Kumite - Ml. učenici (U10) -26
1. BÁLINT FISCHER, MTK BUDAPEST KARATE TEAM |
2. TARIK SALKIĆ, KK BIHAĆ |
3. LUKA TAČKOVIĆ, VELIKA GORICA |
3. JAKOV ŠIMUNIĆ, SUSEDGRAD |
|
|
|
Kumite - Ml. učenici (U10) -30
1. VALERIO PREVEDAN, ĐURĐEVAC |
2. KIRÁLY GYŐZŐ, FORTUNA-BUDAPEST |
3. OLIVER PIŠONIĆ, Euro-Tera |
3. KRISTIJAN FRANK, Hercegovina-Zagreb |
|
|
|
Kumite - Ml. učenici (U10) -34
1. DOMINIK ŠONJE, LOTOS ZAGREB |
2. DAVID MILINOVICH, OPATIJA |
3. LUKA PEJIĆ, BANJA LUKA |
3. IVAN JURIČIĆ, ĐURĐEVAC |
|
|
|
Kumite - Ml. učenici (U10) -38
1. MATEJ VUKSAN, Euro-Tera |
2. ANTE PAVLINOVIĆ, Hercegovina-Zagreb |
3. VID RADULOVIĆ, SAMOBOR |
|
|
|
|
Kumite - Ml. učenici (U10) +38
1. MATKO ZELENIKA, HRVATSKI DRAGOVOLJAC |
2. TONI ČUTURA, HRVATSKI DRAGOVOLJAC |
|
|
|
| | | |
Kumite - Ml. učenice (U10) -28
1. SONJA RAJKO, FINIDA (POREČ) |
2. NIKA BEŠLIJA, OBI Kaštela |
3. LUCIJA KIRINIĆ, VELIKA GORICA |
3. ANASTASIJA BALAĆ, BANJA LUKA |
|
|
|
Kumite - Ml. učenice (U10) -32
1. KIARA BRSTILO, VELIKA GORICA |
2. MARTINA VARONE, A.S.D. KARATE CLUB 2003 |
|
3. FRANKA GOLEMAC, Hercegovina-Zagreb |
|
|
|
Kumite - Ml. učenice (U10) -36
1. JANA ČEBOHIN, OMEGA |
2. EMILI BETI, GLOBUS Čakovec |
3. TEA-LENA ŠPOLJARIĆ, GLOBUS Čakovec |
|
|
|
|
Kumite - Ml. učenice (U10) +36
1. SARA TOMIĆ, BUSHIDO |
2. LANA HRVOIĆ, ĐURĐEVAC |
3. ELENA HOXHAJ, KK 10. DAN |
3. MAGDALENA VAJDA, Hercegovina-Zagreb |
|
| |
Kumite - Učenici (U12) -30
1. ZSOMBOR DUDÁS, MTK BUDAPEST KARATE TEAM |
2. KIRÁLY GYŐZŐ, FORTUNA-BUDAPEST |
3. IVAN IVELJ, VELIKA GORICA |
3. MUHAMED MURTIĆ, KK BIHAĆ |
|
|
|
Kumite - Učenici (U12) -34
1. ROLAND CSATÓ, Ganz-Kesjar |
2. BARNABÁS BARANYI, MTK BUDAPEST KARATE TEAM |
3. JAKOV KUPINA, JASTREB |
3. IVAN JURIČIĆ, ĐURĐEVAC |
|
|
|
Kumite - Učenici (U12) -38
1. IVAN TERIHAJ, SAMOBOR |
2. MÁTÉ NAGY, SZARVAS |
3. DÁNIEL VARGA, Ganz-Kesjar |
3. KRISTIJAN TOPLIČANEC, GLOBUS Čakovec |
|
|
|
Kumite - Učenici (U12) -42
1. LUKÁŠ SAMUEL LOCH, Slovak National Team |
2. IVÓ IGRICZ, Barcsi Városi Sportegyesület |
3. FILIP ŽIVČIĆ, Hercegovina-Zagreb |
3. JAKOV SILADI, LOTOS ZAGREB |
|
|
|
Kumite - Učenici (U12) -46
1. JOSIP PLANINIĆ, FORTITER (Kaštela) |
2. ALEXANDER LICHNER, Slovak National Team |
3. LOVRO ROZMAN, VARAŽDIN |
