179
0
BORNA NOVAK (VGORICA)
150
0
SEMIR MIDŽIĆ (KKBIHAĆ)
575
0
BÁLINT MÉRŐ (BUDAIXI)
195
0
PATRIK KARNAS (VGORICA)
179
0
BORNA NOVAK (VGORICA)
575
0
BÁLINT MÉRŐ (BUDAIXI)
604
0
DORIAN KALAJDŽIJA (KK "VŽ")
328
0
DAVID KRASIĆ (FORTITE)
195
0
PATRIK KARNAS (VGORICA)
328
0
DAVID KRASIĆ (FORTITE)
Osvajači medalja
1. BORNA NOVAK, VELIKA GORICA
2. BÁLINT MÉRŐ, Budai XI
3. LEO LAZAR, 9. ZMAJ RIJEKA
3. PATRIK KARNAS, VELIKA GORICA
Kumite - Ml. kadeti (U14) -52
349
KRSITÓF KASUBA (SZARVAS)
349
0
KRSITÓF KASUBA (SZARVAS)
191
0
MARIN GUDELJ (VGORICA)
349
0
KRSITÓF KASUBA (SZARVAS)
684
0
ROBERTO MUSA (CROHEC)
767
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
191
0
MARIN GUDELJ (VGORICA)
263
0
ARNEL IMŠIREVIĆ (KKBIHAĆ)
669
ANTONIO MARINČIĆ (CROHEC)
344
0
BENDEGÚZ TÁLAS (SZARVAS)
659
0
NIKOLA PRUSAC (CROHEC)
653
TEO KEČKEŠ (GLOBUS)
811
0
GABRIEL PALAJSA (KA 1969)
54
0
ADRIAN RUŽIĆ (OMEGA)
901
GYÖRGY LITAUSZKI (SZARVAS)
349
0
KRSITÓF KASUBA (SZARVAS)
767
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
191
0
MARIN GUDELJ (VGORICA)
669
0
ANTONIO MARINČIĆ (CROHEC)
344
0
BENDEGÚZ TÁLAS (SZARVAS)
653
0
TEO KEČKEŠ (GLOBUS)
54
0
ADRIAN RUŽIĆ (OMEGA)
901
0
GYÖRGY LITAUSZKI (SZARVAS)
767
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
191
0
MARIN GUDELJ (VGORICA)
653
0
TEO KEČKEŠ (GLOBUS)
901
0
GYÖRGY LITAUSZKI (SZARVAS)
767
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
901
0
GYÖRGY LITAUSZKI (SZARVAS)
54
ADRIAN RUŽIĆ (OMEGA)
653
0
TEO KEČKEŠ (GLOBUS)
54
0
ADRIAN RUŽIĆ (OMEGA)
Osvajači medalja
1. FRAN PRPIĆ, SPORTSLIFE
2. GYÖRGY LITAUSZKI, SZARVAS
3. MARIN GUDELJ, VELIKA GORICA
3. TEO KEČKEŠ, GLOBUS Čakovec
Kumite - Ml. kadeti (U14) +57
715
0
ANDREJ BUBANJA (BAR)
298
0
ATTILA RADICS (SZARVAS)
715
0
ANDREJ BUBANJA (BAR)
535
0
MALIK BAGAEV (SLOVKNT)
467
0
DAVID STANIĆ (METAL)
666
0
ANDRIJA OSTOJIĆ (CROHEC)
535
MALIK BAGAEV (SLOVKNT)
298
0
ATTILA RADICS (SZARVAS)
786
0
KARLO PAVER (TUSKNC)
667
0
OLIVER ČULE (CROHEC)
715
0
ANDREJ BUBANJA (BAR)
301
DÁNIEL FRANKÓ (SZARVAS)
315
0
KARLO ZORIČIĆ (OPATIJA)
261
0
VALENTINO KOVAČEVIĆ (KKBIHAĆ)
139
0
MILÁN BILISICS (BVSC)
783
0
FARIS HASIĆ (KKBIHAĆ)
