Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
6. ĐURĐEVAC OPEN 2015
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađekadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -47 (K7)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54 (K8)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (K9)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -OPEN (K10)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -47 (K7)
671
0
EMA ŽIVČIĆ (CRO)
708
0
ANTONIJA ENGLER (KK "VŽ")
753
0
ANA BODROŽIĆ SELAK (SOKOL)
721
0
VERONA AJDINI (FORCAMK)
671
0
EMA ŽIVČIĆ (CRO)
721
0
VERONA AJDINI (FORCAMK)
Medalists
1. EMA ŽIVČIĆ, RI CROATIA
2. VERONA AJDINI, FORCA SKOPJE
3. ANTONIJA ENGLER, VARAŽDIN
3. ANA BODROŽIĆ SELAK, SOKOL
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54 (K8)
603
0
KATARINA ŠULEK (ET)
373
0
EMA ŠIREC (RADVANJ)
82
0
MARIA MURKOVIĆ (KK MS)
603
0
KATARINA ŠULEK (ET)
548
0
PAULINA TOPOLKO (MEĐIMUR)
373
0
EMA ŠIREC (RADVANJ)
337
0
MONIKA BUBNJIĆ (VIROVTC)
604
0
TIHANA ŠULEK (ET)
653
0
MARINA JURENEC (KARATE)
96
0
BERAT AYLA YILMAZ (UBSK)
82
0
MARIA MURKOVIĆ (KK MS)
373
0
EMA ŠIREC (RADVANJ)
337
0
MONIKA BUBNJIĆ (VIROVTC)
653
0
MARINA JURENEC (KARATE)
82
0
MARIA MURKOVIĆ (KK MS)
337
0
MONIKA BUBNJIĆ (VIROVTC)
653
0
MARINA JURENEC (KARATE)
604
0
TIHANA ŠULEK (ET)
Medalists
1. MONIKA BUBNJIĆ, Virovitica
2. MARIA MURKOVIĆ, Mala Subotica
3. EMA ŠIREC, RADVANJE
3. TIHANA ŠULEK, Euro-Tera
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (K9)
307
0
NIKOLINA MIŠIĆ (KKBIHAĆ)
119
0
ÖZNUR KARASALİH (UBSK)
682
0
LUCIJA LESJAK (MEĐIMUR)
307
0
NIKOLINA MIŠIĆ (KKBIHAĆ)
388
0
LINA LUBAJNŠEK (RADVANJ)
119
0
ÖZNUR KARASALİH (UBSK)
362
0
AJDA AHLIN (KRANJ)
720
0
SAJRA MORINA (FORCAMK)
745
JOSIPA BODROŽIĆ SELAK (SOKOL)
682
0
LUCIJA LESJAK (MEĐIMUR)
119
0
ÖZNUR KARASALİH (UBSK)
720
0
SAJRA MORINA (FORCAMK)
745
0
JOSIPA BODROŽIĆ SELAK (SOKOL)
682
0
LUCIJA LESJAK (MEĐIMUR)
745
0
JOSIPA BODROŽIĆ SELAK (SOKOL)
720
SAJRA MORINA (FORCAMK)
Medalists
1. LUCIJA LESJAK, Međimurje
2. JOSIPA BODROŽIĆ SELAK, SOKOL
3. ÖZNUR KARASALİH, ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
3. SAJRA MORINA, FORCA SKOPJE
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -OPEN (K10)
607
0
KATARINA ŠULEK (ET)
319
0
PETRA BRLEČIĆ (IVANEC)
722
0
VERONA AJDINI (FORCAMK)
319
0
PETRA BRLEČIĆ (IVANEC)
683
0
LUCIJA LESJAK (MEĐIMUR)
607
0
KATARINA ŠULEK (ET)
371
0
AJDA AHLIN (KRANJ)
608
0
TIHANA ŠULEK (ET)
120
0
ÖZNUR KARASALİH (UBSK)
743
0
SADEA BEĆIROVIĆ (SUSEDGR)
319
0
PETRA BRLEČIĆ (IVANEC)
683
0
LUCIJA LESJAK (MEĐIMUR)
371
0
AJDA AHLIN (KRANJ)
743
0
SADEA BEĆIROVIĆ (SUSEDGR)
683
0
LUCIJA LESJAK (MEĐIMUR)
743
0
SADEA BEĆIROVIĆ (SUSEDGR)
371
0
AJDA AHLIN (KRANJ)
120
0
ÖZNUR KARASALİH (UBSK)
Medalists
1. LUCIJA LESJAK, Međimurje
2. SADEA BEĆIROVIĆ, SUSEDGRAD
3. PETRA BRLEČIĆ, IVANEC
3. ÖZNUR KARASALİH, ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