Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
6. ĐURĐEVAC OPEN 2015
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
STAROST
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađekadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniorke
TEŽA/LETO
Kumite - Juniorke 16,17 g.-53 (J8)
Kumite - Juniorke 16,17 g.-59 (J9)
Kumite - Juniorke 16,17 g.+59 (J10)
Kumite - Juniorke 16,17 g.-OPEN (J11)
Kumite - Juniorke 16,17 g.-53 (J8)
699
0
ANĐELA JOVANOVIĆ (ENERGIJ)
102
0
BİRSU GAYE ÖZYAZMACI (UBSK)
610
0
KATARINA ŠULEK (ET)
316
0
MELANIJA HRGAREK (IVANEC)
102
0
BİRSU GAYE ÖZYAZMACI (UBSK)
316
0
MELANIJA HRGAREK (IVANEC)
Dobitniki medalj
1. BİRSU GAYE ÖZYAZMACI, ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
2. MELANIJA HRGAREK, IVANEC
3. ANĐELA JOVANOVIĆ, ENERGIJA
3. KATARINA ŠULEK, Euro-Tera
Kumite - Juniorke 16,17 g.-59 (J9)
755
0
JOSIPA BODROŽIĆ SELAK (SOKOL)
446
0
ERIKA ČIŽMAR (PODRSOK)
769
0
LAURA POKUPIĆ (VIROVTC)
107
0
ALEYNA BAYIR (UBSK)
755
0
JOSIPA BODROŽIĆ SELAK (SOKOL)
107
0
ALEYNA BAYIR (UBSK)
Dobitniki medalj
1. ALEYNA BAYIR, ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
2. JOSIPA BODROŽIĆ SELAK, SOKOL
3. LAURA POKUPIĆ, Virovitica
3. ERIKA ČIŽMAR, PODRAVSKI SOKOL
Kumite - Juniorke 16,17 g.+59 (J10)
121
0
ÖZNUR KARASALİH (UBSK)
52
0
MARIJANA REP (KARATE)
421
0
DOLORES JURIŠA (KK LEPO)
382
0
LARA PUČKO (RADVANJ)
121
0
ÖZNUR KARASALİH (UBSK)
421
0
DOLORES JURIŠA (KK LEPO)
Dobitniki medalj
1. ÖZNUR KARASALİH, ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
2. DOLORES JURIŠA, LEPOGLAVA
3. MARIJANA REP, Koprivnica
3. LARA PUČKO, RADVANJE
Kumite - Juniorke 16,17 g.-OPEN (J11)
108
ALEYNA BAYIR (UBSK)
611
0
KATARINA ŠULEK (ET)
108
0
ALEYNA BAYIR (UBSK)
715
ELMA GARIBOVIĆ (KK "VŽ")
157
LUCIJA RUŽAJ (GLOBUS)
103
BİRSU GAYE ÖZYAZMACI (UBSK)
108
0
ALEYNA BAYIR (UBSK)
715
0
ELMA GARIBOVIĆ (KK "VŽ")
157
0
LUCIJA RUŽAJ (GLOBUS)
103
0
BİRSU GAYE ÖZYAZMACI (UBSK)
715
0
ELMA GARIBOVIĆ (KK "VŽ")
103
0
BİRSU GAYE ÖZYAZMACI (UBSK)
157
LUCIJA RUŽAJ (GLOBUS)
Dobitniki medalj
1. BİRSU GAYE ÖZYAZMACI, ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
2. ELMA GARIBOVIĆ, VARAŽDIN
3. ALEYNA BAYIR, ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
3. LUCIJA RUŽAJ, GLOBUS Čakovec