3. MATIJA PAVIĆEVIĆ, Bar |
|
|
|
Kumite - Učenici (U12) +46
1. ÁDÁM DVORÁK, Ganz-Kesjar |
2. MALIK BAGAEV, Slovak National Team |
3. ANTE VUKOJA, Hercegovina-Zagreb |
3. JURE PUCE, CROHERC |
|
| |
Kumite - Učenice (U12) -32
1. EMA SGARDELLI, ZAMET |
2. ELLA BJELANOVIĆ, JASTREB |
3. RUŽICA PAVIĆ, SUSEDGRAD |
3. NIKA ŽERJAV, Mala Subotica |
|
|
|
Kumite - Učenice (U12) -36
1. TIA MAMELEDŽIJA, TAD RIJEKA |
2. ALEKSANDRA MILUTINOVIĆ, Beogradski karate saveza |
3. LOLITA LANA IVAKOVIĆ, OBI Kaštela |
3. EMA ŠTIVIĆ, SPORTSLIFE |
|
|
|
Kumite - Učenice (U12) -40
1. KARLA ŠANČIĆ, STIJENA |
2. LEONA GULIJA, VARAŽDIN |
3. NINA LUKENDA, BUSHIDO |
3. SARA TOMIĆ, BUSHIDO |
|
|
|
Kumite - Učenice (U12) -44
1. EMA JURIČIĆ, ĐURĐEVAC |
2. BARBARA GRGIĆ, FORTITER (Kaštela) |
3. NINA DORČIĆ, Metal - Jurdani |
3. LAURA LISAC, Delta |
|
|
|
Kumite - Učenice (U12) +44
1. SARAH TETARIĆ, KK BIHAĆ |
2. KATARINA ŽIVKOVIĆ, TAD RIJEKA |
3. INGRID KOCANJER, Karlovac 1969 |
3. DORA ŽUGČIĆ, STUDENT |
|
| | | |
Kumite - Ml. kadeti (U14) -36
1. ANDREJ TVRDOŇ, Sport School Karate Bratislava |
2. MISLAV BLAŽEKOVIĆ, SAMOBOR |
3. KRISTIJAN TOPLIČANEC, GLOBUS Čakovec |
3. ANES PAŠIĆ, KK BIHAĆ |
|
|
|
Kumite - Ml. kadeti (U14) -41
1. FRANJO RAJAKOVIĆ, STIJENA |
2. JAKOV FEMBER, STIJENA |
3. DINO ŠIMUNEC, SAMOBOR |
3. DARIO SZEL, SAMOBOR |
|
|
|
Kumite - Ml. kadeti (U14) -45
1. BORNA NOVAK, VELIKA GORICA |
2. BÁLINT MÉRŐ, Budai XI |
3. LEO LAZAR, 9. ZMAJ RIJEKA |
3. PATRIK KARNAS, VELIKA GORICA |
|
|
|
Kumite - Ml. kadeti (U14) -48
1. JAKOV ZELJKO, TUŠKANAC |
2. ANTE IVAKOVIĆ, OBI Kaštela |
3. PERO PLANINIĆ, FORTITER (Kaštela) |
3. MATEJ BRAJE, JASTREB |
|
|
|
Kumite - Ml. kadeti (U14) -52
1. FRAN PRPIĆ, SPORTSLIFE |
2. GYÖRGY LITAUSZKI, SZARVAS |
3. MARIN GUDELJ, VELIKA GORICA |
3. TEO KEČKEŠ, GLOBUS Čakovec |
|
|
|
Kumite - Ml. kadeti (U14) -57
1. PATRIK MACUKIĆ, VELIKA GORICA |
2. ELSAN KOLIĆ, Bar |
3. RÓBERT SCHWARTZ, Slovak National Team |
3. KRISZTOFER BÁLINT, MTK BUDAPEST KARATE TEAM |
|
|
|
Kumite - Ml. kadeti (U14) +57
1. MILÁN BILISICS, BVSC-Fighter |
2. OLIVER ČULE, CROHERC |
3. ANDREJ BUBANJA, Bar |
3. DÁNIEL FRANKÓ, SZARVAS |
|
| | | |
Kumite - Ml. kadetkinje (U14) -40
1. KATARÍNA LANGOVÁ, Slovak National Team |
2. EMMA PODOBOVÁ, Slovak National Team |
