Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
5. Ploče Open 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Učenici (U12)-30
Kumite - Učenici (U12)-34
Kumite – Učenici (U12) -38
Kumite - Učenici (U12) -42
Kumite - Učenici (U12) -46
Kumite – Učenici (U12) +46
Kumite - Učenici (U12)-30
621
0
DUJE TOPIĆ (DAL)
309
0
JOSIP ĆERLEK (METKOVI)
506
0
JAKOV ŠARAVANJA (MEĐUGOR)
621
0
DUJE TOPIĆ (DAL)
309
JOSIP ĆERLEK (METKOVI)
332
DAVID SESAR (ŠIROKI)
110
DEAN KNEŽIĆ (KKKDM)
506
0
JAKOV ŠARAVANJA (MEĐUGOR)
309
0
JOSIP ĆERLEK (METKOVI)
332
0
DAVID SESAR (ŠIROKI)
110
0
DEAN KNEŽIĆ (KKKDM)
506
0
JAKOV ŠARAVANJA (MEĐUGOR)
332
0
DAVID SESAR (ŠIROKI)
110
DEAN KNEŽIĆ (KKKDM)
Medalists
1. DAVID SESAR, KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
2. JAKOV ŠARAVANJA, MEĐUGORJE
3. JOSIP ĆERLEK, KARATE KLUB METKOVIĆ
3. DEAN KNEŽIĆ, KK Knez Domagoj Metković
Kumite - Učenici (U12)-34
591
0
IVANO BEADER (DAL)
533
0
BARTUL PAPIĆ (ZADAR)
336
0
TOMO SESAR (ŠIROKI)
591
0
IVANO BEADER (DAL)
578
0
RATKO GAVRAN (LJU)
533
0
BARTUL PAPIĆ (ZADAR)
563
0
TOMISLAV PEHAR (LJU)
65
0
DOMINIK KLEPO (DAL)
196
BAKIR DJUG ("DO")
336
0
TOMO SESAR (ŠIROKI)
533
0
BARTUL PAPIĆ (ZADAR)
65
0
DOMINIK KLEPO (DAL)
196
0
BAKIR DJUG ("DO")
336
0
TOMO SESAR (ŠIROKI)
65
0
DOMINIK KLEPO (DAL)
196
0
BAKIR DJUG ("DO")
563
0
TOMISLAV PEHAR (LJU)
Medalists
1. TOMO SESAR, KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
2. DOMINIK KLEPO, DALMACIJA
3. IVANO BEADER, DALMACIJA
3. BAKIR DJUG, KK DO - Tuzla
Kumite – Učenici (U12) -38
59
0
DOMAGOJ TVRDE (DAL)
81
0
NIKO JAKELJIĆ (DAL)
59
0
DOMAGOJ TVRDE (DAL)
347
0
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
81
NIKO JAKELJIĆ (DAL)
598
0
IVAN ŠKOKO (DAL)
49
0
LAZAR GARDASEVIC (BIJELA)
119
ANDRIJA MRĐEN (BBIOGRD)
347
0
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
81
0
NIKO JAKELJIĆ (DAL)
49
0
LAZAR GARDASEVIC (BIJELA)
119
0
ANDRIJA MRĐEN (BBIOGRD)
347
0
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
49
0
LAZAR GARDASEVIC (BIJELA)
119
0
ANDRIJA MRĐEN (BBIOGRD)
598
0
IVAN ŠKOKO (DAL)
Medalists
1. LAZAR GARDASEVIC, BIJELA
2. IVAN BARIČEVIĆ, DRNIŠ
3. DOMAGOJ TVRDE, DALMACIJA
3. ANDRIJA MRĐEN, "B"Biograd
Kumite - Učenici (U12) -42
151
0
MIHAEL MILIČEVIĆ (CROHEC)
515
0
DUJE RAVLIĆ (KK ZANS)
151
0
MIHAEL MILIČEVIĆ (CROHEC)
483
0
IVANO IVANKOVIC (CROHEC)
151
0
MIHAEL MILIČEVIĆ (CROHEC)
50
0
NENAD DJURICIC (BIJELA)
515
DUJE RAVLIĆ (KK ZANS)
483
IVANO IVANKOVIC (CROHEC)
325
MISLAV ČOVIĆ (ŠIROKI)
138
0
DANE JURIČIĆ (CROHEC)
294
0
LAZAR GARDASEVIC (BIJELA)
373
IVAN DRAGAN (OBI KAŠ)
