Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
4th Zagreb karate Cup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
9. ZMAJ RIJEKA
A.S.D. KARATE CLUB 2003
Arashi SC
BANJA LUKA
Bar
Barcsi Városi Sportegyesület
Beogradski karate saveza
Budai XI
BUSHIDO
BVSC-Fighter
CBS PULA
CROHERC
Delta
Dr.Ante Starčević
ĐURĐEVAC
Euro-Tera
Farmex
FINIDA (POREČ)
FOKUS
FORTITER (Kaštela)
FORTUNA-BUDAPEST
Ganz-Kesjar
Germinal Karate Castelfranco
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
Honda
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
JASTREB
KAPTOL
Karate klub Esseker
Karate LZ Pinzgau
Karlovac 1969
KK 10. DAN
KK BIHAĆ
KK JADRAN
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KOSTRENA
LOTOS ZAGREB
Mala Subotica
Mars Zagreb
Međimurje
Metal - Jurdani
Mladost
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
NOVIGRAD
OBI Kaštela
OMEGA
OPATIJA
Polet
Polisportiva NAKAYAMA
PORTO TOLERO
Princ
PSE-Shindo
RENAKO ZAGREB
RI CROATIA
Ronin
SAMOBOR
Slavonski Brod
Slovak National Team
SOKOL
Sport School Karate Bratislava
Sporting Budo Budapest
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
SUSEDGRAD
SZARVAS
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
TUŠKANAC
VARAŽDIN
VELIKA GORICA
Virovitica
VOLOSKO
ZAMET
ZRINSKI
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Učenice (U12) -44
Kumite - Ml. kadeti (U14) -57
Kumite - Ml. kadetkinje (U14) -45
Kumite - Kadetkinje (U16) +54
Kumite - Ml. seniorke (U21) -55
Kumite - Seniorke -55
Kumite - Učenice (U12) -44
283
0
LUCIJA GAJIĆ (HR.DRAG)
482
0
NINA DORČIĆ (METAL)
330
0
BARBARA GRGIĆ (FORTITE)
283
0
LUCIJA GAJIĆ (HR.DRAG)
482
0
NINA DORČIĆ (METAL)
181
0
EMA NOVAK (VGORICA)
549
0
LAURA LISAC (DELTA)
76
0
PETRA MARTINJAK (STIJENA)
620
0
LARA NEUMANN (MTK-BUD)
21
0
EMA JURIČIĆ (DURDEVA)
330
0
BARBARA GRGIĆ (FORTITE)
482
0
NINA DORČIĆ (METAL)
549
0
LAURA LISAC (DELTA)
21
0
EMA JURIČIĆ (DURDEVA)
330
0
BARBARA GRGIĆ (FORTITE)
21
0
EMA JURIČIĆ (DURDEVA)
549
0
LAURA LISAC (DELTA)
620
0
LARA NEUMANN (MTK-BUD)
Medalists
1. EMA JURIČIĆ, ĐURĐEVAC
2. BARBARA GRGIĆ, FORTITER (Kaštela)
3. NINA DORČIĆ, Metal - Jurdani
3. LAURA LISAC, Delta
Kumite - Ml. kadeti (U14) -57
537
EMIL SADIKOVIĆ (KKBIHAĆ)
537
0
EMIL SADIKOVIĆ (KKBIHAĆ)
511
0
RÓBERT SCHWARTZ (SLOVKNT)
687
0
ANTONIO STOJIĆ (CROHEC)
537
0
EMIL SADIKOVIĆ (KKBIHAĆ)
196
PATRIK MACUKIĆ (VGORICA)
871
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
511
0
RÓBERT SCHWARTZ (SLOVKNT)
124
ALEX BORTOLOTTO (CAST)
632
0
KRISZTOFER BÁLINT (MTK-BUD)
512
0
JURICA RUNTAS (SAMOBOR)
