Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
6. ĐURĐEVAC OPEN 2015
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađekadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Juniori 16,17 g.-55 (J1)
Kumite - Juniori 16,17 g.-61 (J2)
Kumite - Juniori 16,17 g.-68 (J3)
Kumite - Juniori 16,17 g.+76 (J5)
Kumite - Juniori 16,17 g.-OPEN (J6)
Kumite - Juniori 16,17 g.-55 (J1)
430
0
TONI TOMIĆ (BSHDOZG)
117
0
SERHAT KARADAŞ (UBSK)
Medalists
1. SERHAT KARADAŞ, ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
2. TONI TOMIĆ, BUSHIDO
3. ----
3. ----
Kumite - Juniori 16,17 g.-61 (J2)
354
0
ANDREJ MRKŠA (VIROVTC)
438
0
LUKA KONDIĆ (BSHDOZG)
Medalists
1. LUKA KONDIĆ, BUSHIDO
2. ANDREJ MRKŠA, Virovitica
3. ----
3. ----
Kumite - Juniori 16,17 g.-68 (J3)
417
0
DAVID KLOBASA (RADGONA)
81
0
FILIP NOVAK (KK MS)
50
0
TOMISLAV ŠAŠKO (KARATE)
437
0
BRUNO DREMPETIĆ (BSHDOZG)
81
0
FILIP NOVAK (KK MS)
437
0
BRUNO DREMPETIĆ (BSHDOZG)
Medalists
1. FILIP NOVAK, Mala Subotica
2. BRUNO DREMPETIĆ, BUSHIDO
3. DAVID KLOBASA, GORNJA RADGONA
3. TOMISLAV ŠAŠKO, Koprivnica
Kumite - Juniori 16,17 g.+76 (J5)
549
0
NINO CMREČNJAK (MEĐIMUR)
422
0
MARTIN BREŠKI (KK LEPO)
Medalists
1. MARTIN BREŠKI, LEPOGLAVA
2. ----
3. ----
3. ----
Kumite - Juniori 16,17 g.-OPEN (J6)
461
0
FILIP NOVAK (KK MS)
532
0
JAKOV BUNJEVAC (KGB)
439
0
LUKA KONDIĆ (BSHDOZG)
507
0
STJEPAN ŠTIMAC (STIJENA)
461
0
FILIP NOVAK (KK MS)
507
0
STJEPAN ŠTIMAC (STIJENA)
Medalists
1. STJEPAN ŠTIMAC, STIJENA
2. FILIP NOVAK, Mala Subotica
3. LUKA KONDIĆ, BUSHIDO
3. ----