661
LEO SABLJIĆ (CROHEC)
666
0
ANDRIJA OSTOJIĆ (CROHEC)
535
0
MALIK BAGAEV (SLOVKNT)
298
0
ATTILA RADICS (SZARVAS)
667
0
OLIVER ČULE (CROHEC)
301
0
DÁNIEL FRANKÓ (SZARVAS)
315
0
KARLO ZORIČIĆ (OPATIJA)
139
0
MILÁN BILISICS (BVSC)
661
0
LEO SABLJIĆ (CROHEC)
535
0
MALIK BAGAEV (SLOVKNT)
667
0
OLIVER ČULE (CROHEC)
301
0
DÁNIEL FRANKÓ (SZARVAS)
139
0
MILÁN BILISICS (BVSC)
667
0
OLIVER ČULE (CROHEC)
139
0
MILÁN BILISICS (BVSC)
661
0
LEO SABLJIĆ (CROHEC)
783
0
FARIS HASIĆ (KKBIHAĆ)
301
0
DÁNIEL FRANKÓ (SZARVAS)
661
0
LEO SABLJIĆ (CROHEC)
Osvajači medalja
1. MILÁN BILISICS, BVSC-Fighter
2. OLIVER ČULE, CROHERC
3. ANDREJ BUBANJA, Bar
3. DÁNIEL FRANKÓ, SZARVAS
Kumite - Kadeti (U16) -52
415
0
MIMOLAT BAGAEV (SLOVKNT)
664
0
JURE VASILJ (CROHEC)
415
0
MIMOLAT BAGAEV (SLOVKNT)
768
0
ANTONIO GRGIĆ (SPRTSLF)
768
0
ANTONIO GRGIĆ (SPRTSLF)
595
0
KRISTIJAN LACKOVIĆ (KK IPON)
725
0
DAMIR ČOLOVIĆ (BAR)
351
0
KARLO KNEŽEVIĆ (TAD )
768
0
ANTONIO GRGIĆ (SPRTSLF)
203
0
BENCE HAJDU (FORTUNA)
81
0
BRUNO JELINIĆ (BSHDOZG)
415
0
MIMOLAT BAGAEV (SLOVKNT)
664
JURE VASILJ (CROHEC)
345
0
MÁRK SINDEL (SZARVAS)
658
0
MARTIN MUSA (CROHEC)
399
ANDREJ TVRDOŇ (SVK)
634
0
GERGELY HALLGAT (MTK-BUD)
595
0
KRISTIJAN LACKOVIĆ (KK IPON)
187
IVOR BABIĆ (VGORICA)
346
0
BENDEGÚZ TÁLAS (SZARVAS)
831
0
DAVIDE RAGNOLI (03BS120)
809
0
ANDRO MOŠKUN (KA 1969)
569
0
LUKA SMOLJO (OBI KAŠ)
71
0
FRANJO RAJAKOVIĆ (STIJENA)
688
0
ROBERTO MUSA (CROHEC)
416
MAREK PONCKA (SLOVKNT)
676
0
STIPE MARINČIĆ (CROHEC)
303
0
KRSITÓF KASUBA (SZARVAS)
769
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
398
0
KAROL GAMA (SVK)
307
0
BENCE CSÖPPŰ (SPORTIN)
853
0
ROKO MIHALINEC (SUSEDGR)
899
0
MUSTAFA RAMOVIĆ (BAR)
725
0
DAMIR ČOLOVIĆ (BAR)
768
0
ANTONIO GRGIĆ (SPRTSLF)
81
0
BRUNO JELINIĆ (BSHDOZG)
664
0
JURE VASILJ (CROHEC)
658
0
MARTIN MUSA (CROHEC)
399
0
ANDREJ TVRDOŇ (SVK)
595
0
KRISTIJAN LACKOVIĆ (KK IPON)
187
0
IVOR BABIĆ (VGORICA)
831
0
DAVIDE RAGNOLI (03BS120)
569
0
LUKA SMOLJO (OBI KAŠ)
71
0
FRANJO RAJAKOVIĆ (STIJENA)
416
0
MAREK PONCKA (SLOVKNT)
303
0
KRSITÓF KASUBA (SZARVAS)
769
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
398
0