714
ELSAN KOLIĆ (BAR)
373
STEFAN ĐURKOVIĆ (BOEGRKS)
794
LUKA ČIČAK (DELTA)
537
0
EMIL SADIKOVIĆ (KKBIHAĆ)
196
0
PATRIK MACUKIĆ (VGORICA)
511
0
RÓBERT SCHWARTZ (SLOVKNT)
124
0
ALEX BORTOLOTTO (CAST)
632
0
KRISZTOFER BÁLINT (MTK-BUD)
714
0
ELSAN KOLIĆ (BAR)
373
0
STEFAN ĐURKOVIĆ (BOEGRKS)
794
0
LUKA ČIČAK (DELTA)
196
0
PATRIK MACUKIĆ (VGORICA)
511
0
RÓBERT SCHWARTZ (SLOVKNT)
714
0
ELSAN KOLIĆ (BAR)
373
0
STEFAN ĐURKOVIĆ (BOEGRKS)
196
0
PATRIK MACUKIĆ (VGORICA)
714
0
ELSAN KOLIĆ (BAR)
632
KRISZTOFER BÁLINT (MTK-BUD)
373
0
STEFAN ĐURKOVIĆ (BOEGRKS)
632
0
KRISZTOFER BÁLINT (MTK-BUD)
Medalists
1. PATRIK MACUKIĆ, VELIKA GORICA
2. ELSAN KOLIĆ, Bar
3. RÓBERT SCHWARTZ, Slovak National Team
3. KRISZTOFER BÁLINT, MTK BUDAPEST KARATE TEAM
Kumite - Ml. kadetkinje (U14) -45
32
EMA JURIČIĆ (DURDEVA)
32
0
EMA JURIČIĆ (DURDEVA)
331
0
ANDREA ŠARAC (FORTITE)
766
0
KLARA STANUŠIĆ (SPRTSLF)
32
0
EMA JURIČIĆ (DURDEVA)
550
LAURA LISAC (DELTA)
404
KATARINA FRANK (KKHZG)
331
ANDREA ŠARAC (FORTITE)
353
KATARINA ŽIVKOVIĆ (TAD )
562
AZRA MEMIĆ (KKBIHAĆ)
514
MAGDALENA ŠUFLAJ (SAMOBOR)
313
ALESSIA ČEKADA (OPATIJA)
32
0
EMA JURIČIĆ (DURDEVA)
550
0
LAURA LISAC (DELTA)
404
0
KATARINA FRANK (KKHZG)
331
0
ANDREA ŠARAC (FORTITE)
353
0
KATARINA ŽIVKOVIĆ (TAD )
562
0
AZRA MEMIĆ (KKBIHAĆ)
514
0
MAGDALENA ŠUFLAJ (SAMOBOR)
313
0
ALESSIA ČEKADA (OPATIJA)
550
0
LAURA LISAC (DELTA)
331
0
ANDREA ŠARAC (FORTITE)
353
0
KATARINA ŽIVKOVIĆ (TAD )
514
0
MAGDALENA ŠUFLAJ (SAMOBOR)
550
0
LAURA LISAC (DELTA)
353
0
KATARINA ŽIVKOVIĆ (TAD )
562
AZRA MEMIĆ (KKBIHAĆ)
514
0
MAGDALENA ŠUFLAJ (SAMOBOR)
562
0
AZRA MEMIĆ (KKBIHAĆ)
Medalists
1. LAURA LISAC, Delta
2. KATARINA ŽIVKOVIĆ, TAD RIJEKA
3. ANDREA ŠARAC, FORTITER (Kaštela)
3. MAGDALENA ŠUFLAJ, SAMOBOR
Kumite - Kadetkinje (U16) +54
805
0
MELANIE CORBATTO (KC03)
516
0
MARCELA LANGOVÁ (SLOVKNT)
805
0
MELANIE CORBATTO (KC03)
413
0
NINA JELŽOVÁ (SLOVKNT)
805
0
MELANIE CORBATTO (KC03)
410
0
PETRA PICHOVA (SLOVKNT)
805
0
MELANIE CORBATTO (KC03)
336
0
PETRA GRGIĆ (FORTITE)
516
MARCELA LANGOVÁ (SLOVKNT)
253
0
DORA OPAČAK (ZRINSKI)
48
0
NIKA ČEBOHIN (OMEGA)
413
NINA JELŽOVÁ (SLOVKNT)
215
0
PERGEL BLANKA (FORTUNA)
56
0
IVANA BOROMISA (STUDNT)
410
PETRA PICHOVA (SLOVKNT)
177
STELLA CRNOBRNJA (KGB)
736
JOSIPA BODROŽIĆ SELAK (JADRAN)
723
0
VASILISA BUJIĆ (BAR)
854
0
SADEA BEĆIROVIĆ (SUSEDGR)
515
SARAH HRNKOVÁ (SLOVKNT)
546
0
LAURA FUČIK (DELTA)
293
0
LUCIJA LESJAK (MEĐIMUR)
414
ALEXA HAMŠÍKOVÁ (SLOVKNT)
631
0
ZSÓFIA VAS (MTK-BUD)
34
0
DORA CRNČEVIĆ (RONIN)
412
MERCEDES NEHILOVA (SLOVKNT)