3. LILLA TÓTH, MTK BUDAPEST KARATE TEAM |
3. MATEJA PREVEDAN, ĐURĐEVAC |
|
|
|
Kumite - Ml. kadetkinje (U14) -45
1. LAURA LISAC, Delta |
2. KATARINA ŽIVKOVIĆ, TAD RIJEKA |
3. ANDREA ŠARAC, FORTITER (Kaštela) |
3. MAGDALENA ŠUFLAJ, SAMOBOR |
|
|
|
Kumite - Ml. kadetkinje (U14) -50
1. IVONA CIGLAR, VARAŽDIN |
2. MIA GRETA ZORKO, STIJENA |
3. TIHANA ŠULEK, Euro-Tera |
3. KATALIN KOHLHOFFER, PSE-Shindo |
|
|
|
Kumite - Ml. kadetkinje (U14) -55
1. IVANA PEROVIĆ, Beogradski karate saveza |
2. ELENA KEČKEŠ, GLOBUS Čakovec |
3. JOSIPA KOLIĆ, TUŠKANAC |
3. JESSICA MARANGONI, Polisportiva NAKAYAMA |
|
|
|
Kumite - Ml. kadetkinje (U14) +55
1. EVA KOZÁROVÁ, Farmex |
2. NIKA ČEBOHIN, OMEGA |
3. PAULA ŠOGORIĆ, SAMOBOR |
3. ZSÓFIA BENKŐ, MTK BUDAPEST KARATE TEAM |
|
| | | |
Kumite - Kadeti (U16) -52
1. BRUNO JELINIĆ, BUSHIDO |
2. DAVIDE RAGNOLI, Polisportiva NAKAYAMA |
3. ANTONIO GRGIĆ, SPORTSLIFE |
3. ROKO MIHALINEC, SUSEDGRAD |
|
|
|
Kumite - Kadeti (U16) -57
1. DAVID MAROŠI, Slovak National Team |
2. PAVEL SUTIAK, Slovak National Team |
3. BALÁZS VÉCSEI, MTK BUDAPEST KARATE TEAM |
3. DOMINIK BENČAN, TAD RIJEKA |
|
|
|
Kumite - Kadeti (U16) -63
1. DAVID PAVIĆ, SUSEDGRAD |
2. LEON TOMLJANOVIĆ, TUŠKANAC |
3. DAVID PODSKLAN, Slovak National Team |
3. MILOŠ ADŽIĆ, Bar |
|
|
|
Kumite - Kadeti (U16) -70
1. ADI GYURIK, Slovak National Team |
2. PATRIK ŠEBOK, Slovak National Team |
3. KARLO TURK, KOSTRENA |
3. BRUNO DREMPETIĆ, BUSHIDO |
|
|
|
Kumite - Kadeti (U16) +70
1. IGOR VRBAN, VELIKA GORICA |
2. TOMÁŠ KÓSA, Slovak National Team |
3. KARLO VERŠIĆ, RI CROATIA |
3. LUKA RAIČEVIĆ, TAD RIJEKA |
|
| | | |
Kumite - Kadetkinje (U16) -47
1. MIA MIJOVIĆ, VELIKA GORICA |
2. TARA NIKOLIĆ, VARAŽDIN |
3. LUNA HAMER, Međimurje |
3. DOROTEA RUMENJAK, IPON ZAGREB |
|
|
|
Kumite - Kadetkinje (U16) -54
1. JELENA PEHAR, FORTITER (Kaštela) |
2. ZSÓFIA BARANYI, MTK BUDAPEST KARATE TEAM |
3. DOMINIKA VEISOVA, Slovak National Team |
3. LORENA TOLIĆ, ZAMET |
|
|
|
Kumite - Kadetkinje (U16) +54
1. SADEA BEĆIROVIĆ, SUSEDGRAD |
2. PETRA GRGIĆ, FORTITER (Kaštela) |
3. PETRA PICHOVA, Slovak National Team |
3. LUCIJA LESJAK, Međimurje |
|
| | | |
Kumite - Juniori (U18) -55
1. DOMINIK IMRICH, Slovak National Team |