314
FRANE ORŠULIĆ (METKOVI)
413
MARKO ĆAVAR (NERETV)
50
0
NENAD DJURICIC (BIJELA)
515
0
DUJE RAVLIĆ (KK ZANS)
483
0
IVANO IVANKOVIC (CROHEC)
325
0
MISLAV ČOVIĆ (ŠIROKI)
294
0
LAZAR GARDASEVIC (BIJELA)
373
0
IVAN DRAGAN (OBI KAŠ)
314
0
FRANE ORŠULIĆ (METKOVI)
413
0
MARKO ĆAVAR (NERETV)
50
0
NENAD DJURICIC (BIJELA)
483
0
IVANO IVANKOVIC (CROHEC)
294
0
LAZAR GARDASEVIC (BIJELA)
413
0
MARKO ĆAVAR (NERETV)
50
0
NENAD DJURICIC (BIJELA)
294
0
LAZAR GARDASEVIC (BIJELA)
373
0
IVAN DRAGAN (OBI KAŠ)
138
0
DANE JURIČIĆ (CROHEC)
413
0
MARKO ĆAVAR (NERETV)
138
0
DANE JURIČIĆ (CROHEC)
Medalists
1. NENAD DJURICIC, BIJELA
2. LAZAR GARDASEVIC, BIJELA
3. MIHAEL MILIČEVIĆ, CROHERC
3. DANE JURIČIĆ, CROHERC
Kumite - Učenici (U12) -46
104
0
PETAR MEDAK (METKOVI)
436
0
MATEJ ZELJKO (KKŠB)
524
0
NOVAK GVOZDENOVIĆ (BAR)
104
0
PETAR MEDAK (METKOVI)
241
0
TOMISLAV SENKIĆ (CROHEC)
436
0
MATEJ ZELJKO (KKŠB)
532
0
BRANIMIR PAPIĆ (ZADAR)
514
0
VALENTINO SLIŠKOVIĆ (KKŠB)
136
ANTE BEVANDA (CROHEC)
524
0
NOVAK GVOZDENOVIĆ (BAR)
436
0
MATEJ ZELJKO (KKŠB)
514
0
VALENTINO SLIŠKOVIĆ (KKŠB)
136
0
ANTE BEVANDA (CROHEC)
524
0
NOVAK GVOZDENOVIĆ (BAR)
136
0
ANTE BEVANDA (CROHEC)
514
VALENTINO SLIŠKOVIĆ (KKŠB)
Medalists
1. NOVAK GVOZDENOVIĆ, Bar
2. ANTE BEVANDA, CROHERC
3. MATEJ ZELJKO, Široki Brijeg
3. VALENTINO SLIŠKOVIĆ, Široki Brijeg
Kumite – Učenici (U12) +46
304
0
DUJE ŽDERIĆ (METKOVI)
225
0
LOVRO ČALE (ZRINSKI)
304
0
DUJE ŽDERIĆ (METKOVI)
530
0
STIPE VLASTELICA (KK SOKO)
225
0
LOVRO ČALE (ZRINSKI)
592
0
MARKO GAĆE (DAL)
451
0
TONI GULAM (OKIT)
304
0
DUJE ŽDERIĆ (METKOVI)
530
0
STIPE VLASTELICA (KK SOKO)
77
0
MARINO BONAČIĆ (DAL)
466
0
MATEJ REŽIĆ (KKSOLIN)
310
0
MARIN GRGIĆ (METKOVI)
222
0
DENIS KOŽUL DODIG (ZRINSKI)
85
0
ROKO ŽAPER (DAL)
519
0
JURE VICKOV (KK ZANS)
92
0
ANTE LEONTIĆ (METKOVI)
185
0
ROKO VLAHOV (ŠI 1066)
67
0
IVAN RAMLJAK (DAL)
113
0
JURE ILIĆ (KKKDM)
522
0
MIHAILO GOJAKOVIĆ (BAR)
225
0
LOVRO ČALE (ZRINSKI)
451
0
TONI GULAM (OKIT)
530
0
STIPE VLASTELICA (KK SOKO)
466
0
MATEJ REŽIĆ (KKSOLIN)
85
0
ROKO ŽAPER (DAL)
92
0
ANTE LEONTIĆ (METKOVI)
185
0
ROKO VLAHOV (ŠI 1066)
522
0
MIHAILO GOJAKOVIĆ (BAR)
451
0
TONI GULAM (OKIT)
530
0
STIPE VLASTELICA (KK SOKO)
92
0
ANTE LEONTIĆ (METKOVI)
522
0
MIHAILO GOJAKOVIĆ (BAR)
451
0
TONI GULAM (OKIT)
522
0
MIHAILO GOJAKOVIĆ (BAR)
185
0
ROKO VLAHOV (ŠI 1066)
113
0
JURE ILIĆ (KKKDM)
92
0
ANTE LEONTIĆ (METKOVI)
113
0
JURE ILIĆ (KKKDM)
Medalists
1. MIHAILO GOJAKOVIĆ, Bar
2. TONI GULAM, OKIT
3. STIPE VLASTELICA, KK SOKOL
3. ANTE LEONTIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