Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
4th Zagreb karate Cup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
9. ZMAJ RIJEKA
A.S.D. KARATE CLUB 2003
Arashi SC
BANJA LUKA
Bar
Barcsi Városi Sportegyesület
Beogradski karate saveza
Budai XI
BUSHIDO
BVSC-Fighter
CBS PULA
CROHERC
Delta
Dr.Ante Starčević
ĐURĐEVAC
Euro-Tera
Farmex
FINIDA (POREČ)
FOKUS
FORTITER (Kaštela)
FORTUNA-BUDAPEST
Ganz-Kesjar
Germinal Karate Castelfranco
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
Honda
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
JASTREB
KAPTOL
Karate klub Esseker
Karate LZ Pinzgau
Karlovac 1969
KK 10. DAN
KK BIHAĆ
KK JADRAN
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KOSTRENA
LOTOS ZAGREB
Mala Subotica
Mars Zagreb
Međimurje
Metal - Jurdani
Mladost
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
NOVIGRAD
OBI Kaštela
OMEGA
OPATIJA
Polet
Polisportiva NAKAYAMA
PORTO TOLERO
Princ
PSE-Shindo
RENAKO ZAGREB
RI CROATIA
Ronin
SAMOBOR
Slavonski Brod
Slovak National Team
SOKOL
Sport School Karate Bratislava
Sporting Budo Budapest
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
SUSEDGRAD
SZARVAS
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
TUŠKANAC
VARAŽDIN
VELIKA GORICA
Virovitica
VOLOSKO
ZAMET
ZRINSKI
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Učenici (U12) -30
Kumite - Učenice (U12) -32
Kumite - Učenici (U12) -30
668
0
MATE ŠARAVANJA (CROHEC)
185
0
IVAN IVELJ (VGORICA)
185
0
IVAN IVELJ (VGORICA)
619
0
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
209
0
KIRÁLY GYŐZŐ (FORTUNA)
668
0
MATE ŠARAVANJA (CROHEC)
185
IVAN IVELJ (VGORICA)
670
0
LUKA VASILJ (CROHEC)
619
0
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
99
GERGELY NYÍRI (GANZKES)
616
0
ZSOMBOR DUDÁS (MTK-BUD)
540
0
MUHAMED MURTIĆ (KKBIHAĆ)
674
ANDRIJA VASILJ (CROHEC)
819
0
NINO BLAGUS (KK MS)
681
0
KARIM KRKLEC (KKHZG)
798
LORENZO DE DONATIS (KC03)
209
0
KIRÁLY GYŐZŐ (FORTUNA)
185
0
IVAN IVELJ (VGORICA)
619
0
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
99
0
GERGELY NYÍRI (GANZKES)
616
0
ZSOMBOR DUDÁS (MTK-BUD)
674
0
ANDRIJA VASILJ (CROHEC)
681
0
KARIM KRKLEC (KKHZG)
798
0
LORENZO DE DONATIS (KC03)
209
0
KIRÁLY GYŐZŐ (FORTUNA)
619
0
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
616
0
ZSOMBOR DUDÁS (MTK-BUD)
681
0
KARIM KRKLEC (KKHZG)
209
0
KIRÁLY GYŐZŐ (FORTUNA)
616
0
ZSOMBOR DUDÁS (MTK-BUD)
674
0
ANDRIJA VASILJ (CROHEC)
540
0
MUHAMED MURTIĆ (KKBIHAĆ)
681
0
KARIM KRKLEC (KKHZG)
540
0
MUHAMED MURTIĆ (KKBIHAĆ)
Medalists
1. ZSOMBOR DUDÁS, MTK BUDAPEST KARATE TEAM
2. KIRÁLY GYŐZŐ, FORTUNA-BUDAPEST
3. IVAN IVELJ, VELIKA GORICA
3. MUHAMED MURTIĆ, KK BIHAĆ
Kumite - Učenice (U12) -32
860
RUŽICA PAVIĆ (SUSEDGR)
818
0
SARA NOVAK (KK MS)
860
0
RUŽICA PAVIĆ (SUSEDGR)
286
ELLA BJELANOVIĆ (JASTREB)
817
0
NIKA ŽERJAV (KK MS)
683
0
GABRIELA MARTINOVIĆ (CROHEC)
105
EMA SGARDELLI (ZAMET)
860
0
RUŽICA PAVIĆ (SUSEDGR)
286
0
ELLA BJELANOVIĆ (JASTREB)
817
0
NIKA ŽERJAV (KK MS)
105
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
286
0
ELLA BJELANOVIĆ (JASTREB)
105
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
817
NIKA ŽERJAV (KK MS)
Medalists
1. EMA SGARDELLI, ZAMET
2. ELLA BJELANOVIĆ, JASTREB
3. RUŽICA PAVIĆ, SUSEDGRAD
3. NIKA ŽERJAV, Mala Subotica