2. BRUNO JELINIĆ, BUSHIDO |
3. TIN DUJMOVIĆ, Karate klub Esseker |
3. DAMIR ČOLOVIĆ, Bar |
|
|
|
Kumite - Juniori (U18) -61
1. BORNA MAĐAREVIĆ, Slavonski Brod |
2. BÁLINT ARDAI, FORTUNA-BUDAPEST |
3. PAUL KARAČIĆ, HRVATSKI DRAGOVOLJAC |
3. LUKA KONDIĆ, BUSHIDO |
|
|
|
Kumite - Juniori (U18) -68
1. MARTIN HAČKO, Slovak National Team |
2. TOMISLAV MAĐAREVIĆ, Slavonski Brod |
3. STEFAN GOJČEVIĆ, Bar |
3. MARTIN FEDOR, Slovak National Team |
|
|
|
Kumite - Juniori (U18) -76
1. KARLO MARTIĆ, Slavonski Brod |
2. BRUNO KATAVIĆ, KK KTC KRIŽEVCI |
3. ĽUBOŠ DŽAČOVSKÝ, Slovak National Team |
3. DOMINIK BUDAY, Slovak National Team |
|
|
|
Kumite - Juniori (U18) +76
1. JAKOV BUNJEVAC, KK KIK |
2. JERKO ĐURINOVIĆ, HRVATSKI DRAGOVOLJAC |
3. ATTILA JOBA, Slovak National Team |
3. NORBERT FALTUS, Slovak National Team |
|
| | | |
Kumite - Juniorke (U18) -48
1. INES GRDENIĆ, VELIKA GORICA |
2. REBECCA CICHROVÁ, Slovak National Team |
3. TEREZKA SPÁLOVÁ, Slovak National Team |
3. FEDERICA MAGANUCO, A.S.D. KARATE CLUB 2003 |
|
|
|
Kumite - Juniorke (U18) -53
1. ANA VRETENAR, TAD RIJEKA |
2. JELENA PEHAR, FORTITER (Kaštela) |
3. REBEKA VIDOVA, Slovak National Team |
3. HAJDU PETRA, FORTUNA-BUDAPEST |
|
|
|
Kumite - Juniorke (U18) -59
1. DORA CZAGÁNY, MTK BUDAPEST KARATE TEAM |
2. LENKA ŤAŽKÁ, Slovak National Team |
3. HANA KUKLOVÁ, Slovak National Team |
3. MARINA BARAC, ZAMET |
|
|
|
Kumite - Juniorke (U18) +59
1. LAURA REHAK, STUDENT |
2. MIHAELA MRAZOVIĆ, STUDENT |
3. VILMA KRASIĆ, FORTITER (Kaštela) |
3. VARJA TOPALOVIĆ, Beogradski karate saveza |
|
| |
Kumite - Ml. seniori (U21) -60
1. LUKA KONDIĆ, BUSHIDO |
2. DOMINIK IMRICH, Slovak National Team |
3. BÁLINT ARDAI, FORTUNA-BUDAPEST |
|
|
|
|
Kumite - Ml. seniori (U21) -67
1. MATEJ HOMOLA, Slovak National Team |
2. DOMAGOJ BORŠOŠ, Karate klub Esseker |
3. FERDINÁND TAMÁS, MTK BUDAPEST KARATE TEAM |
3. LUKA LOVRIĆ, SUSEDGRAD |
|
|
|
Kumite - Ml. seniori (U21) -75
1. GÁBOR HÁRSPATAKI, MTK BUDAPEST KARATE TEAM |
2. RICCARDO SGARDELLI, ZAMET |
3. JÁN FUZER, Slovak National Team |
3. MATEO ŠITUM, HRVATSKI DRAGOVOLJAC |
|
|
|
Kumite - Ml. seniori (U21) -84
1. IVAN KVESIĆ, Hercegovina-Zagreb |
2. ERIK ERDÉSZ, Slovak National Team |
3. DÁNIEL GYÖRGY, BVSC-Fighter |
3. JAKOV BUNJEVAC, KK KIK |