KAROL GAMA (SVK)
853
0
ROKO MIHALINEC (SUSEDGR)
768
0
ANTONIO GRGIĆ (SPRTSLF)
81
0
BRUNO JELINIĆ (BSHDOZG)
399
0
ANDREJ TVRDOŇ (SVK)
595
0
KRISTIJAN LACKOVIĆ (KK IPON)
831
0
DAVIDE RAGNOLI (03BS120)
416
0
MAREK PONCKA (SLOVKNT)
769
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
853
0
ROKO MIHALINEC (SUSEDGR)
81
0
BRUNO JELINIĆ (BSHDOZG)
595
0
KRISTIJAN LACKOVIĆ (KK IPON)
831
0
DAVIDE RAGNOLI (03BS120)
853
0
ROKO MIHALINEC (SUSEDGR)
81
0
BRUNO JELINIĆ (BSHDOZG)
831
0
DAVIDE RAGNOLI (03BS120)
569
0
LUKA SMOLJO (OBI KAŠ)
346
0
BENDEGÚZ TÁLAS (SZARVAS)
416
0
MAREK PONCKA (SLOVKNT)
346
0
BENDEGÚZ TÁLAS (SZARVAS)
853
0
ROKO MIHALINEC (SUSEDGR)
416
0
MAREK PONCKA (SLOVKNT)
Osvajači medalja
1. BRUNO JELINIĆ, BUSHIDO
2. DAVIDE RAGNOLI, Polisportiva NAKAYAMA
3. ANTONIO GRGIĆ, SPORTSLIFE
3. ROKO MIHALINEC, SUSEDGRAD
Kumite - Kadetkinje (U16) -54
828
0
ALICE MAINARDI (03BS120)
408
0
DOMINIKA VEISOVA (SLOVKNT)
408
0
DOMINIKA VEISOVA (SLOVKNT)
907
0
ZSÓFIA BENKŐ (MTK-BUD)
334
0
JELENA PEHAR (FORTITE)
828
0
ALICE MAINARDI (03BS120)
302
0
KITTI RAJ (SZARVAS)
408
0
DOMINIKA VEISOVA (SLOVKNT)
143
0
RÉKA KISSIMON (BVSC)
647
0
ELENA KEČKEŠ (GLOBUS)
37
0
KATARINA ŠULEK (ET)
907
0
ZSÓFIA BENKŐ (MTK-BUD)
335
0
BARBARA KRASIĆ (FORTITE)
829
0
GIULIA CORNOLO (03BS120)
630
0
ZSÓFIA BARANYI (MTK-BUD)
107
0
LORENA TOLIĆ (ZAMET)
243
0
LILI RÓNAI (SHINDO)
409
0
TATIANA PILLAROVA (SLOVKNT)
622
BRUNA CVITANOVIĆ (ŠIBENIK)
334
0
JELENA PEHAR (FORTITE)
408
0
DOMINIKA VEISOVA (SLOVKNT)
143
0
RÉKA KISSIMON (BVSC)
907
0
ZSÓFIA BENKŐ (MTK-BUD)
829
0
GIULIA CORNOLO (03BS120)
630
0
ZSÓFIA BARANYI (MTK-BUD)
409
0
TATIANA PILLAROVA (SLOVKNT)
622
0
BRUNA CVITANOVIĆ (ŠIBENIK)
334
0
JELENA PEHAR (FORTITE)
907
0
ZSÓFIA BENKŐ (MTK-BUD)
630
0
ZSÓFIA BARANYI (MTK-BUD)
409
0
TATIANA PILLAROVA (SLOVKNT)
334
0
JELENA PEHAR (FORTITE)
630
0
ZSÓFIA BARANYI (MTK-BUD)
829
0
GIULIA CORNOLO (03BS120)
107
0
LORENA TOLIĆ (ZAMET)
409
0
TATIANA PILLAROVA (SLOVKNT)
107
0
LORENA TOLIĆ (ZAMET)
Osvajači medalja
1. JELENA PEHAR, FORTITER (Kaštela)
2. ZSÓFIA BARANYI, MTK BUDAPEST KARATE TEAM
3. DOMINIKA VEISOVA, Slovak National Team
3. LORENA TOLIĆ, ZAMET