411
MONIKA PEKARCIKOVA (SLOVKNT)
369
KATARINA JELIČIĆ (KKHZG)
336
0
PETRA GRGIĆ (FORTITE)
516
0
MARCELA LANGOVÁ (SLOVKNT)
253
0
DORA OPAČAK (ZRINSKI)
413
0
NINA JELŽOVÁ (SLOVKNT)
56
0
IVANA BOROMISA (STUDNT)
410
0
PETRA PICHOVA (SLOVKNT)
177
0
STELLA CRNOBRNJA (KGB)
736
0
JOSIPA BODROŽIĆ SELAK (JADRAN)
854
0
SADEA BEĆIROVIĆ (SUSEDGR)
515
0
SARAH HRNKOVÁ (SLOVKNT)
293
0
LUCIJA LESJAK (MEĐIMUR)
414
0
ALEXA HAMŠÍKOVÁ (SLOVKNT)
631
0
ZSÓFIA VAS (MTK-BUD)
412
0
MERCEDES NEHILOVA (SLOVKNT)
411
0
MONIKA PEKARCIKOVA (SLOVKNT)
369
0
KATARINA JELIČIĆ (KKHZG)
336
0
PETRA GRGIĆ (FORTITE)
413
0
NINA JELŽOVÁ (SLOVKNT)
410
0
PETRA PICHOVA (SLOVKNT)
177
0
STELLA CRNOBRNJA (KGB)
854
0
SADEA BEĆIROVIĆ (SUSEDGR)
293
0
LUCIJA LESJAK (MEĐIMUR)
412
0
MERCEDES NEHILOVA (SLOVKNT)
411
0
MONIKA PEKARCIKOVA (SLOVKNT)
336
0
PETRA GRGIĆ (FORTITE)
410
0
PETRA PICHOVA (SLOVKNT)
854
0
SADEA BEĆIROVIĆ (SUSEDGR)
412
0
MERCEDES NEHILOVA (SLOVKNT)
336
0
PETRA GRGIĆ (FORTITE)
854
0
SADEA BEĆIROVIĆ (SUSEDGR)
515
0
SARAH HRNKOVÁ (SLOVKNT)
723
0
VASILISA BUJIĆ (BAR)
293
0
LUCIJA LESJAK (MEĐIMUR)
515
0
SARAH HRNKOVÁ (SLOVKNT)
412
0
MERCEDES NEHILOVA (SLOVKNT)
293
0
LUCIJA LESJAK (MEĐIMUR)
Medalists
1. SADEA BEĆIROVIĆ, SUSEDGRAD
2. PETRA GRGIĆ, FORTITER (Kaštela)
3. PETRA PICHOVA, Slovak National Team
3. LUCIJA LESJAK, Međimurje
Kumite - Ml. seniorke (U21) -55
887
0
DOMINIKA KUCHÁROVÁ (SLOVKNT)
206
0
HAJDU PETRA (FORTUNA)
547
0
SARA SIDDIQUI (DELTA)
887
0
DOMINIKA KUCHÁROVÁ (SLOVKNT)
206
HAJDU PETRA (FORTUNA)
254
0
KRISTINA ĆORIĆ (ZRINSKI)
456
0
ALEXANDRA CHOVANCOVÁ (SLOVKNT)
748
NIKA DEŠA (CRO)
547
0
SARA SIDDIQUI (DELTA)
206
0
HAJDU PETRA (FORTUNA)
254
0
KRISTINA ĆORIĆ (ZRINSKI)
748
0
NIKA DEŠA (CRO)
547
0
SARA SIDDIQUI (DELTA)
748
0
NIKA DEŠA (CRO)
254
KRISTINA ĆORIĆ (ZRINSKI)
Medalists
1. NIKA DEŠA, RI CROATIA
2. SARA SIDDIQUI, Delta
3. DOMINIKA KUCHÁROVÁ, Slovak National Team
3. KRISTINA ĆORIĆ, ZRINSKI
Kumite - Seniorke -55
548
SARA SIDDIQUI (DELTA)
548
SARA SIDDIQUI (DELTA)
524
ZUZANA SCHWARTZOVÁ (SLOVKNT)
495
0
VIKTÓRIA SEMANÍKOVÁ (SLOVKNT)
826
0
ALESSANDRA HASANI (03BS120)
909
INES GRDENIĆ (VGORICA)
548
0
SARA SIDDIQUI (DELTA)
524
0
ZUZANA SCHWARTZOVÁ (SLOVKNT)
826
0
ALESSANDRA HASANI (03BS120)
909
0
INES GRDENIĆ (VGORICA)
524
0
ZUZANA SCHWARTZOVÁ (SLOVKNT)
826
0
ALESSANDRA HASANI (03BS120)
909
0
INES GRDENIĆ (VGORICA)
495
0
VIKTÓRIA SEMANÍKOVÁ (SLOVKNT)
Medalists
1. ALESSANDRA HASANI, Polisportiva NAKAYAMA
2. ZUZANA SCHWARTZOVÁ, Slovak National Team
3. SARA SIDDIQUI, Delta
3. INES GRDENIĆ, VELIKA GORICA