|
|
|
Kumite - Ml. seniori (U21) +84
1. ANĐELO KVESIĆ, Hercegovina-Zagreb |
2. ILIR KABASHI, Farmex |
|
|
|
| | | |
Kumite - Ml. seniorke (U21) -50
1. MONIKA BERULEC, HRVATSKI DRAGOVOLJAC |
2. INES GRDENIĆ, VELIKA GORICA |
3. INA MACEJKOVÁ, Slovak National Team |
|
|
|
|
Kumite - Ml. seniorke (U21) -55
1. NIKA DEŠA, RI CROATIA |
2. SARA SIDDIQUI, Delta |
3. DOMINIKA KUCHÁROVÁ, Slovak National Team |
3. KRISTINA ĆORIĆ, ZRINSKI |
|
|
|
Kumite - Ml. seniorke (U21) -61
1. MIROSLAVA KOPÚŇOVÁ, Slovak National Team |
2. VIKTORIA PILLÁROVÁ, Slovak National Team |
3. LUCIJA ČATLAK, ŠIBENIK |
3. RENÁTA GYŐRIVÁNYI, MTK BUDAPEST KARATE TEAM |
|
|
|
Kumite - Ml. seniorke (U21) -68
1. LENKA ŤAŽKÁ, Slovak National Team |
2. SILVIJA BUZALJKO, SAMOBOR |
3. KATARINA LEHMAN PAVASOVIĆ, OBI Kaštela |
3. JAROSLAVA BAŇASOVÁ, Slovak National Team |
|
|
|
Kumite - Ml. seniorke (U21) +68
1. MAJA ZORIĆ, OPATIJA |
2. DINA GAGULA, HRVATSKI DRAGOVOLJAC |
3. LENKA SAHUĽOVÁ, Slovak National Team |
3. MATEA JAVOROVIĆ, Honda |
|
| | | |
Kumite - Seniori -60
1. BORAN BERAK, TAD RIJEKA |
2. LUKA KONDIĆ, BUSHIDO |
3. DOMAGOJ BORŠOŠ, Karate klub Esseker |
3. BÁLINT ARDAI, FORTUNA-BUDAPEST |
|
|
|
Kumite - Seniori -75
1. MICHELE HASANI, Polisportiva NAKAYAMA |
2. MARIJAN LOGARUŠIĆ, Hercegovina-Zagreb |
|
|
|
|
|
Kumite - Seniori -84
1. IVAN KVESIĆ, Hercegovina-Zagreb |
2. TIN CIGLAR, STUDENT |
|
|
|
|
|
Kumite - Seniori +84
1. ANĐELO KVESIĆ, Hercegovina-Zagreb |
2. ILIR KABASHI, Farmex |
|
|
|
|
|
Kumite - Seniori -OPEN
| | | |
Kumite - Seniorke -55
1. ALESSANDRA HASANI, Polisportiva NAKAYAMA |
2. ZUZANA SCHWARTZOVÁ, Slovak National Team |
3. SARA SIDDIQUI, Delta |
3. INES GRDENIĆ, VELIKA GORICA |
|
|
|
Kumite - Seniorke -61
1. INGRIDA SUCHÁNKOVÁ, Slovak National Team |
2. LUCIJA ČATLAK, ŠIBENIK |
3. HENRIETT FÜLÖP, FORTUNA-BUDAPEST |
|
|
|
|
Kumite - Seniorke -68
1. ANAMARIJA KRIŽAN, Hercegovina-Zagreb |
2. VERONIKA SEMANÍKOVÁ, Slovak National Team |
3. KLARA KATAVIĆ, KK KTC KRIŽEVCI |
3. DANKA ZORIĆ, OPATIJA |
|
|
|
Kumite - Seniorke -OPEN
1. ALESSANDRA HASANI, Polisportiva NAKAYAMA |
2. INGRIDA SUCHÁNKOVÁ, Slovak National Team |
3. ZUZANA SCHWARTZOVÁ, Slovak National Team |
3. VERONIKA SEMANÍKOVÁ, Slovak National Team |
|
| |